Tak mieszka Nicola z Borówna, kandydatka na żonę Dariusza z "Rolnik szuka żony". Uwagę zwracają kwiaty! [28.11.2023]

Nicola z “Rolnik szuka żony” zaprosiła Dariusza do swojego rodzinnego domu w Borównie pod Bydgoszczą. Para wybrała się też na randkę po bydgoskiej Wyspie Młyńskiej. Zobaczcie, jak mieszka Nicola z programu “Rolnik szuka żony”.

Tak mieszka Nicola z Borówna, kandydatka na żonę Dariusza z “Rolnik szuka żony”. Uwagę zwracają kwiaty! [28.11.2023]

[spis_tresci][spis_tresci]

Nicola i Dariusz z “Rolnik szuka żony”

Dariusz to jeden z głównych bohaterów kultowego programu “Rolnik szuka żony” w TVP 1. Ma 27 lat i prowadzi pod Łodzią gospodarstwo rolne nastawione na hodowlę warzyw. Zgłosił się do programu, by za jego pośrednictwem znaleźć żonę. Przekonuje, że jest gotów na założenie rodziny.

Nicola pochodzi z Borówna. Ma 22 lata i studiuje pedagogikę wczesnoszkolna i przedszkolną w Bydgoszczy. Tutaj też pracuje. W butiku sprzedaje bieliznę.

Dariusz z “Rolnik szuka żony” wybrał Nicolę

Dariusz z “Rolnik szuka żony” do swojego gospodarstwa w Skotnikach pod Łodzią zaprosił trzy kobiety:

  • Marię ze Śląska,
  • Natalię ze Smardzowic pod Krakowem
  • i Nicolę z Borówna pod Bydgoszczą.

Ostatecznie wybrał Nicolę. Teraz para poznaje się coraz bardziej zbliża się do siebie.

– Na razie jesteśmy na etapie dobrego poznawania się. I myślę, że to jest fajne. A co będzie dalej, to zobaczymy. Jest jeszcze sporo czasu, by to pielęgnować – wyznał w programie “Rolnik szuka żony” Dariusz spod Łodzi.

– Każdy z nas w tej relacji w innym czasie się otwiera. Darkowi to idzie trochę wolniej ode mnie, ale ja też to szanuję i czekam na jego ruchy – dodała Nicola z Borówna pod Bydgoszczą.

Tak w Borównie pod Bydgoszczą mieszka Nicola z “Rolnik szuka żony”:

Nicola miała już okazję dobrze poznać gospodarstwo Dariusza z “Rolnik szuka żony”. Pracowała z nim, pomagała mu, wreszcie poznała też jego rodzinę. Wreszcie przyszedł czas, by odwrócić te sytuację. Teraz Dariusz przyjechał do domu Nicoli w Borównie pod Bydgoszczą.

W domu Nicoli w oczy rzuca się w oczy przede wszystkim ogromna liczba kwiatów doniczkowych, które zdobią parapety. Ciekawe rośliny spotkamy też w jej ogrodzie. W salonie królują ciemne kolory, zarówno szaf, jak i sofy.

Centralnym punktem kuchni jest okrągły stół, przy którym rodzina Nicoli spożywa śniadania, obiady i kolacje. To tutaj też przygotowywane są posiłki.

Wprawne oko widza wychwyci też ekspres do kawy oraz lodówkę “oblepioną” wręcz magnesami – pamiątkami z podróży.

Ciekawie prezentuje się też taras przed domem, na którym rodzina Nicoli spędza długie letnie dni i wieczory. Tutaj też goszczony był Dariusz.

– Nasza relacja z Darkiem rozwija się w dość szybkim tempie. Rodzina mnie zawsze wspierała i wspiera mnie też teraz. Chcą, żebym była szczęśliwa i miała fajnego chłopaka. Czy to będzie ten? To zobaczymy – wyznała w programie “Rolnik szuka żony” Nicola, a następnie dodała: – Chciałabym, żeby ten etap zauroczenia poszedł dalej, rozwinął się może w miłość. Chciałabym jednak, żeby to wszystko wyszło naturalnie.

Zajrzyjcie do naszej galerii. Zobaczcie, jak wygląda rodzinny dom Nicoli z Borówna. Znajdziecie też tu zdjęcia z randki na Wyspie Młyńskiej w Bydgoszczy.

News Related

OTHER NEWS

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World