Zmarł Stanisław Kowalski. Pomagał tysiąciom dzieci

zmarł stanisław kowalski. pomagał tysiąciom dzieci

Zmarł Stanisław Kowalski. Pomagał tysiąciom dzieci

Zmarł wybitny Polak, który przez lata niósł pomoc chorym dzieciom. Nie żyje Stanisław Kowalski, czyli założyciel i wieloletni prezes Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” i Fundacji Sedeka. O jego śmierci poinformowało biuro prasowe Fundacji Dzieciom.

Zmarł Stanisław Kowalski, czyli założyciel i wieloletni prezes Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą” i Fundacji Sedeka, które niosą pomoc ponad 40 tysiącom dzieci chorych i z niepełnosprawnościami z całej Polski. Zmarł w wieku 89 lat. Nigdy nie pobierał prowizji ani od darczyńców, ani od rodziców swoich podopiecznych.

Zobacz także:

Nie żyje Stanisław Kowalski. Jego fundacje pomagają dzieciom

Stanisław Kowalski W 1998 roku stworzył Fundację Dzieciom, a w 2009 roku Fundację Sedeka. Ta pierwsza zajmuje się dziećmi z niepełnosprawnościami, a druga pomaga chorym osobom dorosłym zagrożonym wykluczeniem społecznym, znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej.

Za swoją działalność otrzymał Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski, Złoty Krzyż Zasługi, Medal Komisji Edukacji Narodowej, Medal im. dr. Henryka Jordana, Medal Korczakowski, Medal Solidarności Społecznej, Medal “Przyjaciel Dziecka”, Medal “Zasłużony dla Niepełnosprawnych”, Medal “Serce za Serce, Order ECCE HOMO, nagroda im. św. Brata Alberta, medal “Milito Pro Christo”, tytuł “Lidera działalności charytatywnej w Polsce”, wyróżnienie “Lodołamacz 2011”, statuetką PFRON-u “Za Szczególne Osiągnięcia w Działaniach na rzecz Dzieci z Niepełnosprawnością”. Najbardziej cenił jednak Order Uśmiechu, który przyznały mu dzieci.

Stanisław Kowalski urodził się 30 kwietnia 1933 roku. Ukończył Politechnikę Warszawską, uzyskując stopień magistra inżyniera. Przez 20 lat pracował w przemyśle maszynowym, następnie prowadził działalność gospodarczą – przypomina Interia.pl.

Zobacz także:

News Related

OTHER NEWS

Uwaga! Oszuści podają się za pracowników ZUS-u

zdjęcie ilustracyjne ZUS przestrzega przed oszustami, którzy podają się za pracowników Zakładu i proponują załatwienie formalności związanych z 14. emeryturą. “O czternastkę nie trzeba wnioskować, bo to dodatkowe roczne świadczenie ... Read more »

77 interwencji, zatrzymanie sześciu przestępców i trzech poszukiwanych. Dzierżoniowska policja podsumowuje długi sierpniowy weekend

77 interwencji, zatrzymanie sześciu przestępców i trzech poszukiwanych. Dzierżoniowska policja podsumowuje długi sierpniowy weekend Długi sierpniowy weekend podsumowuje nadkom. Marcin Ząbek z KPP w Dzierżoniowie: Dzierżoniowscy policjanci, prowadząc wzmożone działania ... Read more »

30 lat Hondy CBR 1000 RR FireBlade - Historia modelu

Pierwszy FireBlade, zaprezentowany w 1992 roku, był niewątpliwym game changerem i przez blisko dekadę wzorem motocykla sportowego. Aż do 2003 roku wszystkie Fireblade’y wychodziły spod ręki Tadao Baby. Później przyszła era ... Read more »

Młodzież poznaje historię – Kalwaria Wileńska i bitwa pod Krawczunami

Oddział rozpoznawczy Komendanta Okręgu AK Wilno, kilka dni przed wyruszeniem do walki o Wilno.06.1944. Fot. Archiwum IPN 
Pomysł na wybudowanie Kalwarii Wileńskiej wyszedł od biskupa Jerzego Białłozora, który przeznaczył na ten ... Read more »

