Z lásky je nenávist: Dramatické předávání Rozárky, Soukup s Agátou se propichovali pohledy

z lásky je nenávist: dramatické předávání rozárky, soukup s agátou se propichovali pohledy

Z lásky je nenávist: Dramatické předávání Rozárky, Soukup s Agátou se propichovali pohledy

Tohle předávání dcery rozhodně nebylo příjemné. Rodiče Agáta Hanychová (38) a Jaromír Soukup (54) se shledali poté, co se influencerka vrátila z víkendové dovolené v Paříži a podnikatel měl podle informací Veroniky Žilkové (62) do domu nechat poslat policii. A to kvůli tomu, že prý nevěděl, kde se Rozárka nachází. Redakce eXtra.cz nyní dvojici zachytila při předávání holčičky, které rozhodně neprobíhalo v mírumilovném duchu.

V pondělí večer se Agáta Hanychová s manželem Mirkem Dopitou a dětmi Miou a Kryšpínem vrátila z dovolené v Paříži. Její nejmladší dcera Rozárka byla mezitím v péči babičky Veroniky Žilkové a chůvy.

V úterý ráno už probíhalo předání desetiměsíční holčičky do rukou Jaromíra Soukupa, čemuž přihlížela i redakce eXtra.cz. Soukup v době, kdy byla Hanychová na dovolené, tvrdil, že nevěděl, kde se jeho dcera nachází, a proto zavolal do domu influencerky policii. „Matce mé dcery jsem začal psát a ptát se, kdo se o naši holčičku stará. Bohužel vůbec nereagovala a já déle než 24 hodin netušil, kdo právě zodpovídá za její bezpečí. Na radu svého právníka jsem se jeho prostřednictvím obrátil na policii. Ta mě následně informovala, že zjistila, kde se Rozárka nachází, a jede posílat hlídku pro ověření těchto informací,“ popsal Blesku Soukup.

Válka Soukupa s Hanychovou o dceru graduje. Jaromír poslal na Agátu policii, tvrdí Žilková

Napjaté předávání

Předávání dcery rozhodně neprobíhalo v poklidném duchu, ačkoliv Soukup i Hanychová věděli, že jsou pod drobnohledem všudypřítomných fotografů. Podnikatel na místo dorazil v 9:59 hodin, vystoupil z auta, vzal si dceru a hned zase odjel. Předání bylo rychlé, trvalo pouhých 30 vteřin. Dle reportérů eXtra.cz, kteří byli na místě, začalo zrovna v době, kdy Soukup přijel, pršet.

Rozárka byla během předávání zabalená do růžové kombinézky a nechyběla ani červená deka s hvězdičkami. Expartneři se na sebe skoro vůbec nepodívali a jejich tváře značily dosti mizernou náladu.

Související články

News Related

OTHER NEWS

EU pochopila chybu vítání migrantů až díky V4. S Green Dealem ale prohráváme, míní experti

Politický geograf Vladimír Baar a komentátor Martin Schmarcz Až díky V4 začal západ Evropy chápat, že je bezbřehé vítání migrantů obrovská chyba, řekl politický geograf Vladimír Baar ve vysílání CNN ... Read more »

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »
Top List in the World