Radim (44): Po třech extrémech jsem konečně padl na obyčejnou ženu. Naše první milování mě ale vyvedlo z omylu

radim (44): po třech extrémech jsem konečně padl na obyčejnou ženu. naše první milování mě ale vyvedlo z omylu

Radim (44): Po třech extrémech jsem konečně padl na obyčejnou ženu. Naše první milování mě ale vyvedlo z omylu

Radima odjakživa přitahovaly mimořádné ženy. Ať už to byla výrazně starší učitelka dějepisu, nebo náruživá krasobruslařka. Nakonec zakotvil u Kláry, která se zdála docela obyčejná. Ovšem jen do momentu, než došlo na první společnou noc.

Odjakživa mě přitahovaly komplikované ženy. Když zrovna nešlo o výrazně starší dámy, býval „zádrhel“ jinde. Jedna z mých partnerek byla například enormní intelektuálka, která matematicky dokázala vyčíslit i naši lásku, jiná zase vášnivá sportovkyně, která kvůli tréninku zapomněla na předem smluvené rande. Nakonec jsem poznal Kláru, která se na první pohled zdála průměrná, ale nebyla…

Klára je umělecká fotografka a v oboru má úspěch. Dokáže být pracovitá, ale současně neztrácí onu jiskru ženskosti. Když jsem ji poznal, říkal jsem si, jak krásné by bylo mít za partnerku právě ji. Stalo se. Jenže, z docela průměrné mladé dámy se brzy stala mimořádná osobnost. Klára je totiž bisexuálka a její názory mě nejednou zaskočí.

Případ první, matematička s Aspergerem

Kamarádi o mně říkají, že jsem magnet na nestandardní ženy. Možná mají pravdu. Mou první láskou byla totiž o třicet let starší učitelka dějepisu na základce. Takže zatímco spolužáci okukovali spolužačky, já měl oči jen pro ni. Vztah to byl platonický, ale pocit z prvního zamilování zapomenout nelze.

Svou první vážnou známost jsem našel až o několik let později. Byla jí Linda, studentka matematické školy, která mě přitahovala svým rozumem. Jenže když jsem zjistil, že má Aspergerův syndrom, tedy geneticky trochu jiný typ mozku, znejistěl jsem. Bál jsem se, aby nebyla chytřejší než já. Přišel rozchod.

Případ druhý: Zapálena krasobruslařka

Pak jsem poznal krasobruslařku Věru. Drobnou dívku s výhledem slušné kariéry. Zakoukal jsem se do ní natolik, až mě napadlo začít s bruslením rovněž. Samozřejmě že jen tak, abych vedle ní na ledě omylem neupadl. Kluci z vysoké se mi smáli, že ze mě bude ještě krasobruslař, ovšem můj sportovní antitalent vše zazdil.

Věra navíc nechtěla, abych se do jejího světa jakkoliv pletl, což se leckdy odrazilo i na našem soukromí. Vždyť tréninku dala přednost dokonce i před naším prvním rande, na které zapomněla.

Případ třetí: Fotografka Klára

Po studiích na vysoké jsem býval nějakou dobu single. Až před dvěma lety mi do života vstoupila Klára. Poznali jsme se na jedné vernisáži a padli si do oka. Když mi drobná elegantní brunetka vysvětlila, že se živí jako umělecká fotografka, přišlo mi to zajímavé.

Hned jsem ji pozval na sklenku a poté přímo jásal, když se rozvyprávěla, jak jí nikdy nešla matematika, proto se dala uměleckým směrem, a že doslova nesnáší sport. Ulevilo se mi. Klára byla v mých očích rázem dokonalá, a navíc i mladší než já. Vypadalo to, že prokletí abnormálními ženami skončilo.

Během sexu mi začala svěřovat ženské problémy

Dlouho jsme se jen kamarádili. Klára byla rozumná, a tak jsem se jako první s pozváním domů osmělil já. Jenže už tehdy přišlo překvapení. Na rozdíl od jiných žen se mnou začala v ten nejintimnější moment vést čilou debatu. O tom, jaké milování vlastně ženy mají rády, co všechno je potřeba, aby muži věděli, aj.

Celý překvapený jsem poslouchal, protože takhle se mnou žádná jiná nikdy nemluvila, zvlášť ne v posteli. Zato Klára byla k nezastavení. Nakonec mi ještě vysvětlila, jak ženské tělo funguje. Co se děje v pubertě, co je perioda a perimenopauza. Upřímně, byl jsem tak poučený, že už se mi do „akce“ ani nechtělo.

Byt měla plný ženských aktů

Dozvědět se nějakou novinku nebylo špatné, jenže já si připadal nesvůj. Mé už tak nabourané sebevědomí nakonec dostalo finální „úder“. To, když mě Klára pozvala k sobě domů. Bydlela v poměrně luxusním domě a všude na zdech visely obrazy… Tedy spíše vkusné ženské akty.

Zprvu jsem se rád koukl, jenže pak jsem nevydržel a začal s otázkami. Klára se smála a nakonec mi přiznala sladké tajemství. Je bisexuální, vlastně spíše na holky, ale po celý život toužila vyzkoušet vztah s mužem. To už jsem „odpadl“ definitivně. Přesto jsme se nerozešli a jako „lepší“ kamarádi fungujeme dál. Jen netuším, jak dlouho může něco podobného fungovat. Co když se zamiluje do jiné ženy a mě nechá?

Další příběhy ze života →

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na [email protected].

Související články

News Related

OTHER NEWS

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »

Jan Urban: Střet světů před Úřadem vlády a cena za zázrak

KOMENTÁŘ. Hladovka pánů Jiřího Gruntoráda a Johna Boka k úlevě všech skončila v pravou chvíli a moudrým smírem. Byl to netradiční spor a je dobré mu porozumět. Ta konfrontace mezi dvěma matadory ... Read more »
Top List in the World