Romana (58): Po letech vyplavalo dceřino ohavné tajemství. Mrzí mě, že jsem tomu nedokázala zabránit

romana (58): po letech vyplavalo dceřino ohavné tajemství. mrzí mě, že jsem tomu nedokázala zabránit
© Freepik

Romana si vždycky myslela, že její dcera má nad hlavou svatozář. Nedávno však s manželem zjistili něco, co by raději nevěděli. Natálie ještě na vysoké škole natočila několik lechtivých snímků. Romana si to klade za vinu, protože tomu nedokázala zabránit.

Až po letech jsem zjistila, že moje dcera Natálie (31) kdysi natočila pornografické snímky. I když už to nezměním, vzalo mi to iluzi o mé malé holčičce. Říkám si, jestli jsem tomu mohla nějak zabránit. Je mi z toho těžko u srdce.

Marie (56): Dcera se po rozvodu nastěhovala k nám. Už to s ní dál nezvládáme

Vždycky jsem byla na dceru hrdá

Natálie byla v mých očích vždycky svatoušek. Už od školky jsem na ni byla víc než hrdá. Byla bystrá a velmi učenlivá. V první třídě patřila mezi hrstku abnormálně chytrých dětiček. Slyšeli jsme na ni jen samou chválu. Začala chodit na kroužek tance a malování. To jí šlo ze všeho nejvíce.

Hlásila se na Střední pedagogickou školu a následně na vysokou. Toužila po povolání učitelky. Myslím, že k tomu měla skvělé vlohy. A právě během studia na vysoké škole se to stalo. My jsme tenkrát s manželem Vasilem (60) netušili, že má Natálie problémy s penězi. Kromě školy i částečně pracovala a my žili v tom, že nemá o peníze nouzi.

To, že kývla na nabídku natočit sérii lechtivých filmů pro muže, vím až dnes. Kdyby něco řekla, určitě bychom jí finančně pomohli a nemusela se snížit k takové věci. Nejhorší na tom je fakt, že jsem se to dozvěděla až dnes, když už s tím nemůžu nic dělat. Nechápu, proč prostě nepřišla a neřekla: „Mami, tati potřebuji pomoc.” Od toho jsme přeci rodiče, ne?

Matouš (35): Naše milování s manželkou se změnilo v peklo. Každý přitom řešíme jiný problém

Odhalili jsme dceřino tajemství

Úplně nejhorší ale je to, že na její filmy přišel manžel. Věděla jsem, že si občas udělá dobře u lechtivého videa. Když za mnou nedávno přišel s podivným výrazem, netušila jsem, co mi jde sdělit. „Romčo, tohle musíš vidět,” řekl s knedlíkem v krku a podával mi notebook. „Co tam máš?” nechápala jsem. „Dívej se,” usedl ztěžka vedle mě.

„Panebože! Vždyť to je naše Naty,” spráskla jsem ruce. „Řekni, že to není ona,” prosila jsem manžela. Ten se na mě jen smutně podíval. „Bohužel, je to naše holčička,” objal mě. „Vypni to,” vyjekla jsem. „Proboha, proč to udělala?” běsnila jsem. „Co budeme dělat?” panikařila jsem. „Co chceš dělat? Teď už nic nezmůžeme,” dodal a měl pravdu.

Původně jsme si slíbili, že dceři neřekneme, že to víme. Sotva jsem ji ale viděla, hned jsem to na ni vybalila. „Viděli jsme to video,” vyložila jsem karty na stůl. „Proč jsi to udělala?” chtěla jsem znát pravdu. „Mami, to už je dávno. Nech to plavat,” mávla rukou. ,,Plavat? Kolik ti bylo? Dvacet dva?“

Zora (34): Chtěl, abych se v posteli vydávala za někoho jiného. Pak jsem zjistila, o koho šlo

Mám pocit, jako kdyby to byla moje vina

„Musím vědět, proč jsi to udělala,” tlačila jsem na ni. „Proč asi. Víš, kolik za to bylo peněz? A ty já tehdy nutně potřebovala,” přiznala se. „A proč jsi nešla za námi? Přeci bychom ti pomohli,” nechápala jsem. „Styděla jsem se. Brala jsem to jako ostudu, že si mám říkat o vaše peníze,” dodala a mě bylo hrozně.

