Döntetlent játszott első felkészülési mérkőzésén az Újpest; kilencet lőtt a Fehérvár

döntetlent játszott első felkészülési mérkőzésén az újpest; kilencet lőtt a fehérvár

Az újpestiek hivatalos honlapjának tájékoztatása szerint a nagy hőségben lejátszott mérkőzésen Bartosz Grzelak vezetőedző több nyáron igazolt játékosnak lehetőséget adott, a Komárom ennek ellenére a 39. percben vezetést szerzett, miután Tamás Nándor lőtt a kapuba.

Csatlakozz a WhatsApp csoportunkhoz a legfrissebb sporthírekért! Kattints ide!

Az Újpest a 72. percben Dékei Márk révén egyenlített, és az eredmény a mérkőzés végéig nem változott. (1–1)

A Budapest Honvéd Keresztes Noel góljával került előnybe a Zalaegerszeg ellen, a zalaiak még az első félidőben egyenlíteni tudtak Klausz Milán révén. A második félidőben Krajcsovics Ábel is eredményes volt, ezzel a Honvéd 2–1-re nyert az Zalaegerszegen rendezett mérkőzésen.

A Fehérvár kilencet vágott a Bábolnának, Nejc Gradisar és Kovács Patrik is duplázott, a további öt gólon Schön, Csongvai, Katona, Berki és Simut osztozott. A Diósgyőr 5–0-ra verte a Putnokot, a Debrecen 6–3-ra a Cigándot. Az MTK a szlovén Primorje ellen nyert 5–1-re, a Győr a Zsolnát győzte le 3–0-ra.

KFC Komárno–Újpest FC 1–1 (1–0)

KFC Komárno: Trefil – Simko, Pillár (Adaylo), Spiriak, Smehl – Szliacky (Tóth), Nagy (Bayemi), Spyrka – Szylvesztr (Volesky), Tamás (Ganbajar), Divis (Rudzan)

Újpest FC: Banai (Piscitelli) – Bese (Kovács), Fehér (Kaczvinszki), Kobouri (Babós) – Baranyai (Simon K.), Tajti (Mucsányi Miron), Radosevic, Tamás (Simon B.) – Ljujic (Kollarik), Mucsányi Márk (Dékei), Dékei (Geiger)

Gólszerzők: Tamás N. (39. perc), illetve Dékei (72. p.)

Tiszakécskei LC – Kecskeméti TE 1-1 (1-0)

KTE (1. félidő): Kersák – Májer, Papp M. (Molnár M.), Polyák K., Leoni, Kotula – Zsótér, Vattay, Meszhi – Lukács, Kovács K.

KTE (2. félidő): Pálfi – Szűcs K., Szabó A., Belényesi, Katona, Zeke – Vágó, Nikitscher, Banó-Szabó – Kovács B., Pálinkás.

Gól: Takács (45.) ill. Szabó A. (67.)

Nyíregyháza Spartacus – Michalovce 1-1 (0-1)

Nyíregyháza1. félidő: Bese – Alaxai, Temesvári, Baki, Navrátil, Toma (Daróczi), Kovács M., Nagy B., Nagy D., Kovácsréti, Beke

2. félidő: Tóth B. - Gengeliczki, Rjasko, Tamás, Horváth K., Kesztyűs, Bertók, Gresó, Pinte, Novák (Myke), Oláh

Vezetőedző: Tímár Krisztián

G: Myke (85.-11-es), ill. Zulevic (20.)

ZTE FC–BUDAPEST HONVÉD FC 1–2 (1–1)

Andráshida

V: Molnár Attila (Mayer G., Hegedüs-Baráth N.)

Zalaegerszeg. 1. félidő: Gundel-Takács – Bakti, Szendrei N., Szafronov, Medgyes S. – Ubochioma, Boros, Szankovics, Németh D. – Klausz, Sajbán M.

