Šněrovací boty, totální must have zimy 2023: Skvěle ladí se saténovou sukní či heboučkými úplety

šněrovací boty, totální must have zimy 2023: skvěle ladí se saténovou sukní či heboučkými úplety

Šněrovací boty, totální must have zimy 2023: Skvěle ladí se saténovou sukní či heboučkými úplety

Dříve turistická nutnost zvaná pohorky nebo klasika ve výbavě metalových a rockových fanoušků. Dnes? Naprostý módní hit. Šněrovací boty stoupají mezi nejnošenější podzimní a zimní modely posledních let. Vlastníte je také?

Zima a chlad jim přejí. Šněrovací boty s těžšími typy podrážek, výhrůžně vyhlížející modely s přezkami, kotníčkové varianty i mnohem vyšší kousky s celou řadou oček a šněrováním vysoko na lýtkách, to vše patří k nejvýraznějším trendům obuvi vhodné pro podzimní a zimní měsíce nejen tohoto roku. Zaujmou odolností proti chladu, ale stále častěji i stylovou vytříbeností. Módní směry jako grunge či punk bez nich takřka nemohou existovat, aktuálně ale patří jako doplněk i k mnohem sofistikovanějším módním kreacím.

Šněrovací boty sluší i se sukní

Co by to bylo za zimu, kdybyste alespoň párkrát nenazuly boty, které vám zajistí pevný krok a navíc zrovna korespondují s nejprotežovanějšími módními směry. Vůbec už se ale nemusí stavět jejich pozice do divokých sestav s přídechem punkových prvků, nakolik jsou tyto módní směry také právě velice v kurzu. Grunge a punk ale může pro tentokrát zůstat decentně odstrčen. Těžce působící obuv se šněrováním a nápadně modelovanou podešví totiž skvěle vyzní i s outfity mnohem jemnějšími. A dovede je patřičně okořenit.

Klasická barevná varianta je i nejnadčasovější

Když nebudete při jejich výběru plýtvat barvami ani dalšími nápadnými prvky, garantujeme vám, že vám kvalitní pár kožených bot vydrží mezi favority takřka věčnost. V černé či hnědé barevné škále platí za naprosto nadčasový kousek, jinakost ozvláštněnou současnými směry jim zajistí třeba právě světlejší barevnost v béžové či bílé tonalitě nebo přidaná hodnota hřejivé kožešiny. Na pozice nejúspěšnějších nadčasových bagančat ale rozhodně aspirují ty nejjednodušší černé a hnědé varianty, které to nepřehání ani s výškou šněrování, ani s masivností podrážek.

Lákavé a trendy: Béžové a bílé varianty

Jak zjemnit jejich vzhled, abyste se vyhnuly efektu punkové či ledabylé volnočasové módy? Chic styl vykouzlí kombinace s heboučkými úplety, saténovými sukněmi i kalhotami, kožené střihy v co nejelegantnějším formálním duchu a samozřejmě monochromatické modely či outity tón v tónu. Pokud saháte po trendy béžové, určitě můžete v tomto případě kompletní styling završit volbou stejně barevných šněrovacích bot, mějte ale na paměti, že najdou využití především v takto zbarvených sestavách. Jinak působí zbytečně vyumělkovaně a mnoho příležitostí pro ně v kapsulově skládaném nadčasovém šatníku jen tak nenajdete.

Ve vaší sbírce podzimního obutí zatím takové kousky chybí? Inspirujte se výběrem trendy modelů v naší fotogalerii.

Související články

News Related

OTHER NEWS

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »

Jan Urban: Střet světů před Úřadem vlády a cena za zázrak

KOMENTÁŘ. Hladovka pánů Jiřího Gruntoráda a Johna Boka k úlevě všech skončila v pravou chvíli a moudrým smírem. Byl to netradiční spor a je dobré mu porozumět. Ta konfrontace mezi dvěma matadory ... Read more »
Top List in the World