Milionové dluhy fotbalisty Adama Hlouška dohnaly i jeho rodiče. Připravil je o rodný dům

milionové dluhy fotbalisty adama hlouška dohnaly i jeho rodiče. připravil je o rodný dům

Hloušek podal žádost o insolvenční řízení.

Bývalý profesionální fotbalista Adam Hloušek (34) se zapletl do internetového sázení, kde prodělal své miliony vydělané ve fotbale. Začal si proto půjčovat od kamarádů fotbalistů s tím, že jim to splatí. Jenže Hloušek neměl z čeho své dluhy splácet a jeho milovaní rodiče tímto způsobem tak přijdou o barák v Semilech.

V roce 2009 byl Adam Hloušek vyhlášen českým talentem roku a našlápnuto měl na pořádně úspěšnou kariéru. Hrál v české reprezentaci, za Slavii, Stuttgart či Norimberk, jenže opakované zranění kolene se na jeho kariéře podepsalo, jak napsal iSport.

Hloušek se místo toho začal věnovat internetovým sázkám, kde si se svými vydělanými penězi pořádně zahrával. A nevyplatilo se mu to. Miliony prošustroval, a když už žádné neměl, začal si půjčovat od fotbalových kolegů.

Napůjčoval si od kolegů

Od kolegů si nakonec napůjčoval třicet milionů korun. Číslo však může být i vyšší, jen o tom někteří fotbalisté nemluví, jak informoval již zmíněný web.

Fotbalista Ondřej Čelůstka, momentálně hrající za turecký klub Bodru, to tak však nechtěl nechat jen tak. Již několik let se domáhá vrácení částky dosahující sedm milionů korun. Hloušek jeho půjčku zaručil barákem svých rodičů v Semilech, kteří v něm dodnes bydlí. „Insolvenční správce navrhuje vydat ke zpeněžení pozemek se stavbou v katastrálním území Semily,” píše se ve zprávě o oddlužení, kterou soud schválil.

Dluhy má i v zahraničí

Osud rodičů žijících v domku v Semilech má momentálně prý v rukou fotbalista Čelůstka.

Podle informací Seznam Zprávy si Hloušek napůjčoval i v zahraničí. Od finského záložníka Kaspera Hämäläinena si půjčil asi 5,38 milionu korun a jakožto OSVČ dluží na sociálním i zdravotním pojištění a za auto.

Související články

News Related

OTHER NEWS

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »

Jan Urban: Střet světů před Úřadem vlády a cena za zázrak

KOMENTÁŘ. Hladovka pánů Jiřího Gruntoráda a Johna Boka k úlevě všech skončila v pravou chvíli a moudrým smírem. Byl to netradiční spor a je dobré mu porozumět. Ta konfrontace mezi dvěma matadory ... Read more »
Top List in the World