Borek dosłownie oszalał. TVP pokazało nagranie

borek dosłownie oszalał. tvp pokazało nagranie

Na zdjęciu: Mateusz Borek

Reprezentacja Polski była blisko sprawienia niespodzianki w meczu z Holendrami. Ostatecznie Biało-Czerwoni przegrali 1:2. Zobacz, jak na strzelonego przez Adama Buksę gola zareagował komentujący w TVP mecz Mateusz Borek.

Faworytem meczu była reprezentacja Holandii, ale to Polacy lepiej rozpoczęli spotkanie. Biało-Czerwoni objęli prowadzenie w 16. minucie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Adam Buksa i kompletnie zaskoczył bramkarza rywali.

Gol na 1:0 wprawił w euforię nie tylko kibiców. Komentujący mecz na antenie TVP Mateusz Borek dosłownie oszalał z radości. Nagranie jego reakcji zamieścił profil TVP Sport w serwisie X. Można je zobaczyć poniżej.

- Wszyscy Holendrzy w polu karnym, dośrodkowanie i gol! I gol! I gol! Co tutaj się dzieje w Hamburgu?! Buksa tak, Buksa gol. Polska 1, Holandia 0. Tak, to jest prawda! - krzyczał Borek, ciesząc się z gola.

Później strzelali już tylko Holendrzy. Jeszcze przed przerwą do remisu doprowadził Cody Gakpo, a w końcówce drugiej połowy szalę zwycięstwa na stronę rywali przechylił Wout Weghorst.

Polacy po porażce z Holandią są w trudnej sytuacji. W starciu z Austrią nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.

Mecz Polski z Austrią odbędzie się 21 czerwca w Berlinie. Cztery dni później Polacy w Dortmundzie zagrają z Francją.

Twierdził, że Polska nie ma szans na awans. Oto co mówi już po meczu

Trzy słowa. Tak Lewandowski zareagował po meczu z Holandią

32 minutes ago

Zapadła decyzja ws. Waldemara Fornalika. Koniec wątpliwości

33 minutes ago

Chwile grozy podczas występu Budki Suflera. Scena jak „ociekający wodą kikut”

Efekt skali na obligacjach skarbowych? Tak jest. Niektóre papiery pozwolą zarobić nawet dodatkowe 40 groszy na każdej obligacji. Oto sposób

38 minutes ago

Deschamps nagle przerwał wypowiedź. Zaczął mówić o Polaku. "Kto tu był?"

Złe wieści dla Ukrainy i świata. Magazyny USA pustoszeją

39 minutes ago

Lepszy niż klimatyzacja. "Chroni przed gorącem, nic nie kosztuje"

Rosjanin z polskim paszportem zablokowany. "Przepraszam"

Ma mniej tłuszczu od kurczaka i doskonale smakuje. Niektórzy z nas nigdy nie jedli tego mięsa

Ma śliczne kwiatki i odstrasza ślimaki. Koniecznie posadź tę roślinę w ogrodzie!

Gorączka FOMO nie mija, a pieniądze stale napływają na rynek - Barclays

"Syn usłyszał, że jest gorszy, bo nie ma świadectwa z paskiem. Ile w dzieciach jadu"

46 minutes ago

Te kotleciki rozchodzą się u mnie jak świeże bułeczki. Są proste, szybkie i obłędnie pyszne

Zamiast PiS będzie partia Biało-Czerwoni? Przemysław Czarnek: Mówi się o rebrandingu

Śmiertelne zatrucie salmonellą w ośrodku wczasowym. "Rano z większością osób było już źle"

Z Polski do Chorwacji i na Węgry jednym pociągiem? Zapowiada się hitowa trasa na wakacje