Popyt na biura w polskich miastach regionalnych wyższy o 30%

Popyt na biura w polskich miastach regionalnych wyższy o 30% Dobrej jakości nowoczesne, ekologiczne biurowce w największych polskich miastach regionalnych przyciągają rodzime i zagraniczne firmy. W I półroczu br. popyt ... Read more »

Będzin. Zwłoki zawinięte w dywanie. Były w aucie. Właściciel również nie żyje

21-latek został zasypany podczas pracy W jednym z samochodów w Będzinie znaleziono ciało zawinięte w dywan. Jak się okazało, poszukiwany w związku z tym właściciel auta nie żyje. Policjanci siłą ... Read more »

Edyta Górniak obcięła włosy. Jej nowa fryzura to hit sezonu

Edyta Górniak obcięła włosy. Jej nowa fryzura to hit sezonu Edyta Górniak przeszła metamorfozę. Gwiazda zdecydowała się na ostre cięcie włosów, które jest hitem tego sezonu. “Pięknie wyglądasz” – zachwycają ... Read more »

16-latek wygrał w sądzie z Rydzykiem. Teraz idzie po państwowe spółki. "Sorry wielki premierze"

Konwencja Lewicy ‘Zrobimy to lepiej’ Ojciec Tadeusz Rydzyk – zdjęcie archiwalne Ojciec Tadeusz Rydzyk – zdjęcie archiwalne Maciej Rauhut 16-letni Maciej Rauhut wygrał z ojcem Tadeuszem Rydzykiem proces o nieudostępnienie ... Read more »

Antek Królikowski będzie walczył z Joanną Opozdą o opiekę nad synem. "Chciałbym móc być prawdziwym ojcem"

Antek Królikowski Antek Królikowski Królikowski zamierza ciągać Opozdę po sądach? Poszło o zarabianie na synu w mediach Opozda skonfrontowała się z Królikowskim. Ostro wypunktowała jego zarzuty Antoni Królikowski, Joanna Opozda ... Read more »

Gospodarka hamuje. Są najnowsze dane GUS

GUS podał dane dotyczące wzrostu gospodarczego Polski w drugim kwartale. Jest gorzej, niż przewidywali ekonomiści. Pilne. Wkrótce więcej informacji Według najnowszych danych GUS, PKB Polski wzrósł w drugim kwartale o ... Read more »

Wniosek o dodatek węglowy - gdzie można go pobrać? Aby kupić węgiel za 996 zł niezbędne są te dokumenty

Wniosek o dodatek węglowy – gdzie można go pobrać? Aby kupić węgiel za 996 zł niezbędne są te dokumenty Jakie są zasady przyznawania dopłat do zakupu opału? Z treścią ustawy ... Read more »

Wąż ugryzł dwulatkę, dwulatka ugryzła węża. Jedno z nich nie żyje

Wąż ugryzł dwulatkę, dwulatka ugryzła węża. Jedno z nich nie żyje W starciu wąż kontra małe dziecko, ten pierwszy… nie ma szans? 2-letnia dziewczynka zagryzła gada, który ją zaatakował. Niesamowita, ... Read more »

Zwłoki zabitej siostry w bagażniku, on martwy w toalecie

zdjęcie ilustracyjne Zawinięte w dywan zwłoki kobiety znaleziono w samochodzie zaparkowanym w Będzinie (Śląskie), niedługo później w jednym z mieszkań znaleziono drugie ciało – właściciela samochodu i prawdopodobnie brata ofiary. ... Read more »

Minister Moskwa: sytuacja na Odrze nie wpłynęła na inne gatunki poza rybami

Anna Moskwa Sytuacja na Odrze nie wpłynęła na inne gatunki zwierząt poza rybami – powiedziała w środę PAP.PL minister klimatu i środowiska Anna Moskwa. “Poza rybami żaden z innych gatunków ... Read more »

Wąsik: dotychczasowe dymisje w związku z sytuacją na Odrze być może nie są ostatnie

Maciej Wąsik Premier Mateusz Morawiecki wyciągnął wnioski personalne w związku z sytuacją na Odrze, ale tak jak zapowiedział, być może nie są to ostatnie dymisje – zaznaczył w środę wiceminister ... Read more »

Te psy znaleziono w Bydgoszczy w sierpniu i pod koniec lipca. Czekają na właścicieli w schronisku [zdjęcia]

