Chcete pracovní plochu, která s vámi cestuje ze zařízení do zařízení?

Pracovní plocha počítače nebo notebooku je to první, kam si většinou ukládáme aktuální dokumenty, s nimiž chceme pracovat. Jediným problémem této…

microsoft, chcete pracovní plochu, která s vámi cestuje ze zařízení do zařízení?

Chcete pracovní plochu, která s vámi cestuje ze zařízení do zařízení?

Pracovní plocha počítače nebo notebooku je to první, kam si většinou ukládáme aktuální dokumenty, s nimiž chceme pracovat. Jediným problémem této plochy je, že je vázaná právě na konkrétní zařízení. Co byste ale říkali ploše, která s vámi cestuje ze zařízení do zařízení, takže můžete něco rozpracovat v kanceláři na desktopu, pokračovat na notebooku doma a poté třeba na tabletu cestou na schůzku?

Právě takovou pracovní plochou disponuje kancelářská platforma IceWarp Epos, česká alternativa vůči Microsoft 365 nebo Google Workspace. Její Dashboard představuje středobod celého komunikačního řešení od IceWarpu. V cloudovém pracovním prostředí tak máte kdekoli na světě hezky po ruce všechno, na čem právě děláte. Stačí vám jenom prohlížeč, ze kterého se rovnou připojíte k Dashboardu, a můžete se pustit do práce.

Intuitivní Dashboard s možností integrace služeb třetích stran

Pokud si nejste jisti, který dokument potřebujeme otevřít, stačí na něj na Dashboardu najet myší a zobrazí se vám náhled, který se pak dá zvětšit na plnou velikost, různě přemisťovat a uspořádávat do složek. Prostředí Dashboardu je plně rozšiřitelné a do budoucna umožňuje integraci služeb třetích stran, tudíž se nemusíte obávat, že zastará a v budoucnu bude překonaný jinou službou. Funguje nativně v cloudu jako aplikace, která nevyžaduje žádnou instalaci. V případě, že si to uživatel (firma nebo jiná organizace) přeje, může IceWarp Epos fungovat také na lokálním serveru, ale znemožní to jeho používání mimo firemní síť a používání Dashboardu na jakémkoli chytrém zařízení kdekoli.

Naopak cloudová verze IceWarp Epos vám umožní využívat Dashboard i během chvil, kdy nejste v kanceláři a potřebujete si třeba jen na obědě zkontrolovat aktuální stav projektu nebo si udělat pár poznámek a připnout je na svoji pracovní plochu, upravit a naformátovat podle svých představ. Výhodou Dashboardu od IceWarpu je fakt, že se neustále pohybujete v jediném okně internetového prohlížeče. Nepřeklikáváte tedy z okna do okna, ani si nemusíte spouštět další aplikace třetích stran.

Vedle poznámek a dalších dokumentů připnutých na Dashboardu můžete v tom samém okně vyřizovat e-maily, konferenční hovory, pracovat v týmu prostřednictvím TeamChatu v projektové místnosti, plánovat v kalendáři či bezpečně sdílet data s externími spolupracovníky.

Bezpečné nakládání s daty a integrace ChatGPT

Poslední aktualizace platformy IceWarp Epos přinesla kompletně přepracované prostředí. Dashboard nabízí intuitivní přehled agendy i nové nástroje ke zlepšení komunikace a spolupráce v týmech. Všechny položky si můžou uživatelé libovolně přeskládat a uspořádat do složek tak, jak jim to vyhovuje. Vylepšení doznalo také vyhledávání.

Nové funkce navíc poskytují uživatelům ještě vyšší kontrolu nad daty, která sdílejí v rámci pracovních týmů. Aktualizace též umožňuje integrovat další cloudové i lokálně provozované služby, jež se mimo platformy IceWarp v rámci firmy používají, čímž poskytuje uživatelům přístup ke všem potřebným datům na jediném místě.

Tematický speciál Firemní nástroje IceWarp

Úplnou novinkou, kterou IceWarp zavádí na sklonku roku 2023, je pak ChatGPT s využitím umělé inteligence integrovaný přímo do platformy Epos. Funguje v dialogových oknech pro psaní, chat a zprávy TeamChatu. Možnost využívat ChatGPT může uživatel ve chvíli, kdy spáruje svůj účet s OpenAI.

Přečtěte si také:

News Related

OTHER NEWS

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »

Jan Urban: Střet světů před Úřadem vlády a cena za zázrak

KOMENTÁŘ. Hladovka pánů Jiřího Gruntoráda a Johna Boka k úlevě všech skončila v pravou chvíli a moudrým smírem. Byl to netradiční spor a je dobré mu porozumět. Ta konfrontace mezi dvěma matadory ... Read more »
Top List in the World