Chorwaci oburzeni po meczu z Włochami! Wskazują winnego po dramacie

chorwaci oburzeni po meczu z włochami! wskazują winnego po dramacie

Luka Modrić

Reprezentacja Chorwacji w dramatycznych okolicznościach straciła zwycięstwo z Włochami w ostatnim meczu grupowym. Wyrównujący na 1:1 gol Matii Zaccagniego na 15 sekund przed końcem doliczonego czasu gry najprawdopodobniej pozbawił ich awansu do 1/8 finału. Po meczu Luka Modrić i inni piłkarze grzmią i wskazują, że wynik wypaczyła... decyzja sędziowska. — Piłka nożna jest okrutna — mówi piłkarz Realu Madryt.

— Nie wiem, co powiedzieć. Piłka nożna jest okrutna i widać to po dzisiejszym meczu. Jesteśmy tu, gdzie jesteśmy. Nie wiem, gdzie sędzia znalazł aż osiem minut doliczonego czasu gry — mówi kapitan Chorwatów cytowany przez stronę index.hr.

Chorwaci grzmią po remisie z Włochami

— Wszyscy jesteśmy rozczarowani, to straszne, czego doświadczyliśmy, straciliśmy dwa gole w doliczonym czasie gry, ale ten z dziś szczególnie boli. Arbiter sędziował wszystko przeciwko nam. Każdy kontakt był faulem. Nie wiem, dlaczego doliczył aż osiem minut, może oglądał inny mecz. Możecie sobie wyobrazić, jaka atmosfera panuje w szatni, jesteśmy źli i smutni. Kiedy zobaczyłem osiem minut na zegarze, pomyślałem, że sędzia popełnił błąd. Nie chcemy, żeby wszystko zrzucać na niego, ale gdyby doliczył pięć minut, nikt by nic nie powiedział. — mówi Josip Stanisić.

— Nie wiem, co powiedzieć. W jednej chwili mamy wszystko i... nie wiem, brak mi słów. Trudno mi cokolwiek powiedzieć, jesteśmy rozczarowani. Nie wiem, co się stało. Patrzę na tę sytuację, nie widziałem wszystkiego od początku... Wiem, że piłka przeszła przez środek, a potem na lewą stronę... . To był jeden z najbardziej stresujących meczów w mojej karierze – mówi Luka Ivanusec.

"Trudno znaleźć odpowiednie słowa. Ostatnia minuta z Albanią, ostatnia dzisiaj. Mogę pogratulować chłopakom, ale to nie jest nasz turniej. Straciliśmy bramkę po naszym ataku. Nie chcę komentować liczby minut, które doliczył sędzia — przyznaje trener Chorwatów Zlatko Dalić.