Manžel to snáší kupodivu lépe než já. Mě je z toho úzko. Mám pořád sevřený žaludek. Když jsme to našli my, kdo bude další? Kdo všechno uvidí mou dceru? I když byla plnoletá a bylo to její rozhodnutí, mám pocit, že je to moje vina. Možná jsme neměli její důvěru. A tak se rozhodla udělat takovou ohavnost po svém. Nedokážu na to přestat myslet. Myslím, že to před sebou budu tlačit až do konce svého života.

Další příběhy ze života →

Martina (23): Objednala jsem babičce hodinového manžela. Ta ale hbitě využila i jeho dalších služeb

Text byl zpracován na základě skutečného příběhu, fotografie je jen ilustrační. Máte podobnou zkušenost? Svěřte se nám se svým příběhem, napište na redakce@lifee.cz. 

Další články

News Related

OTHER NEWS

Rasistický skandál v F1: Legendární pilot urazil Hamiltona. Dělejme s tím něco, zuří Brit

© Poskytovatel: CNN Prima NEWS Brazilec Piquet se hanlivě vyjádřil o Hamiltonovi po loňské britské Velké ceně, když komentoval kolizi Brita s jeho rivalem v boji o mistrovský titul Maxem ... Read more »

Jak dobře vybrat klávesnici. Mechanická bude spolehlivější a možná vůbec nepotřebujete bezdrátovou

Klávesnice vypadají jedna jako druhá, ale rozdíly jsou mezi nimi velké | Kdy se vyplatí mechanická a proč je dobré podsvícení? | Vysvětlíme pojmy, kterými vás obchody a výrobci zahltí ... Read more »

Nálada domácností je na krizové úrovni

© Shutterstock Statistický úřad zveřejnil nové indikátory důvěry, tentokrát za měsíc červen. Pro ekonomy jde o důležité ukazatele zejména v současné době, kdy se v ekonomice děje skokově řada změn, ... Read more »

Agáta Hanychová nad Soukupem váhala: Nakonec se poradila se zkušenější

#souvisejici-clanky# Modelka Agáta Hanychová nikdy s podstatně starším mužem vztah neudržovala, a tak na začátku nevěděla, zda má vůbec smysl s Jaromírem Soukupem něco začínat. Nakonec se rozhodla vyhledat radu ... Read more »

Přerušení dodávek ruského plynu by uvrhlo německou ekonomiku do recese

© Pixabay Ilustrační foto “Náhlý konec dovozu ruského plynu by měl rovněž výrazné dopady na pracovní sílu v Německu,” uvedl podle agentury Reuters šéf vbw Bertram Brossardt. “Důsledky by celkově ... Read more »

Investor Brůna: Některé nemovitosti zlevní, rozdíly mezi regiony budou hlubší

Nemovitosti u nás za posledních deset let zdražily až trojnásobně. Jen za loňský rok podle Eurostatu vzrostly ceny o více než čtvrtinu. Takto to už ale dále nepůjde. Některé typy ... Read more »

Disney bude hradit zaměstnankyním cesty, budou-li muset cestovat kvůli potratu

© Poskytovatel: EVROPA 2 Disney bude hradit zaměstnankyním cesty, budou-li muset cestovat kvůli potratu Verdikt znamená, že o legislativě kolem potratů budou rozhodovat jednotlivé americké státy. Přitom se očekává, že ... Read more »

Petr Fiala přivítal zprávu z NATO: Jasný vzkaz pro Putina!

