Ależ gol już w 2. minucie! Szymon Marciniak musiał wskazać środek boiska [WIDEO]

ależ gol już w 2. minucie! szymon marciniak musiał wskazać środek boiska [wideo]

Youri Tielemans

Youri Tielemans już w drugiej minucie otworzył wynik meczu Belgia — Rumunia! Belgowie zaliczyli falstart na otwarcie Euro 2024, sensacyjnie przegrywając ze Słowacją 0:1, jednak starcie z Rumunią rozpoczęło się dla nich w wymarzony sposób! Zobacz efektowne trafienie pomocnika Czerwonych Diabłów.

Reprezentacja Belgii przed turniejem w Niemczech była typowana do gry nawet w wielkim finale, jednak jej pierwszy mecz zakończył się sensacyjną porażką ze skazywaną na porażkę reprezentacją Słowacji. Belgów we Frankfurcie pogrążył Ivan Schranz. Starcie z Rumunią miało zmienić zdanie o belgijskich piłkarzach i jak pokazują pierwsze minuty, drużyna Domenico Tedesco wyszła odmieniona na starcie z Rumunią!

Youri Tielemans rozpoczyna strzelanie w meczu Belgia — Rumunia

Już w drugiej minucie meczu w Kolonii wynik otworzył Youri Tielemans. Doświadczony pomocnik znakomicie włączył się do akcji i po otrzymaniu podania od Romelu Lukaku, umieścił piłkę w siatce bramki strzeżonej przez Florina Nitę, a Szymon Marciniak musiał wskazać na środek boiska. Radość belgijskich kibiców po tym golu mówi wszystko!

W drugim meczu tej grupy Ukraina zaliczyła fantastyczny powrót w starciu ze Słowacją, która prowadziła po golu Schranza. Jednak gole Szaparenki i Jaremczuka uratowały wygraną faworyzowanych Ukraińców 2:1.

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

2 hrs ago

Wzruszający symbol na pogrzebie najstarszej matki w Polsce. Aż brakuje słów

2 hrs ago

Turystka poleciała do Indii i pozwoliła, by na ulicy zrobiono jej masaż. "O w życiu!"

2 hrs ago

Złapani na gorącym uczynku. Potwierdzają zdjęcia i nagrania w Gdańsku

2 hrs ago

Szaleńcza jazda auta Klaudii El Dursi na autostradzie. Nagranie trafiło do sieci. Internauci wściekli

2 hrs ago

"Moczowa smycz" matek w Polsce. Tak radzą sobie bez toalet

2 hrs ago

Śpiewał "Nie liczę godzin i lat". Teraz narzeka na emeryturę. "Nie wystarcza mi nawet dla zwierząt"

2 hrs ago

Groza na cmentarzu w Warszawie. Ludzie mają dość

2 hrs ago

Doda znika z anteny. Pożegnała się z fanami. "Dziękuję za super czas"

2 hrs ago

Mandaty na milion złotych! Ten dolnośląski fotoradar bije rekordy. To prawdziwy pogromca piratów drogowych

2 hrs ago

Rodzina kupuje 3-letniego psa. Po wizycie u weterynarza na jaw wychodzi niewiarygodna prawda

2 hrs ago

Nie chcieli jej sprzedać butów za 4 tys. zł. Teraz fani krytykują wymarzony zakup influencerki

2 hrs ago

“Mąż mówił, że odwiedza mamę, a ona potwierdzała. Raz po prostu za nim poszłam”