Urządzili kobietom piekło i uciekli. Usłyszeli zarzuty. Znamy szczegóły

urządzili kobietom piekło i uciekli. usłyszeli zarzuty. znamy szczegóły

Marcin F., pseudonim “Kawiaq” z oficjalnymi zarzutami od prokuratury

Patostreamerzy Marcin F. (pseudonim Kawiaq) oraz Bartłomiej F. (pseudonim “Tucznik”) zostali już zatrzymani przez polskie służby i właśnie postawiono im oficjalne zarzuty. Więcej informacji o sprawie udzielił mediom Aleksander Duda, z prokuratury w Katowicach, który po godz. 15. rozmawiał z mediami. Wśród postawionych zarzutów są spowodowanie obrażeń, nieudzielenie pomocy i próba obcowania płciowego, a prokuratura wystąpiła z wnioskiem o tymczasowy areszt.

Więcej informacji za chwilę…

Co zrobili Marcin F. (Kawiaq) i Bartłomiej K. (Tucznik)? Wyjaśniamy

Przypomnijmy, że Marcin F. i Bartłomiej K. w dniach 17-19.11 przeprowadzili dwie transmisje na żywo, którymi zwrócili na siebie uwagę organów ścigania. Upili i rozebrali na nich dziewczynę, która potem nie mogła utrzymać się na nogach i leżała we własnych wymiocinach. Nie udzielili jej oni pomocy, a także rozmawiali o tym, że najlepiej byłoby ją wyrzucić z mieszkania. Następnego wieczora Bartłomiej K. pobił inną dziewczynę butelką w głowę. Zatrzymał się, gdy kobiecie zaczęła lecieć krew. Następnie razem z Marcinem F. wyjechali z kraju.

27 listopada policja opublikowała nagranie z zatrzymania obu delikwentów. Prokuratura tego samego dnia dokonała przesłuchani i postawiła im zarzuty. Jak już wcześniej dowiedział się Przegląd Sportowy Onet, służby zbierały nie tylko materiał z niedawnych zajść, ale też poprzedniej działalności Marcina F. Głośno o nim było już kilka razy, chociażby wtedy, gdy zaczepiał przypadkowych przechodniów i pryskał ich gazem pieprzowym lub chwalił się, że sprzedaje w internecie “fejkowe” iPhony.

News Related

OTHER NEWS

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World