Pamiętasz ją? Tym zajmuje się teraz znana polska siatkarka

pamiętasz ją? tym zajmuje się teraz znana polska siatkarka

Na zdjęciu: Joanna Kaczor.

W 2017 roku Joanna Kaczor-Bednarska zakończyła swoją sportową karierę. Była siatkarka szybko odnalazła się na emeryturze i wciąż jest blisko sportu, choć w innej roli.

W bardzo młodym wieku Joanna Kaczor-Bednarska rozpoczęła swoją karierę siatkarską w klubie we Wrocławiu. Mając 19 lat wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędziła trzy lata grając w klubach z Idaho i Los Angeles. Powróciła do Polski.

Po krótkiej przygodzie ponownie w rodzinnym Wrocławiu i sezonie w Muszynie wyjechała do Włoch, aby po dwóch latach znowu zagościć na polskich parkietach. Karierę zakończyła po sezonie 2016/2017 w rodzinnym Wrocławiu.

Na emeryturze nie nudziła się zbyt długo i szybko odnalazła się w sporcie w nieco innej roli. Od razu dołączyła do akademii siatkówki, której jednym z właścicieli jest Łukasz Kadziewicz. Ponadto objęła rolę eksperta podczas komentowania meczów w Polsacie Sport.

Teraz była gwiazda reprezentacji Polski pracuje w Polskiej Agencji Antydopingowej POLADA. 39-latka szukała pracy w stolicy naszego kraju i znalazła ofertę właśnie z tej instytucji. Dość szybko otrzymała odpowiedź i zaproszenie na rozmowę z dyrektorem Michałem Rynkowskim.

ZOBACZ WIDEO: #dziejesiewsporcie: Bajeczne wakacje. Tak wypoczywa rywalka Świątek

– W Polskiej Agencji Antydopingowej pracuję już od pięciu lat. Trafiłam do niej w prosty sposób – przez ogłoszenie na BIP-ie. To Biuletyn Informacji Publicznej – strona, na której poszukuje się osób na różne stanowiska w ministerstwach czy agencjach. (…) Oferta z POLADA od razu wydała mi się bardzo ciekawa, więc odpowiedziałam na zgłoszenie, zostałam zaproszona na rozmowę z dyrektorem Michałem Rynkowskim i tak nasze drogi się zbiegły – mówi Joanna Kaczor-Bednarska w rozmowie ze sport.pl.

Czym zajmuje się była siatkarka? – To jest praca bardzo dynamiczna, codziennie przychodząc do niej, wiem, że może się zdarzyć coś, czego się nie da przewidzieć. Zajmuję się przede wszystkim naszymi sportowcami objętymi systemem ADAMS [System Administracji i Zarządzania Antydopingiem], a że jest ich wielu, to historie są przeróżne – dodaje 39-latka.

Zobacz także:

News Related

OTHER NEWS

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World