© Mikuláš Křepelka / INCORP images Petr Fiala NATO rozhodlo, že dojde k navýšení počtu vojáků sil rychlé reakce na 300 tisíc. Petr Fiala (ODS) v pondělí na twitteru uvedl, ... Read more »

Disney jedná s Deppem o dohodě za 301 milionů dolarů. Vrátí se Johnny do Pirátů z Karibiku?

© Poskytovatel: EVROPA 2 Disney jedná s Deppem o dohodě za 301 milionů dolarů. Vrátí se Johnny do Pirátů z Karibiku? Devětapadesátiletý herec ztvárnil roli Jacka Sparrowa za posledních patnáct ... Read more »

Piráti vládnou, ale ztrácí se. Je to mediální fáma, reagují představitelé strany

Vládní Piráty trápí nálepka neviditelné strany. Čelní představitelé označují situaci za mediální fámu, někteří straníci ale chtějí změnu. © Poskytovatel: Aktuálně.cz Piráti vládnou, ale ztrácí se. Je to mediální fáma, ... Read more »

Soutěž o nejošklivějšího psa zná svého vítěze. Je jím kříženec Mr. Happy Face

© Poskytovatel: Frekvence 1 “Oslavujeme nedokonalost, díky které jsou všichni psi jedineční,” uvedli pro The New York Times pořadatelé akce. Ta má téměř 50letou historii a letos se konala po ... Read more »

Obavy ohledně vývoje globální ekonomiky narůstají. Směřujeme, těsně po globální pandemii, do recese?

© Shutterstock V dnešních dnech je předpovídání vývoje hlavních světových ekonomik stejně riskantní jako tanec s partou podnapilých kamarádů na stole švédské výroby. Česká ekonomika vstupuje do následujícího období s ... Read more »

Oslavovaný návrat domů. Oblíbená starověká mozaika se vrací do Izraele

Výjimečně dobře zachovalá římská podlahová mozaika se po dlouhém putování po světových muzeích vrací do místa, kde ji výzkumníci před více než dvaceti lety našli. Vystaví ji v archeologickém centru ... Read more »

Noví Karel Gott a Iveta Bartošová? Duo Josef a Lucie nahrálo vzpomínkový singl

Zpěvák Josef Bouda vystupuje již šestnáct let jako Karel Gott revival Morava a fandil mu i samotný Mistr. Křehká Lucie Třešňáková zase zpívá k nerozeznání od Ivety Bartošové. Oba doposud ... Read more »

ŠKODA AUTO představila videocast o modelu 1100 OHC Coupé

© Škoda Auto Škoda 1100 OHC V nejnovějším dílu SIMPLY CLEVER PODCASTu, který ŠKODA AUTO zveřejnila i ve formě videocastu, představuje moderátor Vojtěch Koval historii závodního vozu ŠKODA 1100 OHC ... Read more »

Alpine A110 je nejryzejším sporťákem na trhu. Brzy ho ale nahradí elektromobil

© Poskytovatel: CNN Prima NEWS Pozdě, ale přece. Asi tak by se dala hodnotit notně opožděná premiéra znovuobnovené francouzské značky Alpine na českém trhu. Továrnu vyrábějící mrštná sportovní kupátka založil ... Read more »

Red Bull se obává rychlosti Mercedesu v Silverstone, na rozdíl od něj nic velkého nechystá

© Mercedes AMG F1 Team Lewis Hamilton v závodě v Kanadě Mohly by se Stříbrné šípy o víkendu zapojit do boje o vítězství s Red Bully a Ferrari? Tuto ambici ... Read more »

Barumka: Promotér nabídne z barumky hodiny živých přenosů!

