Wideo: Śpiące szczenięta buldoga francuskiego z matką – to najcudowniejsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczysz

wideo: śpiące szczenięta buldoga francuskiego z matką – to najcudowniejsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczysz

Wideo: Śpiące szczenięta buldoga francuskiego z matką – to najcudowniejsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczysz (Zdjęcie: Reprodukcja/Instagram)

Niezwykle urocze wideo ze śpiącymi szczeniętami buldogów francuskich z matką rozczula serca miłośników psów online!

Adorabilny klip, udostępniony na Instagramie w połowie listopada, zdobył już ponad 900 000 wyświetleń, ponad 38 000 polubień oraz setki komentarzy od internautów, którzy byli poruszeni tą sceną.

+ Kliknij tutaj i obejrzyj wideo

“To po prostu rozgrzewa moje serce radością!” – wykrzyknął użytkownik Instagrama. “Są super urocze” – skomentował inny. “Wspaniała mama!” – ocenił trzeci internauta. “Chcę je wszystkie” – przyznał ktoś jeszcze.

News Related

OTHER NEWS

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World