2. félidő: Németh E. – Nyíri, Várkonyi, Evangelu, Csonka A. – Mim, Kiss B., Deme, Vogyicska, Csóka – Spoljaric. Vezetőedző: Márton Gábor

Honvéd: Gyetván (Dúzs, a szünetben) – Pauljevic, Pekár, Szabó A., Benczenleitner – Keresztes, Nyitrai, Lőrinczy – Kerezsi, Holman, Medgyes Z.

Az 55. perctől: Dúzs – Bakó, Vojtko, Szabó T., Kulbachuk – Menyhárt, Kocsis G., Polák – Krajcsovics, Simon B., Kundrák

Vezetőedző: Csertői Aurél

G: Klausz (29.), ill. Keresztes (7.), Krajcsovics (78. p.)

MTK Budapest–ND Primorje 5-1 (2-1)

MTK Budapest: Csenterics – Hej, Beriashvili, Nagy Zsombor – Kovács Mátyás, Horváth Artúr, Varju, Bognár, Antonov – Németh Krisztián, Polievka

Második félidő: Rácz – Hej (Herczeg, 60.), Kocsis, Végh Bence – Molnár Ádin, Stieber, Szőke, Merényi, Kovács Patrik – Jurina, Balogh Máté

Vezetőedző: Horváth Dávid

Gólszerző: Horváth Artúr (20.), Beriashvili (45.), Stieber (87., 92., mindkettő tizenegyesből), Jurina (94.) illetve Zavnik (4.)

Bábolna–Fehérvár 0–9

Dala Martin (Veszelinov Dániel 46') - Bohdan Melnyik, Kasper Larsen (Nikola Serafimov 46'), Spandler Csaba (Lakatos Kristóf 46'), Schön Szabolcs (Kecskés Máté 46') - Csongvai Áron (Simut Mario 46'), Tobias Christensen (Kovács Bence 46') - Katona Mátyás (Babos Bence 46'), Pető Milán (Berki Marcell 46'), Lirim Kastrati (Nicolas Stefanelli 46') - Nejc Gradisar (Kovács Patrik 46')

G: Gradisar (8., 10.), Schön (17.), Katona (18.), Csongvai (20.), Berki (51.), Kovács P. (54., 73.), Simut (72.)

EZT OLVASTA MÁR?

7 hrs ago

Varga Judit és Windisch László asztaloscéget alapítottak

7 hrs ago

Tartós politikai válság várhat Franciaországra Macron kudarca és a jobboldal nagy győzelme után

7 hrs ago

Olcsóbb az olasz tengerparton enni, mint a Balatonnál

7 hrs ago

Fucsovics nem bírt a három évvel ezelőtti döntőssel, az első körben esett ki Wimbledonban

8 hrs ago

Itt vannak az első hivatalos fotók a Gladiátor 2-ről

8 hrs ago

Tíz hónapja nem játszott tétmeccset, de egészségesen kezdheti el a felkészülést a magyar válogatott játékos

8 hrs ago

Marco Rossi távozik? A magyar válogatott játékosa csattanós választ adott!

8 hrs ago

Hivatalos: Orbán Viktor átvette a soros EU-elnökséget

8 hrs ago

Újra találkozhat Orbán Viktor és Volodimir Zelenszkij

8 hrs ago

Napfény alatt tisztulnak a makacs foltok: ingyenes trükk, amit mindenkinek ismernie kell

9 hrs ago

Simone Biles bombaformában, az amerikai válogatón megnyerte az egyéni összetettet

9 hrs ago

Nyaralni ment az ingatlanpiac, azonban van, amire érdemes mindenkinek felkészülnie

9 hrs ago

A bírósági végrehajtás helyzetét is másként látja Orbán Viktor és Magyar Péter

9 hrs ago

7 természetes módszer, amivel az allergia csökkenthető

9 hrs ago

Újabb áremelés lépett életbe a Magyar Postánál, szinte az összes szolgáltatás drágult

9 hrs ago

Döntöttek a magyar válogatott játékos jövőjéről Angliában – hivatalos

9 hrs ago

A magyar válogatott középpályása távozik angol klubjától, nem tartanak igényt játékára