© Jakub Daniel Machálek, RallyZone.cz Barum Czech Rally Zlín (CZE) Před pár týdny se objevili ve Zlíně zástupci promotéra, aby si projeli trať všech sedmi úseků rychlostních zkoušek včetně městské ... Read more »

Tereza Mátlová promluvila: Expřítelkyně Soukupa o jeho vztahu s Hanychovou

Už je to tak, prostě a jednoduše každý máme nějakého koníčka, někdo sbírá známky, jiný třeba autogramy a modelka a moderátorka Agáta Hanychová se zhlédla ve vztazích. Počítat její životní ... Read more »

David (35): Máma umírá, ale já ne, řekl mi táta, když jsem ho potkal v baru s mladou holkou

© Pexels Když David zjistil, že jeho táta podvádí na smrt nemocnou mámu, chtěl mu dát nůž na krk. Otec s ním ale vyběhl. Pokud to David mámě řekne, akorát ... Read more »

Smrt z milosti? Vrah blogerky Petitové si psal deník, rodina zveřejnila úryvky

Loňská vražda americké blogerky Gabby Petitové rezonovala celým světem. Vyšetřovatelé nakonec za vraha dvaadvacetileté ženy označili jejího přítele Briana Laundrieho, který s ní v době vraždy cestoval napříč USA v ... Read more »

Další rasistická kauza v F1. Verstappenův tchán napadl Hamiltona

Další kauza spojená s rasismem hýbe světem formule 1. Na veřejnost se dostal loňský rozhovor s trojnásobným mistrem světa Nelsonem Piquetem. Bývalý brazilský závodník v něm označil Lewise Hamiltona výrazem ... Read more »

Země G7 chtějí další sankce proti Rusku, mohou se týkat zlata i cen energií

© Pixabay Rusko, Kreml. “Budeme stát za Ukrajinou tak dlouho, dokud to bude třeba. Poskytneme jí potřebnou finanční, humanitární, vojenskou a diplomatickou podporu v její statečné obraně suverenity a územní ... Read more »

Zrušení práva na potrat v USA je i kybertéma. Přitížit může už googlování informací o interrupci

Rozhodnutí amerického Nejvyššího soudu zrušit federální právo na potrat vyvolalo mezi Američankami vyšší zájem o šifrované aplikace a obecně o digitální bezpečnost. Z dříve běžné aktivity na internetu se totiž stal ... Read more »

Škody na havarovaném pendolinu jdou do desítek až stovek milionů korun

© HZS Moravskoslezského kraje V Bohumíně se srazilo pendolino s posunovací lokomotivou “O případných opravách bude rozhodnuto až po přesném určení rozsahu škod,” uvedl mluvčí. V současnosti ještě pokračuje odstraňování ... Read more »

Pravidla u příspěvku na bydlení se pravděpodobně zjednoduší

© Mikuláš Křepelka / INCORP images Senát ČR Zjednodušení přinese novela o státní sociální podpoře a pomoci v hmotné nouzi. Rodiče s nízkými výdělky si budou moci úpravy zvýšit měsíční ... Read more »

Pendolino po nehodě omezuje provoz: Práce trvají déle, než se předpokládalo

© HZS Moravskoslezského kraje V Bohumíně se srazilo pendolino s posunovací lokomotivou. (27.6.2022) Až do dnešních 12 hodin mělo podle webu Českých drah trvat omezení provozu přes Bohumín kvůli odklízení ... Read more »

KOMENTÁŘ: Stát má lidem pomáhat. Nikoliv však "divně" a na úkor budoucnosti

© Mikuláš Křepelka / INCORP images Vláda Petra Fialy ve Sněmovně Jenže, vznikla řada ještě vážnějších komplikací, jako třeba řešení dopadů skokově se zvyšující inflace na rodinné rozpočty nebo rostoucí ... Read more »

Pravidla u příspěvku na bydlení budou pravděpodobně jednodušší

© Jitka Pilátová / INCORP images Senát ČR Zjednodušení přinese novela o státní sociální podpoře a pomoci v hmotné nouzi. Rodiče s nízkými výdělky si budou moci úpravy zvýšit měsíční ... Read more »

