Matka Cristiano Ronaldo ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, widząc załamanie syna podczas meczu ze Słowenią. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)

matka cristiano ronaldo zalała się łzami, widząc załamanie syna podczas meczu ze słowenią. wszystko uchwyciły kamery (wideo)

Matka Cristiano Ronaldo zalała się łzami, widząc załamanie syna podczas meczu ze Słowenią

Cristiano Ronaldo mocno przeżył poniedziałkowy mecz ze Słowenią. Portugalczyk nie wykorzystał rzutu karnego, po czym kompletnie się załamał. Porażkę syna oglądała z trybun zatroskana Dolores Aveiro. Jej reakcja została zarejestrowana przez kamery.

Biało-czerwoni zakończyli już swoją przygodę z Euro 2024 na przedostatnim miejscu w grupie D, a turniej toczy się dalej. O Puchar w mistrzostwach wciąż walczy Portugalia uchodząca za jedną z lepszych europejskich drużyn (8 lat temu wywalczyli nawet upragniony tytuł lidera Europy). Po zwycięstwach w fazie grupowej nad Czechami (2:1) i Turcją (3:0), w trzecim meczu Portugalczycy zaliczyli wpadkę, przegrywając sensacyjnie z debiutującą w mistrzostwach Europy Gruzją 0:2. Od poniedziałkowego meczu ze Słowenią wiele zależało.

EURO 2024. Georgina Rodriguez w ODWAŻNYM stroju na trybunach. Tak wspierała ukochanego w meczu z Turcją (FOTO)

Choć Portugalia była faworytem, wygrana przyszła im wyjątkowo trudno. W dogrywce Portugalczycy mieli rzut karny, ale pojedynek ze słoweńskim bramkarzem przegrał Cristiano Ronaldo. Wcześniej czterokrotnie podchodził do rzutów wolnych z niedużej odległości, za każdym razem ponosząc porażkę. 39-latek nie potrafił ukryć silnych emocji. W przerwie kamery uchwyciły, jak zalewa się łzami. Kapitana musieli pocieszać koledzy z zespołu.

Dlaczego Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez nadal NIE WZIĘLI ŚLUBU? Tak się tłumaczyli przed dziennikarzami

#dziejesiewsporcie: Georgina Rodriguez na snopie siana

Moment ten był wyjątkowo bolesny nie tylko dla drużyny, ale też matki piłkarza, która była obecna na trybunach stadionu w Porto. Gdy najsłynniejszy piłkarz na świecie załamał się na oczach całego świata, kamery skierowały się w stronę Dolores Aveiro, by udokumentować reakcję jego rodzicielki. Zatroskana 69-latka także nie potrafiła powstrzymać łez.

Ostatecznie o awansie do ćwierćfinału turnieju zadecydowały rzuty karne. W nich Portugalczycy byli już bezbłędni, a tym razem nie pomylił się również zawodnik Al-Nassr. Po meczu 39-latek skierował kilka słów do kibiców, potwierdzając przypuszczenia fanów, że jest to ostatnie Euro w jego życiu.

To bez wątpienia ostatnie Euro, ale nie jestem tym poruszony. Nakręca mnie wszystko, co niesie ze sobą futbol: entuzjazm, jaki mam do gry, entuzjazm, który widzę u fanów i mojej rodziny, pasja i przywiązanie. To wszystko nie służy na pewno decyzji o odejściu. Przeszedłem niesamowitą drogę w kadrze, która trwa 20 lat. Gra i sprawianie radości ludziom, rodzinie i dzieciom jest tym, co mnie najbardziej motywuje - zdradził Ronaldo w rozmowie z mediami po meczu.

Cristiano Ronaldo

Matka syna Ronaldo jest Amerykanką!

Cristiano Ronaldo stracił syna. "Największy ból, jaki może odczuć rodzic"

Cristiano Ronaldo żeni się z hiszpańską modelką!

