AI spojila luxusní kabelky a Lego. A my je chceme!

black friday, ai spojila luxusní kabelky a lego. a my je chceme!

Fiktivní LEGO kabelka Birkin od Hermés

Také jste jako dítě rozbalovali každý rok pod stromečkem zbrusu nové Lego? A v tradici pokračujete a obdarováváte jím své děti a protějšky? Máme to stejně! Ale wait, proč už nejedete v Legu vy? Kde jsou modely stavebnice, které by bavily dospělé ženy? AI umělec Rick Dick tuto díru na trhu vnímá taky, proto vytvořil Lego, nad kterým ženy ochají touhou. Vznikly tak kabelky z kostiček. A my je chceme taky!

AI génius

Instagramový účet @rickdick_ je plný neuvěřitelných fotek ze světa módy a celebrit. Jsou vtipné, pohotově reagují na aktuální módní nebo bulvární informace, jsou vizuálně nádherné… a jsou vymyšlené. Rick Dick neboli Riccardo je 33letý Ital, který už v dětství v programu Malování začal vytvářet své první kresby a fotomontáže. Postupně vylepšoval grafiku, přidával texty, začal dělat retuše, až z digi fotek dokázal vykouzlit přitažlivý vizuální obsah. S nástupem AI se mu otevřely dveře do nového grafického levelu. Vytváří tak dokonalé vizuály, že jsou jeho followeři často na vážkách, zdali to, co u něj na Instagramu vidí, je a nebo není reálné. A většina z nich si zcela upřímně přeje, aby věci, které Rick Dick pomocí AI vytváří, firmy okamžitě začaly reálně vyrábět a poslaly je do prodeje.

A proč to neexistuje?

Třeba jako v případě jeho posledního příspěvku – kabelek luxusních značek ze stavebnice Lego. Z něj nás lákají oranžová birkinka od Hermès, medvídek od Moschino, šedá City Bag Baleciaga a také ikonické kousky od Gucci, Chanel a Versace sestavené z kostek Lega. „Zrovna jsem se chystala hledat, kde je sehnat, a byla jsem si jistá, že budou vyprodané kvůli Black Friday… než jsem si uvědomila, že je to AI. Jsem zničená,“ komentovala příspěvek s fiktivními Lego stavebnicemi designerských kabelek jedna ze sledujících. „Kdybychom je fakt pevně slepili, můžeme si je vzít na večerní jízdu,“ navrhuje jiný follower svojí partnerce. „Byla jsem tak nadšená, než jsem zjistila, že nejsou skutečné. Lego, prosím, vyrobte je!“ shrnula přání všech jiná fanynka Lega a Rick Dicka.

Tohle je výzva

Pravdou je, že kdyby Lego zhmotnilo Rick Dickovy návrhy a vroucí přání spousty žen, šly by právě tyto modely zcela určitě na dračku. Vláčky, dinosauři, nejznámější stavby světa, auta, vrtulníky, letadla, Hvězdné války… to je všechno krásné, ale kde je něco, co nadchne nás, ženy? Opravdu si musíme vystačit jen s Lego květinami, jakkoli jsou nádherné? I my se chceme během sestavování legendárních kostek příjemně odreagovat a trochu potrápit mozkové závity, ale chceme si stavět něco svého, krásného a čistě holčičího, ne to, co jsme musely ukrást dětem nebo manželovi. Tak co, Lego, přijmete Rick Dickovu hozenou rukavici?

Zdroj: Instagram, red-eye.world, lego.com, Midjourney

News Related

OTHER NEWS

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »

Jan Urban: Střet světů před Úřadem vlády a cena za zázrak

KOMENTÁŘ. Hladovka pánů Jiřího Gruntoráda a Johna Boka k úlevě všech skončila v pravou chvíli a moudrým smírem. Byl to netradiční spor a je dobré mu porozumět. Ta konfrontace mezi dvěma matadory ... Read more »
Top List in the World