Písařovicová a Gregorová si skvěle sedly: Působily jako letité kamarádky

Moderátorka Daniela Písařovicová už má za sebou seznámení s maminkou svého partnera, Hanou Gregorovou. Právě ta bývala v minulosti poměrně dost kritická k ženám, do kterých se Ondřej Brzobohatý zamiloval, ... Read more »

Originální architektura v přírodě: Procházka nad lomem, stezka u rybníka, vyhlídka nad skalami

© Poskytovatel: Prima Living Hlídka na Stráži nad Rokytnicí Se svým putováním po nové zajímavé architektuře mimo města můžete začít třeba v Rokytnici nad Jizerou, kde díky studiu libereckému Mjölk ... Read more »

Wow, to je změna. Královna Alžběta II. ukázala nový sestřih

© Poskytovatel: Frekvence 1 Krátký sestřih nosí britská panovnice téměř celý život. Žádné drastické změny od ní nikdo nečeká a vzhledem k její pozici by to bylo i krajně nevhodné. ... Read more »

Hledáte dovolenkový ráj? Najdete ho v Langhe

Víno, sýry, lanýže. Výlety, koně, horkovzdušné balony. A wellness! Už jste zaujatí? Hledáte-li ráj, v němž strávíte letošní dovolenou a polehávání na lehátku u bazénu nebo na pláži není nic pro ... Read more »

Osudové ženy Pepy Vojtka: Třikrát se oženil a je otcem pěti dětí

Oblíbený zpěvák a frontman kapely Kabát slaví 57. narozeniny, tak se očekává, zda proběhne divoká oslava, jak se na takového bouřliváka sluší a patří. Je ale možné, že oslava bude ... Read more »

Agentura Moody's potvrdila, že Rusko je v platební neschopnosti

© Pixabay Rusko, ilustrační foto Rusko mělo 27. května zaplatit úroky ze dvou emisí zahraničních dluhopisů v celkovém objemu zhruba 100 milionů dolarů (asi 2,3 miliardy Kč), ale věřitelé peníze ... Read more »

Petra Kvitová: Na programu má dnes první zápas na Wimbledonu!

© Instagram Petra Kvitová Dvojnásobná šampionka do travnatého turnaje vstoupí dnes odpoledne, na 15:30 je naplánovaný začátek utkání s Italkou Jasmine Paolinovou, dvaasedmdesátou hráčkou světového žebříčku. Kvitová se na něm ... Read more »

Zahrnutí tepláren do sektorové daně by dle sdružení ohrozilo jejich modernizaci

© Mariusz Stankowski / INCORP images Energetika, ilustrační fotografie Čtyři koaliční strany připouštějí zavedení speciální daně pro energetické firmy, které vyrábějí elektřinu z uhlí a jádra. Piráti a hnutí STAN ... Read more »

Sektorová daň by mohla ohrozit modernizaci tepláren

© Adam Mráček / INCORP images Energetika, ilustrační fotografie Čtyři koaliční strany připouštějí zavedení speciální daně pro energetické firmy, které vyrábějí elektřinu z uhlí a jádra. Piráti a hnutí STAN ... Read more »

Kdo byla dáma s hranostajem? Zvíře z da Vinciho obrazu skrývá pikantní tajemství

© Profimedia Dáma s hranostajem od Leonarda da Vinci Faktem totiž je, že tento obraz nevypadal vždy stejně, což ukázala nová světelná technika. Dáma s hranostajem byla pravděpodobně namalována v roce 1489 nebo ... Read more »

Poprava tekutým zlatem: Strašlivý trest pro zbohatlíky a nenasytné chamtivce

© Wikimedia Tekuté zlato Technika usmrcení, kterou používali nejen španělští inkvizitoři, ale i kmeny v Jižní Americe. Toto zjištění odhalil v roce 1599 jeden zkorumpovaný španělský guvernér, který byl velkým milovníkem drahých kovů. Poprava ... Read more »