Wszedł na boisko podczas Euro 2024 i od razu stał się hitem sieci

wszedł na boisko podczas euro 2024 i od razu stał się hitem sieci

Martin Adam

Martin Adam wszedł na boisko w meczu Węgry — Szwajcaria (3:1) i od razu stał się... hitem w sieci. Kibice zwrócili uwagę na posturę węgierskiego napastnika, który według nich bardziej przypomina im piłkarza ręcznego. Zobacz zdjęcie Martina Adama.

Reprezentacja Szwajcarii nie zawiodła oczekiwać swoich kibiców i dosyć gładko pokonała Węgry w swoim pierwszym meczu Euro 2024. Strzelanie dla Szwajcarów rozpoczął w 12. minucie Kwadwo Duah. W 45. minucie na 2:0 podwyższył Michel Aebischer i podopieczni Murata Yakina zeszli do szatni na dwubramkowym prowadzeniu.

Martin Adam stał się hitem w sieci

Po przerwie do ataku ruszyli Węgrzy, którzy za sprawą Barnabasa Vargi zdobyli w 66. minucie gola kontaktowego. Selekcjoner Węgrów poczuł, że może wyrwać, chociaż punkt i w 79. minucie postanowił wpuścić na boisko Martina Adama. 29-letni napastnik stał się hitem w sieci, jednak nie ze względu na popis umiejętności w starciu ze Szwajcarami, a przez obszerną sylwetkę ciała.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3, bowiem trzeciego gola zdobył dla Szwajcarów w 93. minucie Breel Embolo.

W drugiej kolejce Szwajcarzy zagrają ze Szkocją, a Węgrzy z Niemcami.

Niemcy koncertowo rozpoczęli Euro 2024

Euro 2024 rozpoczęli gospodarze meczem ze Szkotami, który zakończył się rekordową wygraną Niemców 5:1. Zobacz wszystkie sześć goli z tego emocjonującego starcia. W sobotę z kolei Szwajcaria pokonała Węgrów 3:1. Następnie Hiszpanie pokonali Chorwatów 3:1. Włosi zagrają z Albanią o 21.00. Polacy z Holendrami rozpoczną granie w niedzielę o 15.00.

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

4 hrs ago

Afera wokół słów Barbary Kurdej-Szatan. Julia Kamińska przerwała milczenie

4 hrs ago

Karol Strasburger zdradził prawdę o 37 lat młodszej żonie. Tak wygląda jego małżeństwo

4 hrs ago

Musiała sprzedać mieszkanie. "Poddałam się"

5 hrs ago

Quiz. Muzyczne hity PRL-u. Rozpoznasz piosenkę po fragmencie tekstu?

5 hrs ago

Paweł Łepkowski: Czy Stalin dał się oszukać Hitlerowi?

5 hrs ago

ME w szermierce - brązowy medal szablistki Cieślar

5 hrs ago

Został znienawidzony przez Polaków, Donald Tusk chciał go "zabić". Obecnie prowadzi nowe życie

5 hrs ago

"Nauczcie się na pamięć". Papież dał wiernym radę

5 hrs ago

Klapki do sukienek i spodenek? Te 3 modele z wyprzedaży są gustowne i lekkie. To Lasocki, Rieker, Ryłko

5 hrs ago

Szef MSZ Radosław Sikorski ma prośbę do PiS. Chodzi o przyjęcia partii Viktora Orbana Fidesz do EKR

5 hrs ago

Żużel. Upadł sensacyjny transfer Zmarzlika. "Nie odrzucił nas od razu"

5 hrs ago

Kampania posła PiS była finansowana ze środków publicznych. CBA potwierdza

5 hrs ago

Wojciech Szczęsny wypalił o Michale Probierzu. "Boże, jak on się odnosi do tych hejtów"

5 hrs ago

Myśliwiec uszkodził dachy. Wojsko się kaja i obiecuje naprawę

5 hrs ago

Nowy serial w TVP jeszcze w czerwcu. "La Promesa - pałac tajemnic" - będzie hit oglądalności? O czym jest telenowela? [20.06.2024 r.]

6 hrs ago

Natalia umieściła nagranie w sieci. Tuż po tym zaginęła

6 hrs ago

Awantura o film. AI napisała scenariusz

6 hrs ago

Rafał Brzozowski komentuje rozmowy TVP z Robertem Janowskim. Ma żal do stacji? [WIDEO]