Wypadek pod Żninem na drodze wojewódzkiej nr 251. Trzy młode osoby trafiły do szpitali [zdjęcia]

Żnińscy kryminalni pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze relacji Sarbinowo – Słębowo w gminie Żnin. W rezultacie zderzenia dwóch samochodów osobowych, trzy osoby trafiły do placówek medycznych.

wypadek pod żninem na drodze wojewódzkiej nr 251. trzy młode osoby trafiły do szpitali [zdjęcia]

Wypadek pod Żninem na drodze wojewódzkiej nr 251. Trzy młode osoby trafiły do szpitali [zdjęcia]

Wczoraj (26.11.23) około godziny 15 dyżurny żnińskiej komendy policji został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 251 pomiędzy Sarbinowem a Słębowem w gminie Żnin. Uczestniczyć w nim miały dwa samochody osobowe.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 31-latka z gminy Janowiec Wielkopolski kierując pojazdem marki Renault nie dostosowała prędkości do warunków ruchu i w chwili podjęcia manewru hamowania w związku z hamowaniem pojazdu jadącego przed nią, utraciła panowanie nad pojazdem, wpadła w poślizg, w trakcie którego obróciło jej pojazd na przeciwległy pas ruchu, gdzie w jego tył uderzył jadący w przeciwnym kierunku pojazd marki Seat, prowadzony przez 20-latkę z gminy Żnin.

W rezultacie tego zdarzenia trzy osoby zostały przewiezione do placówek medycznych.

– Kierująca seatem oraz pasażerka z renaulta doznały obrażeń ciała skutkujących rozstrojem zdrowia powyżej siedmiu dni, dlatego też zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek – poinformowała kom. Wioleta Burzych, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Żninie.

Okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają żnińscy kryminalni pod nadzorem prokuratury.

News Related

OTHER NEWS

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World