Ekstraklasa siatkarek. Pewna wygrana ŁKS Commercecon Łódź

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź w meczu ósmej kolejki ekstraklasy pokonały na wyjeździe #VolleyWrocław 3:0

ekstraklasa siatkarek. pewna wygrana łks commercecon łódź

Ekstraklasa siatkarek. Pewna wygrana ŁKS Commercecon Łódź

To był ciekawe spotkanie, które dostarczyło sporych emocji. W każdej partii pojedynku rozgrywanego w w Hali Orbita Spartan WCT gospodynie próbowały walczyć, ale w ostatecznym rozrachunki z wygranych setów cieszyły się wyłącznie łodzianki, które ostatecznie wygrały ten mecz za trzy punkty. Mistrzynie Polski wygrały szóste spotkanie w sezonie.

Podopieczne, dobrze znanego kibicom ŁKS trenera Michala Maska, doznały piątej porażki w tych rozrywkach, a czwartej z rzędu.

.

#VolleyWrocław vs. ŁKS Commercecon Łódź 0:3 (20:25, 22:25, 22:25)

Teraz łodzianki czeka spotkanie trzeciej kolejki Ligi Mistrzyń. ŁKS Commercecon Łódź poleci do Francji na spotkanie z liderem grupy E Volero Le Cannet. To mocno międzynarodowy konglomerat, w którym najmniej jest zawodniczek z… Francji. Sporo jest za to siatkarek z Rosji i Serbii, a najbardziej znaną postacią jest wielokrotna reprezentantka Bułgarii 38-letnia Ewa Janewa. Co ciekawe, ta zawodniczka w 2019 roku zaliczyła kilkumiesięczny epizod w klubie z Rzeszowa. Łodzianki, jeśli myślą o bezpośrednim awansie do ćwierćfinału, będą musiały przywieźć punkty z Francji.

Czwartkowy mecz rozpocznie się o godz. 20.30.

News Related

OTHER NEWS

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World