Tylko jedna para z „Rolnik szuka żony 10” przetrwała!? Widzowie już wiedzą!

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału 10. edycji „Rolnik szuka żony”. Choć na ten moment aż 4 z 5 uczestników show wybrało swoje drugie połówki, to zdaniem widzów tylko jedna para faktycznie może przetrwać po programie. Początkowo niewiele osób dawało im jakiekolwiek szanse.

tylko jedna para z „rolnik szuka żony 10” przetrwała!? widzowie już wiedzą!

Tylko jedna para z „Rolnik szuka żony 10” przetrwała!? Widzowie już wiedzą!

Tylko jedna para z „Rolnik szuka żony 10” przetrwała!?

Jubileuszowa, 10. edycja programu „Rolnik szuka żony” wielkimi krokami zbliża się do końca. Za nami 10. odcinek programu, w którym doszło do rewizyt rolników u wybranych przez nich kandydatów. Waldek odwiedził rodzinny dom Ewy, Artur pojawił się u Sary, Anna u Kuby a Darek u Nicoli. Natomiast Agnieszka przez to, że odprawiła wszystkich swoich kandydatów, nie pojechała do nikogo.

Odcinek z rewizytami rozbudził w widzach sporo emocji i tylko podsycił spekulacje na temat tego, którym parom uda się przetrwać po programie. Okazuje się, że spora część z nich doszła do zaskakujących wniosków. W sieci pojawia się coraz więcej głosów sugerujących, że to właśnie Anna i Jakub mogą nie tylko zakończyć program jako para, ale także być jedynymi, którym się to uda. Może być to o tyle zaskakujące, gdyż jeszcze do niedawna mało kto spodziewałby się, że rolniczka wybierze jakiegokolwiek kandydata.

Miło się ogląda Anię uśmiechniętą, życzę jej jak najlepiej, a to, że Kuba jej słodzi to sorry, ale każdy na początku ma piękne spotkania, rozmowy, każdy się stara

Tę parę dzisiaj się najlepiej oglądało

Jeszcze tak będzie, że tylko oni przetrwają. Dziś bardzo zyskali i jeszcze się wszyscy zdziwić mogą

Fajnie zobaczyć Anię roześmianą – czytamy w komentarzach na Instagramie programu.

Faktycznie Anna i Jakub będą jedyną parą, która przetrwa program? Tego dowiemy się najpewniej już za niecałe dwa tygodnie w wielkim finale. Pewnym jest jednak to, że po ostatnim odcinku dotychczasowi faworyci tacy jak Artur i Sara oraz Darek i Nicola mocno stracili w oczach części widzów.

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

News Related

OTHER NEWS

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World