Polska czy Francja na Euro 2024? Symulacja typuje wynik. Fatalne wieści

polska czy francja na euro 2024? symulacja typuje wynik. fatalne wieści

Robert Lewandowski i Kylian Mbappe

Polacy po dwóch meczach pożegnali się z Euro 2024. To już pewne i nawet najefektowniejsza wygrana w kolejnym starciu tego nie zmieni. A następne spotkanie lada moment, ponieważ już we wtorek 25 czerwca o godz. 18.00. Biało-Czerwoni w tzw. meczu o honor zmierzą się z Francuzami, którzy wciąż walczą o pierwsze miejsce w naszej grupie. Jaki przebieg przewiduje symulacja? Sprawdziliśmy to.

2:1 dla Holandii i 3:1 dla Austrii. Te dwa wyniki przypieczętowały los reprezentacji Polski na mistrzostwach Europy w Niemczech, która jako pierwsza ze wszystkich pozbawiła się szans na awans do fazy pucharowej. Piłkarze prowadzeni przez Michała Probierza nie wracają jednak jeszcze do domów. Przed nimi nadal teoretycznie najgroźniejszy rywal w grupie, czyli Francja.

Polska — Francja na Euro 2024. Kto zwycięży? Symulacja już wie

Nasi najbliżsi rywale do tej pory pokonali Austriaków 1:0 i zremisowali z Holandią 0:0. Dzięki temu mają na swoim koncie 4 pkt (podobnie jak Holandia) i walczą o pierwszą lokatę. Dlatego dla nich mecz z Polską nie jest meczem "o nic". Trzy punkty i wysokie zwycięstwo będą dla Francuzów bardzo cenne, jeśli myślą o wyprzedzeniu w tabeli Holendrów. Postanowiliśmy sprawdzić przy pomocy znanego narzędzia sztucznej inteligencji — ChatuGPT — jaki może być przebieg tego spotkania. Symulacja nie przewiduje niespodzianek.

"Pierwsza połowa:

• 1. minuta: Mecz rozpoczyna się od dynamicznej gry obu drużyn. Francja stara się szybko przejąć inicjatywę, ale Polska skutecznie broni.
      • 8. minuta: Pierwsza groźna akcja Francji. Mbappe otrzymuje podanie od Griezmanna i strzela z dystansu, ale bramkarz popisuje się świetną interwencją.
      • 15. minuta: Polska odpowiada. Lewandowski przeprowadza solową akcję, ale jego strzał z pola karnego mija bramkę.
      • 21. minuta: Francja naciska coraz bardziej. Kante dostaje piłkę w polu karnym, ale jego strzał blokuje Kiwior.
      • 30. minuta: GOL! Francja obejmuje prowadzenie. Griezmann zdobywa bramkę po precyzyjnym dośrodkowaniu od Hernandeza. Polska 0:1 Francja.
      • 38. minuta: Polska stara się odpowiedzieć. Zieliński oddaje mocny strzał z rzutu wolnego, ale piłka trafia w mur.
      • 45. minuta: Francja kontynuuje nacisk. Mbappe strzela z dystansu, ale bramkarz Polski ponownie broni.

Druga połowa:

• 53. minuta: Początek drugiej połowy, Polska wychodzi na boisko bardziej zmotywowana. Zalewski dośrodkowuje, ale Lewandowski nie trafia czysto w piłkę.
      • 63. minuta: Francja tworzy kolejną groźną akcję. Mbappe przeprowadza rajd prawą stroną, dośrodkowuje, ale Dembele nie trafia w piłkę.
      • 70. minuta: Polska naciska coraz bardziej. Moder próbuje przedrzeć się przez obronę Francji, ale jego strzał zostaje zablokowany.
      • 75. minuta: Francja przeprowadza kontratak. Tchouameni strzela z dystansu, ale bramkarz jest na posterunku.
      • 82. minuta: Polska ma kolejną szansę. Lewandowski dostaje piłkę w polu karnym, ale jego strzał broni Maignan.
      • 88. minuta: GOL! Francja podwyższa prowadzenie. Mbappe zdobywa bramkę po szybkiej akcji i precyzyjnym podaniu od Kante. Polska 0:2 Francja.
      • 90. minuta: Końcówka meczu, Polska stara się zdobyć honorową bramkę, ale Francja skutecznie broni.
      • 93. minuta: Spotkanie kończy się wynikiem 2:0 na korzyść Francji" — kończy SI.

