Pozadí vztahu Williama a Meghan: Od prvního setkání to měla Harryho žena spočítané

pozadí vztahu williama a meghan: od prvního setkání to měla harryho žena spočítané

Vánoce u britské královské rodiny: Princ William nechce u stromečku Meghan ani bratra Harryho

Omid Scobie, renomovaný spisovatel a královský komentátor, který udržuje přátelství s princem Harrym a Meghan Markle, spolu s vydáním své nové knihy s názvem Endgame přinesl na veřejnost informace týkající se Kate Middleton a jejího muže, prince Williama. Jeho ambiciózní spis se týká poměrů v britské královské rodině a na mnoha jejích členech nenechává nit suchou. Scobie v knize mimo jiné cituje informace poskytnuté samotným Harrym a Meghan, informuje deník Mirror.

V jedné z pasáží knihy Omid Scobie tvrdí, že manželka korunního prince Wiliama Kate Middleton není ochotná „podniknout riskantnější krok než se nechat vyfotografovat“, a označuje ji za „příliš vystrašenou”.

Kromě toho Scobie uvádí, že některé z jejích úspěchů byly v médiích zveličovány, a kdyby za nimi stál někdo jiný z rodiny, nikdo by na ně ani neměl vůli upozornit. Podle autora, kterého cituje Sunday Times, tleskají lidé Kate za každou malichernost, takže cokoli malého je bráno jako velký úspěch.

William neměl Meghan rád už od prvního setkání

V jeho knize Endgame se rovněž odkrývají citlivé detaily vztahu mezi Kate a Meghan Markle. Scobie naznačuje, že obě ženy spolu přestaly komunikovat od konce roku 2019. Cituje navíc blízkého přítele páru, který tvrdí, že Kate strávila více času mluvením o Meghan než s ní samotnou. Dodává, že každá zmínka o Meghan vyvolává v Kate nejistý úsměv, píše Mirror.

Spisovatel se také zabývá postojem prince Williama a Kate k satiře mířené na jejich účet v americkém animovaném seriálu South Park. Scobie tvrdí, že zobrazení v kultovním pořadu si pár cení a považuje je za „velmi vtipné“. Kromě toho Scobie ale také přináší závažné tvrzení – podle něj princ William neměl Meghan rád už od jejich prvního setkání.

Dalším kontroverzním tvrzením v knize mimo jiné je, že král Karel III. neodpověděl na zoufalou žádost svého syna Harryho o schůzku, ale nařídil svému asistentovi, aby ji odmítl s výmluvou, že je „přepracovaný“. Celkově tak lze konstatovat, že Omid Scobie ve své knize nešetří kritikou vysokých členů královské rodiny, což z ní činí nejen čtivý bestseller, ale i důležitý záznam o dynamičnosti vztahů uvnitř britské královské rodiny.

Související články

News Related

OTHER NEWS

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »

Jan Urban: Střet světů před Úřadem vlády a cena za zázrak

KOMENTÁŘ. Hladovka pánů Jiřího Gruntoráda a Johna Boka k úlevě všech skončila v pravou chvíli a moudrým smírem. Byl to netradiční spor a je dobré mu porozumět. Ta konfrontace mezi dvěma matadory ... Read more »
Top List in the World