Janek poszedł tylko po jedzenie dla królików. Został ciężko ranny

janek poszedł tylko po jedzenie dla królików. został ciężko ranny

Mężczyzna trafił do szpitala. Jego życie udało się uratować,

To miał być zwykły dzień, a zmienił się w koszmar. Jan S. (68 l.), emeryt z Karolewka (woj.warmińsko-mazurskie) wybrał się na pole, by pozbierać resztki pozostawione po zbiorze kukurydzy. Po zapadnięciu zmroku najechał na niego pracujący na polu kombajn.

Mężczyzna został ciężko ranny. Przeżył, jednak wirujące ostrza poszarpały mu nogę.

— Późno zaczęli kosić w tym roku, bo nie mogli na pole wjechać, grząsko było — opowiada jeden z mieszkańców wsi. — Kombajny się kopały w błocie. Janek poszedł zbierać resztki kolb, które zostały na polu po przejściu maszyny. Dla królików chciał pozbierać. Trzyma je w szopce — dodaje mężczyzna.

Emerytowi uratował życie kombajnista

Nieszczęśnikowi życie uratował kombajnista. Paskiem od spodni zatamował krwawienie, uciskając miejsce do czasu przyjazdu ratowników. Niestety rany były zbyt rozległe i nogi nie udało się uratować.

Sprawą zajęła się policja. — Kombajn zostanie poddany oględzinom przez biegłego. Jednak już wstępne ustalenia wskazują, że mężczyzna wszedł na pole kukurydzy po kolby i nie zauważył pracującej maszyny — powiedziała aspirant Marta Kabelis z bartoszyckiej policji.

News Related

OTHER NEWS

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World