Pavla Tomicová z Vlastníků si prošla pekelnou zradou a rozchodem: Zhubla 35 kilo kvůli stresu

pavla tomicová z vlastníků si prošla pekelnou zradou a rozchodem: zhubla 35 kilo kvůli stresu

Pavla Tomicová z Vlastníků si prošla pekelnou zradou a rozchodem: Zhubla 35 kilo kvůli stresu

Pavla Tomicová, výrazná česká herečka a hvězda filmu Vlastníci, prošla při rozchodu s Ondřejem Malým dramatickou proměnou, zhubla neuvěřitelných 35 kilogramů a po zjištění manželovy nevěry čelila citovým výzvám. Její příběh odhaluje bolest i sílu v osobních krizích.

Významná česká herečka Pavla Tomicová prošla obrovskou proměnou. V době natáčení filmu Vlastníci představovala postavu paní Procházkové vážící o 35 kilogramů více než v současnosti.

Věrná manželka Ondřeje Malého, který hrál ve stejném filmu pana Nováka, zažila bolestivý rozvod po devatenácti letech manželství. Malý ji opustil kvůli mladší herečce Kristýně Kociánové, s níž má syna Jakuba. “Ondra Malý má z miminka velkou radost. A Kristýna Kociánová je v sedmém nebi,” sdělil tehdy blízký zdroj redakci eXtra.cz.

Po rozchodu zažila těžké chvíle a musela čelit bolesti a zradě. Tomicová se ale rozhodla překonat nepříznivou situaci, a to nejen emocionálně, ale i fyzicky. Zhubla neuvěřitelných 35 kilogramů, ačkoliv tento úbytek váhy byl spojený i se stresem.

Pavla Tomicová se účastnila i televizní show StarDance:

Herečka v rozhovoru pro web Lifee tehdy prozradila, že zhubla až po změně stravy. “Začala jsem hubnout už dřív, ale šlo to vidět až později. Všem říkám, že důležitá je správná a pravidelná strava,” dodala sympatická herečka. Přestože si prošla náročným obdobím, dnes se cítí lépe. Tomicová zdůraznila, že pro ni je důležité cítit se dobře, to je její prioritou. S oporou milovaných dětí a práce se opět postavila na vlastní nohy a znovu září na veřejné scéně.

Související články

  News Related

  OTHER NEWS

  EU pochopila chybu vítání migrantů až díky V4. S Green Dealem ale prohráváme, míní experti

  Politický geograf Vladimír Baar a komentátor Martin Schmarcz Až díky V4 začal západ Evropy chápat, že je bezbřehé vítání migrantů obrovská chyba, řekl politický geograf Vladimír Baar ve vysílání CNN ... Read more »

  Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

  Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

  Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

  Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

  První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

  Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

  Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

  Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

  Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

  Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

  Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

  Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »
  Top List in the World