Divoká noc u Hanychové: Příjezd z Paříže, utrápená Agáta i podpora rodiny včetně Holomáče

divoká noc u hanychové: příjezd z paříže, utrápená agáta i podpora rodiny včetně holomáče

Agáta Hanychová přijela domů.

Influencerka Agáta Hanychová (38) prožívá opravdu napjaté chvíle. Po krátké dovolené v Paříži, kam odletěla s Mirkem Dopitou a dětmi Miou a Kryšpínem, se vrátila zpět domů. Redaktoři eXtra.cz ji zachytili při jejím příjezdu v pondělí 19. února kolem půl jedenácté večer. A vypadala velmi utrápeně. Aby také ne, zatímco byla ve Francii, její expartner Jaromír Soukup (54) na ni podle informací Veroniky Žilkové poštval policii, která prý pátrala po Rozárce.

Drama na pokračování. I tak by se dala nazvat situace, v níž se momentálně nachází Agáta Hanychová a její expartner Jaromír Soukup. Zatímco ona odjela se svým manželem Mirkem Dopitou a staršími dětmi Kryšpínem a Miou na víkend do Paříže, Rozárku nechala na hlídání své mamince Veronice Žilkové a navíc chůvě. Jenže to se Soukupovi nelíbilo a podle informací Žilkové se měla do Agátina domu dobývat policie, která po Rozárce pátrala.

Hanychová se domů dostala až v pondělí pozdě večer. Reportéři eXtra.cz ji zachytili spolu s Dopitou i dětmi přijíždět k jejímu domu ve 22:27 hodin. Nejdříve k nim však přijel Josef Holomáč, partner Veroniky Žilkové.

Válka mezi Soukupem, Hanychovou a Žilkovou pokračuje: Advokát se zastal Agáty

Těžké chvíle

Dorazil také kurýr s jídlem a posléze konečně i Hanychová. Ta ihned odešla do domu, zatímco Kryšpín s Mirkem Dopitou vynášeli tašky z auta, jak také zachytila redakce eXtra.cz na fotografiích. Pro celou rodinu jsou jistě tyto chvíle velmi stresující.

Doporučené video: Agáta Hanychová jako Extra host.

Soukup zavolal policii

Soukup dle svých slov začal pátrat po Rozárce v pátek, kdy se dozvěděl, že Agáta odjela do Paříže bez Rozárky. „Matce mé dcery jsem začal psát a ptát se, kdo se o naši holčičku stará. Bohužel vůbec nereagovala a já déle než 24 hodin netušil, kdo právě odpovídá za její bezpečí. Na radu svého právníka jsem se jeho prostřednictvím obrátil na policii. Ta mě následně informovala, že zjistila, kde se Rozárka nachází, a jede posílat hlídku pro ověření těchto informací,“ vysvětlil Blesku Soukup. Zároveň dodal, že Žilková ani chůva nemá právo pečovat o jeho dceru bez Soukupova souhlasu.

Přitom Hanychová rozhodně není jediná, která dá svou nejmladší dceru občas na starost babičce nebo chůvě, to samé totiž v minulosti dělal i její ex. Loni v prosinci ho redakce eXtra.cz zachytila, jak si ráno vyzvedává dceru u Agáty a posléze s ní jede na Barrandov, aby mohl natáčet pořady. Rozárka tak na chvíli skončila v péči Soukupovy kamarádky. Ta malou vozila před budovou televize v kočárku. Podle Žilkové navíc Rózu často hlídá štáb Barrandova.

Související články

  News Related

  OTHER NEWS

  EU pochopila chybu vítání migrantů až díky V4. S Green Dealem ale prohráváme, míní experti

  Politický geograf Vladimír Baar a komentátor Martin Schmarcz Až díky V4 začal západ Evropy chápat, že je bezbřehé vítání migrantů obrovská chyba, řekl politický geograf Vladimír Baar ve vysílání CNN ... Read more »

  Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

  Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

  Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

  Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

  První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

  Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

  Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

  Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

  Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

  Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

  Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

  Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »
  Top List in the World