Te psy znaleziono w Bydgoszczy w sierpniu i pod koniec lipca. Czekają na właścicieli w schronisku [zdjęcia] Zobacz wideo: Odkrywamy Bydgoszcz. Bartodzieje kiedyś i dziś: Bydgoscy strażnicy miejscy regularnie wzywani ... Read more »

Minister Moskwa: Nie ucierpiały inne gatunki poza rybami

Anna Moskwa Sytuacja na Odrze nie wpłynęła na inne gatunki zwierząt poza rybami – powiedziała w środę PAP.PL minister klimatu i środowiska Anna Moskwa. Poza rybami żaden z innych gatunków nie został dotknięty — powiedziała minister Moskwa zapytana ... Read more »

Dawno nie grałeś w LoLa? Uważaj, bo Riot Games usunie twoje konto w grze. Zobacz, jak uniknąć straty profilu League of Legends

Dawno nie grałeś w LoLa? Uważaj, bo Riot Games usunie twoje konto w grze. Zobacz, jak uniknąć straty profilu League of Legends Fenomen League of Legends League of Legends”>League of ... Read more »

Rok szkolny 2022/2023 zakłada kontrowersyjne zmiany w programie. Jedna wywołała burzę wśród rodziców

Lekcja w szkole. Zdjęcie ilustracyjne Szkoła (zdjęcie ilustracyjne) Rok szkolny 2022/2023 przyniesie kilka zmian. Przede wszystkim pojawi się nowy przedmiot. Nauka jeszcze się nie rozpoczęła, a już podręcznik do nowego ... Read more »

ZUS ostrzega przed oszustami oferującymi pomoc przy 14. emeryturze

Centrala Zakładu Ubezpieczeń Społecznych ZUS przestrzega przed oszustami, którzy podają się za pracowników Zakładu i proponują załatwienie formalności związanych z 14. emeryturą. “O czternastkę nie trzeba wnioskować, bo to dodatkowe ... Read more »

Brańsk. Podlaski Piknik Rodzinny w centrum miasta [ZDJĘCIA]

Brańsk. Podlaski Piknik Rodzinny w centrum miasta [ZDJĘCIA] W ostatni poniedziałek (15.08) na placu przy Parafii Wniebowzięcia NMP w Brańsku odbył się Podlaski Piknik Rodzinny. Województwo Podlaskie było partnerem tego ... Read more »

Tak było na koncercie laureatów Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego w Szafarni - zdjęcia

Tak było na koncercie laureatów Międzynarodowego Konkursu Pianistycznego w Szafarni – zdjęcia Wideo. Rodzinny kapitał opiekuńczy Filip Kauch ma 13 lat, Zuzanna Wojdak – 11 lat, Szymon Gośliński – 8. Mimo ... Read more »

Są daty otwartej bety Call of Duty: Modern Warfare 2

Call of Duty: Modern Warfare 2 Activision ogłosiło, kiedy gracze będą mogli zapoznać się z trybem multiplayer nowego Call of Duty. Będą dwie okazje. Zgodnie z wieloletnią tradycją, na około miesiąc ... Read more »

"Wednesday" - zobaczcie zdjęcie rodzinki Addamsów z nowego serialu Tima Burtona na Netflix

“Wednesday” – zobaczcie zdjęcie rodzinki Addamsów z nowego serialu Tima Burtona na Netflix Pierwsze zdjęcie rodzinki Addamsów z serialu Wednesday Tima Burtona Fani raczej powinni być zadowoleni z aspektu wizualnego produkcji, ... Read more »

34 lata więzienia za Twittera. Arabia Saudyjska szokuje wyrokiem

Studiująca na Leeds University Salma al-Shehab wróciła do Arabii Saudyjskiej jedynie na wakacje. Tam dowiedziała się, że spędzi w więzieniu kolejne 34 lata. Salma al-Shebab 34-letnia Saudyjka Salma al-Shehab została ... Read more »

Back to school: najmodniejsze buty dla stylowych dzieciaków

Powrót do szkoły? Warto zadbać nie tylko o wyprawkę, ale także o nowe obuwie. Buty Dla Dziecka Dzięki dobrze dobranym butom Twoja pociecha wkroczy w nowy rok szkolny z nową ... Read more »

