Kolega, którego znam od 4 lat, nagle zaczął dziwnie się zachowywać

kolega, którego znam od 4 lat, nagle zaczął dziwnie się zachowywać

Romanas Z Kolegą

Mam takiego znajomego, którego znam od 4 lat. Poznałam go przez moją siostrę. Zazwyczaj spotykaliśmy się na jej urodzinach, wakacyjnych grillach, sporadycznie na wspólnych imprezach. Rozmawiałam z nim, jak z pozostałymi znajomymi, czasem rzadziej, czasem częściej. Ogólnie to uważałam go za dalszego kumpla. Nigdy mnie nie podrywał, nie dopytywał siostry o mnie, nie próbował się ze mną umówić. Zero flirtu.

Nagle mu się odmieniło. Na ostatniej imprezie nie odstępował mnie na krok. Siedzieliśmy ze wszystkimi przy stole, śmialiśmy się z jakiegoś tematu w całej grupie, a on nagle na forum powiedział mi komplement. Przy każdym temacie dyskusji zwracał się głównie do mnie. Chciał ze mną tańczyć. Jak wychodziłam na balkon się przewietrzyć, wychodził za mną.

Zobacz także: Przyjaciółka okazała się moim najgorszym wrogiem

Normalnie by mi to pochlebiało, ale czułam się dziwnie. Znamy się od tylu lat, a nagle taka zmiana. Dodam tylko, że on nie rozstał się ostatnio z żadną dziewczyną. Jest sam od ponad dwóch lat, ja nie mam nikogo na stałe już od trzech. Kiedy 4 lata temu się poznawaliśmy, oboje byliśmy singlami, a mimo to wtedy z jego strony (z mojej też) nie zaiskrzyło.

Nie przeszłam też ostatnio żadnej metamorfozy. Nie schudłam, nie przytyłam, nie zmieniłam się, żeby nagle zobaczył we mnie kobietę, a nie kumpelę. Jesteśmy w podobnym wieku, więc nie chodzi też o to, że dorosłam. Pytałam siostrę, o co mu chodzi, ale też była zaskoczona jego zachowaniem względem mnie.

Spotkałyście się kiedyś z czymś takim, że kolega nagle zaczyna was podrywać? A może jest tu jakiś facet, który wyjaśni, o co właściwie tutaj chodzi. Dla mnie to jest podejrzane po prostu.

Zuza

News Related

OTHER NEWS

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World