OTHER NEWS

19 minutes ago

Dzięki temu trikowi pomidor obrodzi. Podlej tym nawozem krzaki pomidora, a będziesz mieć mnóstwo pomidorów [3.07.2024]

Ukochana Waldka z "Rolnika" pokazała ciążowy brzuszek. Poród niebawem?

Rodzinny dramat w Biłgoraju. Nie żyje kobieta

Nieoczekiwany sprzeciw wobec planów Tuska. Politycy KO i PSL podpisali petycję

Iga Świątek – Petra Martić w 2. rundzie Wimbledonu. Kiedy i o której mecz?

Maszyny InPostu na trzech kolejnych lotniskach krajowych

Takiej przewagi jeszcze nie było. Nowe sondaże wyborcze w USA

Krzysztof Rutkowski sprzedaje swój pałac. Cena zwala z nóg

Nowa funkcja Google Maps. Nawigacja ułatwi wspólne podróżowanie!

Królowa życia nabluzgała na weselu. Wulgarne słowa skierowała do swojej babci

Takie są nowe warianty renty wdowiej 2024. Mamy wyliczenia po pierwszych decyzjach rządu [4.07.2024 r.]

Spółka PKP rozpoczyna zwolnienia grupowe. Pracę straci co trzeci zatrudniony

23 minutes ago

Wyższe emerytury w 2025 roku - tyle mogą zyskać emeryci. Zobacz wyliczenia świadczeń oraz 13 i 14 emerytury [4.07.24]

Rząd wprowadzi zakaz sprzedaży węgla gospodarstwom domowym. Kiedy nowe przepisy wejdą w życie i kogo mają dotyczyć?

"Wojna psychologiczna"? Chińczycy zajęli tajwański statek rybacki

Tajemnicza uczelnia w Łodzi. Zagraniczni studenci i rektor zatrzymany przez CBA

Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje sprzęt. Oto rzeczy, które kupisz w atrakcyjnych cenach. Sprawdź! [ZDJĘCIA] 04.07.2024

Igrzyska olimpijskie odwołane?! MKOl wydał komunikat

Najgorsze polskie seriale. Tak złe, że aż oczy bolą!

46 minutes ago

Złoty chłopak - to wydarzy się do połowy lipca. Koszmarne odkrycie w sypialni Hattuce! [4.07.24]

Trump chce zakończyć wojnę na Ukrainie w 24 godzin. Zełenski mówi "sprawdzam"

1 hour ago

Tajemnicze stopy dziecka odbite na kamieniu. Niezwykła historia z Pomorza. Przejdź tym szlakiem

1 hour ago

Klęska Ruchu Chorzów na koniec zgrupowania

1 hour ago

Renta wdowia - tyle mogą zyskać osoby po stracie współmałżonka. Mamy wyliczenia dwóch możliwych wariantów [4.07.24]

1 hour ago

Do cięcia stóp brakuje już tylko dwóch rzeczy. NBP podał projekcje

1 hour ago

W takim miejscu pasażer utknął po turbulencjach. "Myślelismy, że umrzemy"

1 hour ago

Zakazany owoc - to wydarzy się do połowy lipca. Yildiz zabije Haydara. Kumru rodzi syna! [4.07.24]

1 hour ago

Awaryjne lądowanie z powodu nieświeżego posiłku. Zatruło się 70 pasażerów

2 hrs ago

Największa rywalka Natalii Kaczmarek jedzie na igrzyska. To mistrzyni olimpijska

2 hrs ago

Kupił 100 piw, by dostać 25 zdrapek z Żabki. Oto ile wygrał

2 hrs ago

Media: Serbia oddala się od Rosji. Putin straci sojusznika?

2 hrs ago

Ptaki z Czarnobyla. Tak wpływa na nie promieniowanie

2 hrs ago

To najpiękniejszy ogród w Warszawie. Zatopiony w kolorowych kwiatach. Idealne miejsce na spacer