Thriller w meczu Holandia - Austria! Gol za golem [WIDEO]

thriller w meczu holandia - austria! gol za golem [wideo]

Cody Gakpo

Trudno znaleźć słowa na to, co wyprawiały w drugiej połowie meczu reprezentacje Holandii i Austrii Druga połowa ledwo zdążyła się zacząć, a Oranje popędzili z zabójczą kontrą i Gakpo potężnym strzałem nie dał szans bramkarzowi rywali i wyrównał. To jednak dopiero zapoczątkowało lawinę goli. Kilkanaście minut później Austriacy wrócili na prowadzenie, a potem obserwowaliśmy dwa kolejne trafienia! Koniecznie zobacz każde z nich.

W 47. minucie piłkę długo holował Xavi Simons, po czym znalazł Cody'ego Gakpo, a ten potężnym i precyzyjnym uderzeniem nie dał najmniejszych szans próbującemu interweniować Patrickowi Pentzowi. Oranje na kilkanaście minut złapali kontakt z rywalem.

Zobacz gole z meczu Holandia — Austria

Po trafienie Gakpo Holendrzy poczuli wiatr w żagle i przeważali przez kilka minut na boisku. Nie trwało to jednak długo, ponieważ ze świetną akcją wyszli Austriacy, którzy po raz drugi w tym spotkaniu objęli prowadzenie.

Po świetnym podaniu od kolegi na lewej stronie boiska Florian Grillitsch dośrodkował wprost na głowę czyhającego w polu karnym Romano Schmida. Ten główkował, piłka po drodze zahaczyła jeszcze jednego z Holendrów i wpadła do bramki Barta Verbruggena. Od 59. minuty to zespół Ralfa Rangnicka znów prowadził jednym golem.

W 75. minucie Wout Weghorst zgrywał piłkę głową i trafiła ona do Memphisa Depaya, który pokonał bramkarza rywali. Gol początkowo nie został uznany, przez zagranie ręką piłkarza Oranje, ale analiza VAR wykazała, że nic takiego nie miało miejsca i na tablicy wyników pojawił się remis 2:2.

Pięć minut później znakomitą zespołową akcję wykończył Marcel Sabitzer. Asystował mu Christoph Baumgartner, a gracz Borussii Dortmund strzałem pod poprzeczkę ustalił wynik spotkania.

Wcześniej w szóstej minucie meczu samobójczą bramkę strzelił Donyell Malen. Alexander Prass przeprowadzał akcję lewą stroną boiska i szukał swoim niskim podaniem Marko Arnautovicia. Znalazł jednak Malena, a ten wślizgiem pokonał własnego bramkarza.

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

58 minutes ago

Nagranie z Rosji. Policyjna sztuczka nie wyszła, zaczął się koszmar

Von der Leyen i spółka weszli do gry. Oto co wydarzy się dalej

60 minutes ago

To może być jeden z najdroższych filmów w historii. I zarazem wielka wtopa

1 hour ago

Tak kluczowy narząd "płacze". Gdy zauważysz objaw, biegiem do hepatologa

1 hour ago

Michalik: Kosiniakowi-Kamyszowi bycie wicepremierem pomyliło się z byciem panem na folwarku

1 hour ago

Polscy siatkarze poznali rywala w grze o finał VNL. Będzie hitowe starcie!

1 hour ago

Ilu żołnierzy zginęło na wojnie Rosji z Ukrainą? Przerażające liczby

1 hour ago

Burza po debacie Joe Biden-Donald Trump. Barbra Streisand nie wytrzymała

1 hour ago

"Akacjowa 38" - to wydarzy się na początku lipca - streszczenia. Będą kolejne przerwy w emisji serialu

1 hour ago

Wakacje nad Bałtykiem 2024 w polskim Dubaju. Byliśmy tam. Zobacz zdjęcia

1 hour ago

Pieskow o "wściekłej rusofobii" nowej szefowej dyplomacji UE. "Nie wykazała się dyplomacją"

1 hour ago

Zakaźna choroba dotknęła kolejny europejski kraj. Już kilkaset przypadków. Zmarło dwoje niemowląt

1 hour ago

Częsty błąd podróżujących samolotem. Konsekwencje mogą być poważne

1 hour ago

Turystka nie została wpuszczona do samolotu. Wszystko przez to, co miała na sobie

1 hour ago

Fala zapisów do projektu Horały z posłanką Lewicy? "Grzeją się serwery"

1 hour ago

Mecenas Piotr Kaszewiak ożenił się z gwiazdą TVP!? Jakim cudem nikt tego nie zauważył!?

1 hour ago

"Synowa zapomniała, że dzieci są najważniejsze. Wstyd mi za nią" [LIST]

1 hour ago

"Córka wolała zostać w domu, niż jechać z nami na wczasy. Po filmiku od sąsiadki wiem, że to ostatni raz"

1 hour ago

Emilia Krakowska jak dama na pogrzebie. Kapelusz elegancki, a suknia? PADNIECIE na widok tych zdjęć

1 hour ago

Stewardessa zdradza, czego nie tknie w samolocie. Kawa i herbata to tylko część listy

1 hour ago

Półkolonie w duchu Montessori? "Teściowa się piekli, że sama mogłabym go nauczyć guziki przyszywać"

1 hour ago

"Córka weganka, syn na diecie, a mąż prosi o schabowego. Nie będę gotować im trzech obiadów"

1 hour ago

W autobusie zwrócono mamie uwagę za płaczące dziecko. "A tego pana z piwem też pani upomni?"

1 hour ago

Opiekowała się Marzeną Kipiel-Sztuką. Pracownica hospicjum przerywa milczenie

1 hour ago

Mieli być w Egipcie, a utknęli na lotnisku w Warszawie. Są wściekli

1 hour ago

Żegnaj aniele! Bliscy i synek Natalii rozpaczają nad grobem. Nietypowa sytuacja w kościele