Przyjaciółka skomentowała imiona jej synów. "Miałaś odwagę"

Imiona dla chłopców 2021 Wśród imion dla dziewcząt wygrywa wciąż Zuzanna, a chłopców Antoni. Mama dwóch chłopców czuje się winna, że nadała im zagraniczne imiona, które mogą się kojarzyć z ... Read more »

Pozwoliła synowi zmienić fryzurę. Chłopiec wzorował się na postaci z kreskówki. Efekt bawi internautów

Zabrała syna do fryzjera i pozwoliła mu się obciąć na złoczyńcę z bajki DLOPO Niesamowita transformacja fryzury chłopca Mama pozwoliła chłopcu na nietypową fryzurę Dzieci często marzą o nowych, często ... Read more »

KSW 73. Gdzie oglądać tranismisję?

Na zdjęciu: gala KSW Już 20 sierpnia w COS Torwar w Warszawie odbędzie się gala KSW 73, podczas której dojdzie walki dwóch najlepszych polskich kickboxerów wagi ciężkiej – Tomasza Sarary ... Read more »

Sportowe emocje. Międzynarodowe Motocrossowe Mistrzostwa Strefy Polski Północnej w Lipnie [zdjęcia]

Sportowe emocje. Międzynarodowe Motocrossowe Mistrzostwa Strefy Polski Północnej w Lipnie [zdjęcia] Międzynarodowe Motocrossowe Mistrzostwa Strefy Polski Północnej dostarczyły kibicom niezapomnianych wrażeń. Zorganizował je LKS „Jastrząb”. Rywalizacja była na najwyższym poziomie, ... Read more »

Nie żyje piłkarz Premier League. Zmarł w wieku 52 lat po walce z chorobą

Nie żyje piłkarz Premier League. Zmarł w wieku 52 lat po walce z chorobą Lenny Johnrose nie żyje – poinformowała założona przez niego fundacja “Len Johnrose Trust”. Były piłkarz m.in. Burnley ... Read more »

Schumacher musi pokonać Magnussena

Kevin Magnussen, Haas VF-22, Mick Schumacher, Haas VF-22 Mick Schumacher zadebiutował w Formule 1 w zeszłym roku. Trafił do zespołu Haas. W sezonie 2021 regularnie spisywał się lepiej od partnera, ... Read more »

Jak i gdzie złożysz wniosek o dodatek węglowy w Wałbrzychu? [WNIOSEK FORMULARZ]

Jak i gdzie złożysz wniosek o dodatek węglowy w Wałbrzychu? [WNIOSEK FORMULARZ] Dodatek węglowy Wałbrzych Jak informuje wałbrzyski urząd miejski, główny punkt przyjęć wniosków o dodatek węglowy dla mieszkańców Wałbrzycha ... Read more »

Cristiano Ronaldo nie wytrzymał. Gwiazdor Man. Utd atakuje media

Cristiano Ronaldo nie wytrzymał. Gwiazdor Man. Utd atakuje media Wciąż nie wiadomo, co z przyszłością Cristiano Ronaldo. Z dnia na dzień w mediach pojawia się mnóstwo plotek na temat gwiazdora ... Read more »

"Ile jeszcze milionów musimy utopić?" To nie żart, radny chce zburzyć stadion Wisły Kraków

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej naTemat.pl >> Krakowski radny Łukasz Wantuch zaproponował, by zburzyć stadion Wisły Jego zdaniem obiekt nie jest potrzebny w mieście, a tereny mogą się przydać ... Read more »

Lewandowska zachwycona Karasiem. "To jest kosmos!"

Na zdjęciu: Anna Lewandowska Robert Karaś walczy o mistrzostwo świata w ultra-triathlonie w Szwajcarii. Wyczynem partnera Agnieszki Włodarczyk zachwycona jest Anna Lewandowska. – To jest kosmos – mówi na InstaStories. ... Read more »

Malbork. Muzyka znów połączy pokolenia w Sklepach Cynamonowych. Wystąpią ŁubuDubu Dancing Orkiestra, Małe Łubudubu i Nutki Szczęścia

