Manuel Neuer ratuje Niemców! Duńczycy o krok od objęcia prowadzenia [WIDEO]

manuel neuer ratuje niemców! duńczycy o krok od objęcia prowadzenia [wideo]

Świetna interwencja Neuera

Bezbramkowym remisem zakończyła się pierwsza połowa meczu pomiędzy Niemcami, a Duńczykami. Gospodarzy w końcówce tej części gry przed stratą gola uratował Manuel Neuer.

Na początku spotkania dużo lepsze wrażenie sprawiała reprezentacja Niemiec. Podopieczni Juliana Nagelsmanna stworzyli sobie kilka dogodnych okazji do zdobycia bramki, jednak trafili na bardzo dobrze dysponowanego tego dnia Kaspera Schmeichela.

Z upływem czasu do głosu zaczęła dochodzić reprezentacja Danii, a mecz stawał się coraz bardziej wyrównany. W 35. minucie rywalizacji sędzia postanowił przerwać zmagania z powodu burzy, która przeszła nad Dortmundem.

Po wznowieniu gry w jednej z ostatnich akcji pierwszej połowy drużyna Kaspera Hjulmanda mogła wyjść na zaskakujące prowadzenie. Przeprowadziła bardzo groźny kontratak, po którym sam na sam z Manuelem Neuerem znalazł się Rasmus Hojlund.

Napastnik Manchesteru United przegrał pojedynek z niemieckim bramkarzem, który popisał się skuteczną interwencją i tym samym uchronił swój zespół przed utratą bramki.

Golkiper Bayernu Monachium jest jednym z najbardziej doświadczonych zawodników na Euro 2024. W sobotni wieczór reprezentował barwy narodowe po raz 123.

W 53. minucie gospodarze dopięli swego za sprawą rzutu karnego wykorzystanego przez Kaia Havertza.

Relację live z tego meczu można śledzić ---> TUTAJ

"Wysokie prawdopodobieństwo". Los Marciniaka na Euro już przesądzony?

Mecz Niemcy - Dania przerwany! Sędzia nie mógł ryzykować

49 minutes ago

Jak żyje Irena Eris? Jedna z najbogatszych Polek jeszcze niedawno nie miała komórki!

50 minutes ago

Czy na chorobowym trzeba siedzieć w domu? Mamy wyjaśnienia ZUS [2.07.2024]

Oto skutki picia piwa. Czy jedno dziennie szkodzi? Oto aktualne zalecenia ekspertów od zdrowia!

Skandaliczny film z wycieczki Niemców do Auschwitz. "Jesteśmy głęboko przerażeni"

Zabraknie nam zielonej energii do produkcji wodoru. Orlen policzył

Ziobro stracił majątek. Setki tysięcy złotych mniej

Waloryzacja emerytury - nowe wyliczenia zysku na rękę. Szykują się duże podwyżki [2.07.24]

Masowy pochówek pod Wrocławiem. Archeolodzy znaleźli szkielety 10 niemieckich żołnierzy, tuż przy drodze!

Przyleciał do Polski. Pilny apel rodziny. Boją się powtórki z Teneryfy

Matka Cristiano Ronaldo ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, widząc załamanie syna podczas meczu ze Słowenią. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)

Windows 11: jak podzielić dysk na partycje?

52 minutes ago

Zbijają cholesterol i wymiatają złogi z jelit jak szczoteczka. Wystarczy, że posypiesz mizerię przed podaniem

Zasady czerwcowo-lipcowej waloryzacji emerytur 2024. Mamy tabelę wyliczeń [2.07.2024]

Czternasta emerytura 2024 - tabela. Zobacz wyliczenia netto - tyle ZUS wypłaci na rękę [2.07.24]

Kto napisał list ks. Olszewskiego o "torturach"? Wyszło na jaw, że nie on jest jego autorem

1 hour ago

Spadli z 2. Ligi, dostali drugą szansę! Wiemy, kto zastąpi Radunię Stężyca

1 hour ago

Masz iPhone’a, dostaniesz więcej niż androidowcy. Apple ma sprytny plan

1 hour ago

Ronaldo nie wytrzymał, a jego kolega przeszedł do historii. Zawieszony gracz odwiedził kibiców

1 hour ago

Termin minął, a tylko cztery kraje UE oddały plany na rzecz energii i klimatu

1 hour ago

Wsiąść do pociągu, ale nie byle jakiego, tylko TLK Pirat w Oświęcimiu i bezpośrednio dojechać nim w wakacje do Kołobrzegu. WIDEO

1 hour ago

Lotto. To już dzisiaj. Możesz wygrać 320 mln zł. Zobacz liczby, które wygrywają. Oni już zdobyli fortunę. To największe wygrane

1 hour ago

Nie tego spodziewali się Mentzen i Hołownia. Mamy najnowsze wyniki poparcia dla ich partii

1 hour ago

Wiemy kiedy seniorzy otrzymają 13. emeryturę! Ile otrzymacie "trzynastki" w 2024 roku? [WYLICZENIA] 01.07.2024

1 hour ago

Jest data pogrzebu mamy Moniki Richardson. Poruszające słowa o ostatniej woli

1 hour ago

Oto najmądrzejsze rasy psów na świecie. Sprawdź ranking najmądrzejszych psów. Ich inteligencja zaskakuje 2.07.2024

1 hour ago

Co boli przy chorej tarczycy? Objawy niedoczynności tarczycy zazwyczaj są mylone z innymi chorobami 2.07.2024

2 hrs ago

Koniec z łykowatą fasolką szparagową. Przygotuj w ten sposób, a pozbędziesz się problemu

2 hrs ago

W tych butach nie wolno prowadzić auta. Wysokie kary za jazdę w klapkach lub japonkach

2 hrs ago

Najstarsza córka Michała Wiśniewskiego - tak dziś wygląda Fabienne. Wkrótce skończy 21 lat [2.07.2024]

2 hrs ago

"Zmarnował największą okazję". Słoweńcy mocno o porażce

2 hrs ago

Trump twierdzi, że zakończyłby wojnę w jeden dzień. Ambasador Rosji odpowiada

2 hrs ago

Oto Ewa Swoboda na odważnych zdjęciach. "Tak właśnie wygląda milion dolarów w złocie"! [2.07.2024 r.]

2 hrs ago

Egzamin ósmoklasisty 2024. Jak poprawić swój wynik? Wielu nie wie, o prostym sposobie