Nagranie z Rosji. Zobaczcie, jak ludzie chodzą do pracy

nagranie z rosji. zobaczcie, jak ludzie chodzą do pracy

.

Dla Rosjan wyraźnie ważniejsze jest wydawanie miliardów na ludobójstwo innego narodu – podkreśla Anton Heraszczenko, pokazując w swoich mediach społecznościowych dziurawy most, przez który mieszkańcy Rosji muszą przejść, aby dostać się do pracy. Nagranie wygląda dramatycznie.

Wszystkie działa Rosji od 2022 roku podporządkowane są wojnie w Ukrainie. Wydatki w tegorocznym budżecie Federacji Rosyjskiej przeznaczone na potrzeby wojny to ok. 42 procent wszystkich wydatków, czyli ok. 13,4 bln rubli. Podobnie będzie także w latach 2024-2026, co podkreślali już rosyjskie media.

Pieniądze mają dla Putina jeden cel. Według najnowszych informacji, armia prezydenta Rosji będzie próbowała zaostrzyć konflikty na Bliskim Wschodzie, w Afryce i na Bałkanach. Natomiast do 2028 roku Rosja planuje przywrócić zdolności wojskowe swojego kraju do stanu z 2022 roku.

Być może z powodu wojny w Ukrainie, Rosja zaniedbuje inne sektory życia. Anton Heraszczenko, doradca szefa ukraińskiego MSW, na swoim profilu na Twitterze publikuje wiele materiałów, które pokazują, co dzieje się w Rosji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Koszmarny most w Rosji

Pod lupą ukraińskiego polityka znalazło się Zabajkale. To górska kraina w azjatyckiej części Rosji na wschód od jeziora Bajkał. Rozciąga się prawie 1000 km między Górami Patomskimi i Północnobajkalskimi na północy, a granicą Rosji z Mongolią i Chinami na południu. Jaki czas temu powstał tam most, który budzi przerażenie wśród okolicznych mieszkańców.

Mieszkańcy osady w Kraju Zabajkalskim w Rosji czołgają się przez most, aby dostać się do pracy. Koszt tej budowy to 23 miliony rubli (183 tysiące dolarów), a wybudowano ją zaledwie dwa lata temu.

Codziennie dzwonię do męża i pytam, czy zdążył do pracy. Kiedyś zadzwoniłam i był poza zasięgiem. Pomyślałam wtedy, że wpadł do rzeki. Ludzie tak muszą dostać się do pracy. Najmniejszy zły ruch i możesz wylądować w rzece. Kiedy padał śnieg, most był bardzo śliski. Niedawno śnieg stopniał i jest nieco łatwiej – opowiada przerażona kobieta.

Jak dodaje na koniec wpisu Heraszczenko, dla Rosjan wyraźnie ważniejsze jest wydawanie miliardów na ludobójstwo innego narodu.

News Related

OTHER NEWS

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World