Přes dvacet let vztahu bez jediné krize. Věra Mikulcová by se ráda vdala

přes dvacet let vztahu bez jediné krize. věra mikulcová by se ráda vdala

Přes dvacet let vztahu bez jediné krize. Věra Mikulcová by se ráda vdala

Nejúspěšnější česká kulturistka Věra Mikulcová už přes dvě dekády tvoří pár se svou přítelkyní Janou Paulátovou. Jedna druhé jsou tak dlouhodobě oporou a navzájem se podporují a motivují při plnění svých snů a cílů. Když si dámy vyrazily do společnosti, bok po boku se usmívaly tak, jako by snad byly zamilované jen čerstvě.

„Nám to klape pořád skvěle. My jsme spolu od roku 2002 a ještě jsme neměly žádnou krizi,“ vysvětlila Mikulcová pro eXtra.cz. Na křest knihy dorazila v mokasínách, modrých kalhotech a modré vzorované košili. Její partnerka pak zvolila výrazně vzorované šaty, byť přítomné oslňovala spíše svým neutuchajícím úsměvem.

Svatba jako další krok

Po více než dvou společných desetiletích, dlouholetém soužití, pořízení domácích mazlíčků a nespočtu nejen sportovních výzev se tak pochopitelně nabízí otázka, zda partnerky náhodou už nepřemýšlí nad tím, že vztah posunou ještě o něco dál.

„My se bavíme o té svatbě. Takže se asi vezmeme, to je ten krok, kam bychom to chtěly posunout. Myslím si, že když se mají lidi rádi, tak je hezké spojit to tímto poutem. Na druhou stranu si myslím, že to manželské pouto ale není nutnost,“ prozradila slavná kulturistka.

Klíč ke spokojenému vztahu je podle Věry Mikulcové přitom jednoduchý. „Poslouchat toho druhého. Je třeba naslouchat tomu, co ten druhý říká. Přijde mi, že když jsou spolu dva, tak občas spolu nemluví. Takže mluvit spolu, a potom je všechno v pohodě,“ dodala.

Podívejte se také na reportáž o délce života kulturistů:

News Related

OTHER NEWS

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »

Jan Urban: Střet světů před Úřadem vlády a cena za zázrak

KOMENTÁŘ. Hladovka pánů Jiřího Gruntoráda a Johna Boka k úlevě všech skončila v pravou chvíli a moudrým smírem. Byl to netradiční spor a je dobré mu porozumět. Ta konfrontace mezi dvěma matadory ... Read more »
Top List in the World