Malbork. Muzyka znów połączy pokolenia w Sklepach Cynamonowych. Wystąpią ŁubuDubu Dancing Orkiestra, Małe Łubudubu i Nutki Szczęścia To już będzie jesień. Koncert „Muzyka Łączy Pokolenia”, organizowany przez Stowarzyszenie Inicjatyw Kulturalnych ... Read more »

Brooklyn Beckham i kolejna żałosna wpadka. Internet jest bezlitosny

Co tym razem MĄDREGO powiedział 23-latek? Brooklyn Beckham (23 l.) twierdzi, że jego kariera jako „szefa kuchni” w mediach społecznościowych zapewniła mu luksusowy samochód sportowy, który kosztuję, bagatela, ponad milion ... Read more »

Top of the Top Sopot Festival 2022. Kayah ZBOJKOTOWANA przez fotoreporterów! "Nawet nie podeszli pod ściankę"

Kayah zbojkotowana przez fotoreporterów w Sopocie Za nami pierwszy dzień Top of the Top Sopot Festival 2022, a jedną z gwiazd, które wystąpiły na scenie, była właśnie Kayah. Jak donosi ... Read more »

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk poznali się przez przypadek. Sportowiec miał wcześniej żonę

Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk poznali się przez przypadek Robert Karaś i Agnieszka Włodarczyk są parą od ponad dwóch lat. To właśnie u swojego boku odnaleźli prawdziwe szczęście, a owocem ... Read more »
15 Best Things to Do in New BedfordFrom Seminyak to Ubud: 15 Must-Visit Spots in BaliWhere to Shop in Japan: Tokyo, Osaka, and Kyoto EditionDunkin’ Spanish Latte Now Available — Here’s Where You Can Order One10 Experiences in Sabah That Will Make You Fall in Love With The Land Below The Wind4 Smartest Ways to Save Money When Visiting Sydney6 Student Hacks That Will Save You Big Money on Fun Things Around SydneyHow to Explore Bali - 1 Week Itinerary in the Tropical Paradise6 Clever Hacks to Make Your Trip In Melbourne Easier (and Cheaper)7 Thrifty Tips to Help You Travel in Singapore On a Budget21 FUN Things to do in Ushuaia, Argentina9 Amazing Experiences For Food Lovers In Northern France11 Fantastic Experiences With Your Grandchildren In Santa Rosa5 Best Tips to Book Cheap FlightsMy 5 Favorite Unexpected Perks Of Slow TravelClimbers Of This Popular Path In France Now Required To Pay Rescue DepositThis Airline First To Test Deplaning Passengers Through Three Doors25 Fun Things To Do In Singapore At Night: Mini Golf, Skyline Luge and MoreThings To Do Weekend Singapore August 2022: Singapore Night Festival, Subway Museum & More!33 Things To Do In Singapore With Kids This School HolidaysNew Events In Singapore 2022: Singapore Night Festival, A Minions Perspective Experience, Cinewav Movies in the Sky & More!30 Top Kids Activities To Do With Your Family For A Fun WeekendSurvey Shows Singaporeans Want to Travel to Japan The Most21 Hotels With Huge Luxurious Bathtubs In Singapore For You To Soak Your Worries Away15 Best Things to Do in Fall RiverStaycation Singapore: 51 Hotels In Singapore To Enjoy Your Staycation33 FUN Things to do in Antigua, GuatemalaBacolod Tourist Spots: 10 Things to Do for Foodies & History Buffs10 Best Cafes in Sydney for Coffee, Brunch, and Vegan Food15 BEST Restaurants in Sayulita, Mexico10 Hotels with Halal Breakfast, Buffets and Restaurants in Singapore21 Best Things to do in Acapulco, MexicoI Tried Hang Gliding At Age 55, Here’s Why I Think You’ll Love ItHow To Spend 3 Perfect Days In Switzerland’s Jungfrau RegionHow To Spend A Perfect Weekend In South Bend, IndianaThe One Thing We Are Trying Before We Retire Abroad7 Things To Do In Charming Edgerton, WisconsinBirds of Iceland: An Introductory GuideViking Debuts New Ship In Southeast Asia Specially Designed To Sail The Mekong River15 Best Things to Do in SomervilleNew National Parks Series Debuts On Nat Geo This Month And You May Recognize The Narrator’s