Döntetlennel búcsúzott a Mezőkövesd az NB I-től

Játssz Magyarország egyik legjobb online kaszinójában! Vágj zsebre 4x32 000 Ft értékű bónuszt és 32 ingyen pörgetést! Regisztrálj most! (x)

Az OTP Bank Liga utolsó fordulójának nyitómérkőzésén a már hetekkel ezelőtt biztos sereghajtóként az NB I-től búcsúzó Mezőkövesd az MTK-t fogadta.

döntetlennel búcsúzott a mezőkövesd az nb i-től

Unibet

A hazaiak újoncot avattak a kapuban a 18 esztendős Juhász Bence révén, de az ifjú portást a fővárosiak is gyorsan felavatták, a 4. percben Stieber visszagurítását az a Németh Krisztián lőtte a tizenhatos vonaláról, állítgatás nélkül a bal alsóba, akiről a találkozó előtt jelentették be, hogy a következő szezonra is aláírt a kék-fehérekhez.

A vendégeknek több sanszuk is adódott megduplázni az előnyt, de a koncentráció az utolsó passzoknál rendre alábbhagyott. A Mezőkövesd a legnagyobb egyenlítési lehetőséget az első játékrész utolsó percében hagyta ki, Szalai testfelépítését kihasználva teremtett magának ziccert, de Rácz egy jó adag szerencsével szögletre tudott védeni.

A második félidő Bognár lehetőségével indult, de Juhász szögletre tudta ütni a játékszert, majd a két vezetőedző sorozatos cseréi hoztak némi történést a találkozó menetébe.

Az MTK magabiztosan őrizte egygólos előnyét, a mezőkövesdi támadások alig jelentettek veszélyt a vendég kapura, de a 91. percben mégis összejött az egyenlítés, Kojnok adott be balról, az alapvonalról, a középen üresen érkező Kállai pedig a kapuba bólintott.

Unibet

9 hrs ago

Hoppá: Ez Arnold Schwarzenegger legjobb filmje

9 hrs ago

A Szerencsejáték Zrt. szóvivője szerint történelmi volt az ötös lottó szombati sorsolása

9 hrs ago

Utcai harc a Eb-n: Brutálisan egymásnak estek az angolok és a szerbek, a hatóságok 200 rohamrendőrt vetettek be – VIDEÓ

9 hrs ago

A 8 legerősebb étel sejtkárosodás ellen: védenek a ráktól, szuper antioxidánsok

10 hrs ago

A legutóbbin majdnem meghalt, most góllal kezdte az Európa-bajnokságot a dán varázsló

11 hrs ago

Sosem történt olyan az ötös lottón, mint most szombaton, Mérő László kiszámolta ennek valószínűségét is

12 hrs ago

Ne is próbálkozz: ez a három csillagjegy sosem változik meg, akárhogyan is igyekszel

13 hrs ago

Visszalépett a Magyarország Szépe egyik döntőse

13 hrs ago

Esterházy Márton: Szoboszlainak nem csak az a feladata, hogy térfelet válasszon

13 hrs ago

Kirúgta a Frisshirek.hu szerkesztőségét és távozik Huszár Viktor pártelnök a Gattyán György alapította Megoldás Mozgalom éléről

13 hrs ago

Új választás lesz Penészleken, hiába nyert 12 szavazattal a fideszes polgármesternő

14 hrs ago

Nem A Bridgerton család az egyetlen: 6 sorozat, ahol valaki a háttérből mozgatja a szálakat

14 hrs ago

Elszabadult a pokol a német utcákon, egymásnak estek a szerb és angol szurkolók

14 hrs ago

Filléres bajuszgyanta: így nem gyullad be és lesz tükörsima az orrod alatti kényes terület!

14 hrs ago

Megismétlik a választást egy Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyei településen

14 hrs ago

Az MSZP társelnöke levonta a következtetést a választás eredményéből, már csak egy Horn Gábor hiányzik ide