Taki scenariusz bez wątpienia nie jest zbyt optymistyczny dla Biało-Czerwonych. Wydaje się jednak całkiem prawdopodobny. Należy jednak pamiętać, że jest to jedynie hipotetyczna symulacja, która nie musi przełożyć się na rzeczywistość. Ostatecznie wszystko wyjaśni się na prawdziwym, a nie wirtualnym boisku.

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

35 minutes ago

Dostaniesz 5500 zł jeżeli jesteś z tego rocznika! Pieniądze już trafiają na wasze konto 28.06.2024

Jak wybrać i nosić biustonosz? Wiele kobiet popełnia latem te 3 błędy

40 minutes ago

Dreamliner LOT-u uszkodzony na warszawskim lotnisku

Nagła śmierć Cintii Goldani. Podano przyczynę zgonu

46 minutes ago

Pożar w Rosji po ataku drona. "Nastąpił wybuch"

Maria Andrejczyk na seksownych zdjęciach. "Gratulacje dla fotografa i pięknej modelki" [28.06.2024 r.]

Ta promocja w Rossmannie to hit. Kultowe perfumy tańsze o 90 zł

Aryna Sabalenka na odważnych zdjęciach. Tak w bikini wygląda główna rywalka Igi Świątek. Mamy fotki! [25.06.2024]

Słynna kładka w Warszawie zamknięta. Tyle zapłacił za to TVN

Tak teraz wygląda życie sierotek po Barbarze Sienkiewicz. Trafiły pod opiekę zakonnicy [TYLKO U NAS ZDJĘCIA]

"Hotel Paradise". Agnieszka podzieliła się wygraną z Jędrkiem? Już wiemy. "Nie muszę udowadniać"

Znana marka ZRYWA współpracę z Klaudią El Dursi! "Nie zgadzamy się na łamanie prawa"

Bajkowy dom Roberta i Anny Lewandowskich - tak wygląda. Ich drewniany pałac na Mazurach [25.06.2024 r.]

Wiemy, ile reprezentant Gruzji Otar Kakabadze zarobi dla Cracovii na piłkarskim Euro 2024

Kacper Boski - aktualne zdjęcia. Tak wygląda dziś Mateusz Pawłowski z serialu rodzinka.pl [27.06.2024]

53 minutes ago

Zapomnij o cukrach żelujących. Ten składnik sprawi, że dżem z wiśni będzie miał znakomity smak i idealną konsystencję

Spekulacje nie ustają. Zalewski nie wyklucza, że dojdzie do "rozwodu"

Gdzie są unikatowe wrota XVII-wiecznej Bramy Nizinnej w Gdańsku? Zdjęto je 12 lat temu!

Wakacyjne zakazy ruchu. Kierowco – sprawdź, gdzie nie wjedziesz

Te osoby muszą zwrócić 13. emeryturę. ZUS wydał ważny komunikat odnośnie "trzynastki" 28.06.2024

58 minutes ago

"Ledwo czytać i pisać umieli". Borys Budka ostro o nominatach PiS

Rozpoznasz rybę po zdjęciu? Tylko dla wybitnych wędkarzy

Są nowe dane o inflacji w Polsce. Będziemy je wspominać z łezką w oku

Naukowcy stworzyli AI na podobieństwo ośmiornicy. Zyska niezwykłą świadomość

Co powiedział Joe Biden po zakończonej debacie z Donaldem Trumpem?

Zmiana definicji gwałtu. Sejm podjął decyzję

To najtańszy wakacyjny kierunek. Na urlop wydasz tu mniej niż 1000 zł

IMGW ostrzega: piątek prawie w całym kraju upalny i burzowy, miejscami deszcz i porywisty wiatr

1 hour ago

Najsmaczniejsza sałatka z pomidorów, ogórka i cebuli do obiadu. Zrobisz ją w 5 minut. Proste i tanie źródło witamin

1 hour ago

Najwyższa drewniana wieża widokowa w Polsce znajduje się nad Jeziorem Sławskim. Jest już czynna po remoncie

1 hour ago

Zaraza ziemniaczana atakuje, środków ochrony brakuje. Kłopoty plantatorów ziemniaka