Z mostu na D1 se zřítil kamion. Vozidlo po pádu začalo hořet, řidič nehodu nepřežil

z mostu na d1 se zřítil kamion. vozidlo po pádu začalo hořet, řidič nehodu nepřežil

Kamion na D1 prorazil svodidla a zřítil se z mostu.

Na dálnici D1 u Bělotína na Přerovsku v úterý ráno kamion prorazil svodidla, zřítil se z mostu a začal hořet. Řidič svým zraněním na místě podlehl. Dálnice je s opatrností průjezdná středním a levým jízdním pruhem. Na síti X o tom informovali olomoučtí hasiči.

Nehoda se podle údajů policie stala před 4:30 na 310. kilometru D1 ve směru na Přerov. „Zasahujeme na D1 u Bělotína u dopravní nehody kamionu, který při jízdě prorazil svodidla a zřítil se z mostu. Po kolizi začal hořet. Požár jsme uhasili a z vozu jsme s dobrovolnou jednotkou vyprostili řidiče a zahájili resuscitaci. I přes snahu zasahujících skončila událost tragicky,“ uvedli na sociální síti X olomoučtí hasiči.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Dvě děti se vážně zranily při nehodě na Chrudimsku. Řidiči podstoupili dechovou zkoušku

Úmrtí řidiče potvrdil i lékař záchranné služby. „Při nehodě došlo k úniku provozních kapalin z proražené nádrže, nyní jej likvidujeme tak, aby nedošlo k ohrožení životního prostředí. Místo je s opatrností průjezdné středním a levým jízdním pruhem,“ dodali hasiči.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Dálnici D35 na Hané uzavřel hrozivý karambol. K nehodě náklaďáku s dodávkou letěl vrtulník

News Related

OTHER NEWS

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »

Jan Urban: Střet světů před Úřadem vlády a cena za zázrak

KOMENTÁŘ. Hladovka pánů Jiřího Gruntoráda a Johna Boka k úlevě všech skončila v pravou chvíli a moudrým smírem. Byl to netradiční spor a je dobré mu porozumět. Ta konfrontace mezi dvěma matadory ... Read more »
Top List in the World