Gruzini zszokowali Hiszpanów. Stadion w Kolonii eksplodował [WIDEO]

gruzini zszokowali hiszpanów. stadion w kolonii eksplodował [wideo]

Na zdjęciu: Gruzini zaskoczyli Hiszpanów bramką

Reprezentacja Gruzji była totalnym underdogiem w meczu z Hiszpanią, ale to ona jako pierwsza ukuła rywala. Gruzini nawet bez oddania strzału wyszli na prowadzenie.

Nie da się ukryć, że Gruzini nie byli faworytem meczu z Hiszpanią. Świadczyła o tym nie tylko jakość piłkarzy obu drużyn, ale też ich wyniki w eliminacjach do turnieju. Na przestrzeni kilku miesięcy La Roja dwa razy pokonała Gruzję, w tym raz aż 7:1.

Ale oczywiście turnieje rządzą się swoimi prawami, a jeden mecz zawsze może przynieść totalnie zaskakujące scenariusze. Tak też było na początku niedzielnej rywalizacji pomiędzy tymi zespołami, bo wydarzyło się coś, czego totalnie się nie spodziewaliśmy.

W 18. minucie gracze z Kaukazu pierwszy raz pojawili się pod polem karnym rywala i od razu zdobyli bramkę, nawet nie oddając strzału. Kluczową rolę przy golu odegrał piłkarz Cracovii, Otar Kakabadze, który świetnie wrzucił piłkę w pole karne.

Kilka metrów przed bramką do wrzutki co prawda nie dopadł Chwicza Kwaracchelia, ale na tyle intensywnie naciskał Robina Le Normand, że ten po chwili trafił do własnej bramki. Statystyki tego spotkania, jakie wówczas obserwowaliśmy sprawiały, że ten gol wygląda jeszcze ciekawiej.

Do tej chwili Hiszpanie mieli aż 85 procent posiadania piłki i oddali aż osiem strzałów na bramkę Gruzji. Ale co z tego, skoro te uderzenia nie były przesadnie groźne, a gruzińska ekipa wykazała się sprytem i przy okazji miała trochę szczęścia.

Viktor Orban złożył Ukrainie propozycję. Usłyszał "szczerą opinię" Wołodymyra Zełenskiego

Przemysław Czarnek odpowiada na raport z USA. „Jestem i będę zagrożeniem”

Te fryzury bardzo postarzają. Dojrzałe kobiety powinny ich unikać. 4 najczęstsze błędy

59 minutes ago

Fani siatkarskiej kadry musieli się mocno zdziwić. Takiego obrotu spraw w Paryżu nikt się nie spodziewał!

Dodatkowe samoloty NATO nad Polską. To kluczowe dla Ukrainy

Wimbledon. Magda Linette - Elina Switolina. O której? Transmisja TV, stream online

60 minutes ago

Złowił wielką rybę i pobił rekord. Wędkarz pokonał... samego siebie

Bordowym kolorem pokazują temperatury w Polsce. Nie, wcale nie przesadzają

Drzemiesz w ciągu dnia? Takie są skutki dla mózgu

Na konferencji z Tuskiem dziennikarka zadała pytanie. Scholz ledwo powstrzymał się od śmiechu