To dlatego bramka nie została uznana. Sędzia musiał zmienić decyzję

to dlatego bramka nie została uznana. sędzia musiał zmienić decyzję

Perisić za szybko wpadł w pole karne

Tylko przez chwilę Chorwaci cieszyli się z honorowego gola w meczu z Hiszpanią na Euro 2024. Po analizie VAR sędzia bramki nie uznał. Wiemy, dlaczego.

Nie tak piłkarze reprezentacji Chorwacji wyobrażali sobie początek Euro 2024. Brązowi medaliści ostatniego mundialu nie mieli wiele do powiedzenia w starciu z Hiszpanią.

Już do przerwy Chorwaci przegrywali 0:3. W drugiej połowie Hiszpanie kontrolowali grę, ale pod koniec meczu drużyna z Bałkanów, po skutecznej dobitce rzutu karnego, strzeliła honorowego gola.

Radość z trafienia na 1:3 nie trwała jednak długo. Po analizie VAR sędzia Michael Oliver anulował gola dla Chorwatów. Dlaczego?

Jak pokazały powtórki, w momencie wykonywania jedenastki przez Bruno Petkovicia za szybko w pole karne wbiegł jego kolega z reprezentacji, doświadczony Ivan Perisić.

35-letni pomocnik nie brał udziału w skutecznej dobitce karnego i w myśl aktualnych przepisów sędzia nie powtórzył karnego tylko anulował gola strzelonego przez Petkovicia.

Ostatecznie Hiszpanie wygrali 3:0.

Zobaczcie nieuznany gol dla Chorwatów:

[typer=156964]

3 hrs ago

Probierz popełnił błąd? Wymowne słowa dziennikarza

4 hrs ago

Czarnek grzmiał w Radiu Maryja. "Przesiąknięte lewactwem"

4 hrs ago

Tak odbudowują linię kolejową do Karpacza. Ma być gotowa do grudnia 2024 roku, najnowsze zdjęcia

4 hrs ago

Wchodzą na zjeżdżalnię i puszczają drążek. Nie wiedzą, co je może czekać na końcu

4 hrs ago

Te majtki wyszczuplające są idealne pod letnie sukienki. Nie prześwitują i pięknie leżą - będziesz zachwycona!

4 hrs ago

Mielopatia: Znaki Ostrzegawcze, Na Które Należy Zwrócić Uwagę

4 hrs ago

Polskie siatkarki zgodne w ocenie półfinału. "Każda z nas czuła to w nogach"

4 hrs ago

Zapomnij o koszeniu. To alternatywy, które możesz posadzić i użyć zamiast trawy

4 hrs ago

Uważaj na te warzywa przy ogórkach! Przez nie ogórki chorują i jest ich mniej [22.06.24]

4 hrs ago

Probierz przekombinował i dlatego Polska przegrała? "Bardziej zaskoczył nasz zespół"