Óriási balhét hozott a cseh kupa fináléja! - Videó

Játssz Magyarország egyik legjobb online kaszinójában! Vágj zsebre 4x32 000 Ft értékű bónuszt és 32 ingyen pörgetést! Regisztrálj most! (x)

A Plzen – Sparta Praha szerda esti MOL Kupa döntője fordulatokban gazdag mérkőzést hozott. Előszor a 14. percben szabálytalanság miatt a VAR nem adta meg Krejci gólját a Parhanak és innentől elkezdtek záporozni a sárgalapok is.

óriási balhét hozott a cseh kupa fináléja! - videó

Unibet

A 79. percben egy öngóllal szerezték meg a vezetést a vendégek, majd a 85. minutumban előkerült a piroslap, Sulc második sárgája után. De az emberhátrány ellenére 3 perccel a rendes játékidő vége előtt kiegyenlítettek a hazaiak, ám az öröm nem tartott sokáig, a hosszabbítás 1. percében Birmancevic talált be és ezzel kialakította a végeredményt is.

A lefújás után a Plzen szurkolói elözönlötték a pályát és mindenkit letaroltak, aki az útjukba állt. A felvételen jól látható, hogy a hazai csapat játékosai igyekeztek volna megállítani őket, de a tömegnek nem tudtak parancsolni és elszabadultak az indulatok is.

Ironikus módon az is látszik, hogy miközben dúl a csetepaté, a háttérben a szervezők épp rakják össze a pódiumot az eredményhirdetéshez, miközben van, akit a földön fekve püfölnek. A bunyónak végül a rohamrendőrök vetettek véget, miután ők is elözönlötték a pályát.

Unibet

7 hrs ago

Hiányuk demenciához vezethet! Avagy íme a 6 legerősebb agyműködést serkentő vitamin

8 hrs ago

7 kedvenc filmünk a szülésről: ezekből megtudhatod, milyen vajúdni!

9 hrs ago

Reuters: A Pentagon titkos oltásellenes kampányt folytatott a Covid-járvány csúcsán, hogy gyengítse Kínát

9 hrs ago

8 étel és ital, ami segít a májon - Az alkohol nagyon megdolgoztatja

9 hrs ago

A rákos sejtek ellen fordítanák immunrendszerünket spanyol kutatók

9 hrs ago

Az olaszok 22 másodperc alatt hátrányba kerültek, mégis behúzták nyitómérkőzésüket az Eb-n

13 hrs ago

MC Hawer megkapta a rettentő diagnózisát: „Remegő kézzel és gyomorral olvastam az orvos leletét”