Famous VoiceDigital Nomads Can Apply for a 10-Year Visa to Thailand From Sep 20228 Unique Mooncakes in Singapore 2022 to Celebrate Mid-Autumn Festival10 Family-Friendly Destinations for Your 2022 Year-End Trips57 Top Things To Do In Singapore - Attractions, Interesting Places To Visit & Fun Things To DoTop 35 Must-Visit Historical Places & Landmarks in the Philippines15 Best Things to Do in Framingham10 Things You Should Never Do in Hawaii15 Things to Do in Jeju for a Different Kind of Island GetawayMy 7 Favorite Wineries In California To Sip ChardonnayMy 5 Favorite Luxurious Experiences At Scottsdale’s Top ResortsThe Perfect 3-Day Visit To Beautiful Évora, Portugal7 Reasons To Explore Stunning Peggy’s Cove, Nova ScotiaRetirement Diaries: Diane Says Start Your Planning EarlyWhy I Love These 5 Campsites In France More Than Any HotelWe Have 21 Airline And Hotel Credit Cards, Here’s What We Love About Each OneThe 15 Most Beautiful Places To See Fall Foliage In 2022Top 15 Best Things to Do in Stockton, CaliforniaAnne Frank Museum Releases Videos Detailing Last Six Months Of Her LifeFarmers’ Almanac Predicts Unseasonably Cold Winter For Canada, Urges One Region To HibernateThis Is The Only Country On Earth That Sits Entirely Above 3,280 Feet, And You Can Ski There Right NowHow To Start A Freelancing Business From Scratch10 Things You Should Know Before Quitting Your Job To TravelBournda National Park: South Coast NSW’s Best Kept SecretThe Best Multi-Day Hiking Trips in CanadaFrom Bunbury to Margaret River, Here’s What Not To MissWhere To Find The Best Free Camping in TasmaniaAustralian Bushfires: Here’s What You Can Do To HelpOur AmazingCo Mystery Picnic in Queensland’s Atherton TablelandsHow To Plan A Sedona Girls Weekend Trip25 Of The Best Things To Do In Port Douglas, AustraliaPlatia Ammos Beach in Kefalonia (+ the Perilous Hike Down in Flip Flops!)From Corporate Stooge to Professional Travel BloggerWhy Choose Full Time RV Living Over Van Life?7 Handy Camping Hacks For Your Next Wilderness TripThe Best Spots For Eyre Peninsula Camping in South AustraliaGold Coast Hot Air Ballooning: A Bucket List Experience You Didn’t Know You NeededFitzroy Island or Green Island: Which is Better?A Zhangjiajie Hiking Adventure In The Avatar MountainsThings To Do On An Eyre Peninsula Road TripThings To Do On The Esperance To Perth DriveBunyeroo Gorge & Brachina Gorge: A Flinders Ranges Scenic Drive You CAN’T Miss!Duke of Orleans Bay: My 35th Birthday Adventure!Things To Do In Mount Gambier & Limestone Coast, South AustraliaHow This Woman Quit Her Job To Travel Europe Full-Time in a Motorhome10 Things I Wish I Knew Before Buying A CaravanCelebrating Boxing Day on a Captain Cook Sydney Harbour Cruise5 Adventurous Weekend Road Trips From DenverHow To Land Scuba Diving Instructor Jobs Around The WorldWhy You Don’t Need A Work And Travel Program Like Remote Year To Become A Digital NomadHow To Tell Your Parents You’re Quitting Your Job To TravelPerth to Esperance: The Ultimate Road Trip ItinerarySpeed Hiking: What It Is & What Gear You Need For ItWhat To Do When Sh*t Hits The Fan On Your Trip3 Days in Melbourne: A Melbourne 3 Day ItinerarySapphire Coast NSW: From Whales to Red RocksEssential Hiking Gear for Beginners: 5 Items You Absolutely Need For Your First HikeWhy This Grad Student Decided To Move Abroad Instead Of Getting A JobThe Best Fleurieu Peninsula BeachesNakie: The Best Traveler Hammock (That’s Also Eco-Friendly!)The Best Beaches in Kefalonia (+ Other Must-Dos)The Best Things To Do In Sydney Harbour7 Things To Know Before Your Overnight Or Day Trip To Rottnest IslandLawn Hill National Park: A Hidden Gem in Outback QueenslandBradleys Head to