Tragedia we Wrocławiu. W kamienicy znaleziono ciała

tragedia we wrocławiu. w kamienicy znaleziono ciała

Zdjęcie ilustracyjne.

Straszny poranek we Wrocławiu (woj. dolnośląskie). Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze w dzielnicy Kleczków. Po pojawieniu się na miejscu okazało się, że pochłonięte płomieniami było jedno z mieszkań znajdujących się w kamienicy.

Dramat rozegrał się w niedzielę (26 listopada) rano przy ul. Siemieńskiego. Służby zostały o nim powiadomione przez przerażonych mieszkańców.

Czytaj też: Sprytny trik premiera. Trafią do rządu na dwa tygodnie? Dostaną ekstra pieniądze

Wrocław. Pożar w dzielnicy Kleczków. W mieszkaniu znaleziono ciała

Z relacji strażaków dowiadujemy się, że ogień pojawił się na czwartym piętrze czterokondygnacyjnej kamienicy.

Zobacz: Zatrzymanie niesławnych patostreamerów. Odpowiedzą za transmisje z libacji

Po ugaszeniu pożaru i dostaniu się do mieszkania, strażacy dokonali makabrycznego odkrycia. W jego wnętrzu znajdowały się dwa ciała.

Podjęto jeszcze rozpaczliwą próbę reanimacji, jednak zakończyła się ona niepowodzeniem. Stwierdzono zgon obu poszkodowanych. Okazali się nimi mężczyźni w wieku 60 i 70 lat.

Jak podał tvn24.pl, nie było konieczności ewakuowania innych mieszkańców kamienicy.

– Zgłoszenie otrzymaliśmy o godzinie 8:41, na miejsce skierowanych zostało pięć zastępów straży pożarnej. Z mieszkania strażacy ewakuowali dwie osoby, najpierw przez strażaków, później także przez ratowników z karetki prowadzona była resuscytacja krążeniowo-oddechowa, ale życia mężczyzn nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził ich zgon – przekazał redakcji mł. kpt. Damian Górka z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu.

Odpowiednie służby pracują nad ustaleniem przyczyny pojawienia się ognia.

(Fakt, Straż Pożarna, Facebook)

News Related

OTHER NEWS

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World