Počasí: V Česku spadne nový sníh, upozornili meteorologové

počasí: v česku spadne nový sníh, upozornili meteorologové

Ilustrační fotografie.

Meteorologové očekávají, že v noci na úterý se vytvoří nová sněhová pokrývka o velikosti dvou až deseti centimetrů. Na horách může místy spadnout i 15 centimetrů nového sněhu. V nižších polohách bude padat mokrý sníh nebo sníh s deštěm.

Výstraha začne nejprve platit v pondělí v 19 hodin pro Prahu, Středočeský, Plzeňský, Karlovarský, Ústecký, Liberecký a Královéhradecký kraj a také části Jihočeského, Pardubického, Jihomoravského a Olomouckého kraje a Vysočiny. V těchto oblastech bude vydatně sněžit do úterního rána.

Až od dnešní 21. hodiny pak platí varování pro Moravskoslezský kraj a okresy Králíky v Pardubickém, Hranice, Jeseník, Litovel, Mohelnice, Olomouc, Šternberk, Šumperk, Uničov a Zábřeh v Olomouckém a Bystřice pod Hostýnem, Rožnov pod Radhoštěm, Valašské Meziříčí, Vizovice a Vsetín ve Zlínském kraji. Tato výstraha skončí zítra v 18:00.

News Related

OTHER NEWS

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »

Jan Urban: Střet světů před Úřadem vlády a cena za zázrak

KOMENTÁŘ. Hladovka pánů Jiřího Gruntoráda a Johna Boka k úlevě všech skončila v pravou chvíli a moudrým smírem. Byl to netradiční spor a je dobré mu porozumět. Ta konfrontace mezi dvěma matadory ... Read more »
Top List in the World