Małgorzata Kożuchowska i Redbad Klynstra byli parą. Wygadała się Katarzyna Nosowska

małgorzata kożuchowska i redbad klynstra byli parą. wygadała się katarzyna nosowska

Małgorzata Kożuchowska i Redbad Klynstra

Mało kto wie, ale w połowie lat 90. znani aktorzy zapałali do siebie gorącym uczuciem. Potem przed światem odkryła go kolejna partnerka Redbada Klynstry — Katarzyna Nosowska.

Kożuchowską i Klynstrę połączyły studia, oboje uczęszczali do Akademii Teatralnej, więc na pewno nie brakowało im wspólnych tematów. Mimo wszystko jednak los nie związał tej pary na zawsze. Katarzyna Nosowska związała się ze znanym aktorem i wystąpiła z nim nawet na okładce jednego z miesięczników.

Małgorzata Kożuchowska, Redbad Klynstra i Katarzyna Nosowska

— Wpadłam raz do Agaty [Kuleszą — red.], mieszkała z koleżanką, też aktorką, która była wówczas narzeczoną Redbada. Zobaczyłam ich i pomyślałam: “ta to ma szczęście” — opowiadała Nosowska w 2000 r. w rozmowie z dziennikarką “Elle”. Gdy Holender o polskich korzeniach był wolny, mogła się wreszcie do niego zbliżyć. Tak się w sobie zakochali, że planowali wziąć ślub. Ten nigdy się jednak nie odbył.

— Wszyscy znają moją historię z poprzednim narzeczonym. Okładka w kolorowym magazynie, relacja z wieczoru panieńskiego, a potem bolesne rozstanie. Zaczynam przypuszczać, że związki opowiedziane w prasie kończą się wraz z wyczerpaniem nakładu. Drugi raz tak nie chcę — mówiła, gdy ta relacja się rozpadła

Klynstra opowiadał, że prasa nie dawała im spokoju. — Dziennikarze bez przerwy dzwonili. Milczeliśmy. Menedżer Kasi powiedział, że telefon zamilknie, jak zgodzimy się, choć na małą porcję zwierzeń. Zrobiliśmy to. Opowiedzieliśmy o swoim związku w kolorowym miesięczniku. I to, co było między nami, gdzieś prysło — cytowała go Plejada w 2004 r.

Dzisiaj artysta jest mężem Emilii Komarnickiej, z którą poznali się na planie “M jak Miłość”. Kożuchowska spotykała się z Marcinem Dorocińskim i fotografem Markiem Straszewski. Miłością jej życia okazał się dziennikarz Bartłomiej Wróblewski.

News Related

OTHER NEWS

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World