Skrývá Monika Bagárová bříško? Druhé miminko chci až časem, odpovídá fanouškům

skrývá monika bagárová bříško? druhé miminko chci až časem, odpovídá fanouškům

Skrývá Monika Bagárová bříško? Druhé miminko chci až časem, odpovídá fanouškům

Monika Bagárová se dostala do řečí kvůli bříšku, které se nejspíš některým zdálo být o něco větší než dřív. Na křtu nového alba Michala Davida se ukázala v černé minisukni a bundě a údajně abstinovala, což spekulace ještě přikořenilo. Deníku Blesk ale zpěvačka prozradila, že těhotná není. „Už se to ke mně doneslo, že čekám miminko, ale nečekám. Bohužel jsem pár kilo přibrala a vše mám v břiše. Budu muset zase začít cvičit a víc se hlídat v jídle. Druhé miminko bych určitě chtěla, ale až časem,“ řekla.

Čtěte také: Monika Bagárová učinila zásadní krok. Přestává s kojením a dceru posílá do školky

Z odpovědi je tak vidět, jaké myšlenky mohou podobné spekulace a narážky probudit. Jestli chce Monika dobrovolně a s radostí začít cvičit a upravit si jídelníček, je to samozřejmě skvělé, nemělo by ale jít o rozhodnutí čistě pod tlakem veřejného mínění. Nemluvíme přece jen o žádné nadváze – zpěvačka vypadá skvěle. Už rok a půl září po boku podnikatele Leonarda Lekaje a netají se tím, že je zamilovaná a šťastná.

„Jsme spolu a je nám krásně. Oba sice bydlíme na druhém konci republiky, když se ale chce, všechno jde. Uvažujeme o společném bydlení někde na půl cesty. Nedávno jsem konečně dostavěla dům u Brna, tak si na chvíli dám pauzu. Navíc chystám ke svým třicetinám příští rok velký koncert v O2 areně. Vše je v přípravách, ale hvězdní hosté budou,“ prozradila zpěvačka, která je také maminkou tříleté dcery Ruminky, jejímž otcem je bojovník Makhmud Muradov (33). O něm však Monika Bagárová od rozchodu nerada mluví.

Monika Bagárová o chystaném koncertě:

I kvůli návratu do plného pracovního nasazení se Monika Bagárová nedávno rozhodla, že už nadešel ten správný čas na to, aby se její dcera začlenila do nového kolektivu složeného z jejích vrstevníků. „Je to velká holčička, která potřebuje fungovat se svými vrstevníky a dětičkami a potřebuje nějaký režim, který zadá paní učitelka. Doufám, že se jí tam bude líbit, je to pro každou maminku těžký krok a jsem si jistá, že je to ten správný krok,“ promluvila zpěvačka o zařazení své dcery do školky.

News Related

OTHER NEWS

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »

Jan Urban: Střet světů před Úřadem vlády a cena za zázrak

KOMENTÁŘ. Hladovka pánů Jiřího Gruntoráda a Johna Boka k úlevě všech skončila v pravou chvíli a moudrým smírem. Byl to netradiční spor a je dobré mu porozumět. Ta konfrontace mezi dvěma matadory ... Read more »
Top List in the World