Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

olympijské kolekci dominují národní barvy. podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy.

Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní barvy a vlajka. V čem ale naši sportovci půjdou při slavnostním zahájení, to je ještě velké tajemství.

Nová olympijská kolekce čerpá z historie. Dominuje jí česká vlajka na hrudi, stejně jako to bylo v roce 1924 na hrách v Paříži u sportovců tehdejšího Československa v čele s Bedřichem Šupčíkem, zlatým ve šplhu na laně. „Pro mě je největší symbol České republiky vlajka. Vždycky jsem to tak bral,“ komentoval to olympijský šampion ve vodním slalomu Jiří Prskavec.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Siniaková už si našla náhradu za Krejčíkovou. Bude hrát s letošní deblovou jedničkou

Český olympijský výbor zatím odtajnil volnočasovou kolekci, která bude dostupná i v obchodech pro fanoušky. „Nezkoušela jsem si úplně všechno, ale je to hodně pohodlné a myslím, že vyhrává modrá mikina,“ líčí mistryně světa v lukostřelbě Marie Horáčková.

Fanoušci se zatím rozdělili na dva tábory. „Vypadá to pěkně,“ řekla jedna z dotazovaných v anketě CNN Prima NEWS. „Pokud bych si to měl koupit, tak bych to asi neudělal,“ řekl další dotazovaný. „Chápu, že téma bylo retro, ale nadšený z toho nejsem,“ sdělil další.

Módní návrhář Jan Černý už pilně pracuje na kolekci, ve které Češi půjdou na slavnostní zahájení. „Máme deset sekund v nejsledovanějším přímém přenosu na světě, abychom zaujali úplně všechny. Nástupová kolekce do Paříže bude brutálně speciální,“ uvedl. Její odhalení se ale plánuje až na chvíli krátce před začátkem olympijských her.

News Related

OTHER NEWS

EU pochopila chybu vítání migrantů až díky V4. S Green Dealem ale prohráváme, míní experti

Politický geograf Vladimír Baar a komentátor Martin Schmarcz Až díky V4 začal západ Evropy chápat, že je bezbřehé vítání migrantů obrovská chyba, řekl politický geograf Vladimír Baar ve vysílání CNN ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »

Jan Urban: Střet světů před Úřadem vlády a cena za zázrak

KOMENTÁŘ. Hladovka pánů Jiřího Gruntoráda a Johna Boka k úlevě všech skončila v pravou chvíli a moudrým smírem. Byl to netradiční spor a je dobré mu porozumět. Ta konfrontace mezi dvěma matadory ... Read more »
Top List in the World