Chowder Bay Walk + Balmoral | Sydney Harbour WalkOrmiston Gorge: A Beach in Outback Australia!What To Do in Paris For 4 Days: A 4 Day Paris ItineraryOutdoorsy Things To Do In Noosa, An Aussie Adventure ParadiseWhy Quitting Your Job To Travel Isn’t As Scary As It SeemsThings To Do In Crete: A Crete Road Trip Itinerary15 Little Things You Can Do To Save Money For TravelKu-ring-gai Chase National Park: Sydney’s Hidden GemThings To Do In Esperance: The Best Walks, Campsites, & Beaches In Esperance, Western AustraliaVisiting Meteora: Clifftop Monasteries With A View In GreeceThe 15 Best Day Trips From CairnsHighlights Of A Great Ocean Road TripThe Best Boho Picnic Rugs For Outdoor AdventuresRenting Camera Gear For Travel: Save Money, Save MemoriesThe Best Sydney Weekend GetawaysCar Next Door Review: Using Car Sharing in AustraliaWhat the FAQ is Van Life? Everything You Want To Know About Full Time Van LivingThe Best Hikes In The Blue MountainsA Sydney Harbour Scenic Flight With Sydney SeaplanesThis Couple Quit Their Jobs & Sold Everything To Travel Europe Full-TimeThat Time ALL THE SIGNS Told Me To Buy Tony Robbins TicketsHow Much Money Do You Need To Save Before You Quit Your Job To Travel?15 Best Things to Do in Malden8 Unique Ways To Spend A Few Hours In The South Of France7 Authentic Aboriginal Experiences In Australia’s Northern Territory10 Best Hiking Trails In Flagstaff According To The Locals21 FUN Cancun Day Trips that you’ll love!The Unique Culinary Tour Not To Miss In Jerusalem18 BEST Things to do in Valparaíso, Chile7 New And Unique Things To Do On The Las Vegas StripPalwa Ride and More Adventures at Santabucks Eco-Adventure ParkClear Testing New Curb-To-Gate Premium Service At This Popular AirportCollette Unveils New Montana Cruise Tour Featuring Stops In Two Popular National ParksTop 15 Best Things to Do in Riverside, California8 Reasons To Visit Italy This FallI Booked A Trip To France This Summer For $5.60 Using Points, Here’s What I LearnedThe Exhilarating Experience Not To Miss In Canada’s Jasper National ParkI Tried Glamping At An Australian Crocodile Safari Camp And It Was Incredible16 Scenic Stops Along The Beautiful Cape Cod Rail TrailWorrowing Jervis Bay: A Winter Getaway From SydneyBest Beaches in Crete: The 10 Crete Beaches You Must VisitThe 20 Best Beaches in Western AustraliaWhat I Wish I Knew Before Moving From USA To Australia30 Things To Do in Albany, Western Australia & South Coast WAHiking Sydney: The 15 Best Hikes in Sydney, AustraliaThe Best Hikes in Grand Staircase Escalante National MonumentNew UAE Passport: How to Get Your New Emirati Passport?NATAS 2022 Singapore Travel Fair: What to Expect7 of the best things to do in Phuket on a budget15 Best Things to Do in WalthamU.S. Begins Testing Online Passport Renewals, How You Can ParticipateTop 7 Must-See Attractions At The Newly Renovated Air And Space MuseumFAA Considers Increasing The Size Of Airline Seats, But It Has Nothing To Do With ComfortEat Your McDonald’s Before You Get On The Plane15 Best Things to Do in HaverhillYosemite Reopens Its Beautiful Mariposa Grove To Visitors8 Signs You Need for a Salary Raise & How to Talk to Your Boss About ItMy 7 Favorite Restaurants In Beautiful Dripping Springs, Texas13 Tips For Hiking Jenny Lake In Grand Teton National Park 14 Budget-Friendly Ways To Entertain Your Elementary-Aged Grandkids According To A Retired TeacherTop 15 Best Things to Do in Huntington, New York12 Reasons This Lesser-Known Malta Town Will Transport You To 1950s Italy15 Best Things to Do in RevereParts Of This National Park Closed Because Of A BearSeveral Caribbean Islands Dealing With Record Amounts Of Seaweed, The Problems It’s Causing For Tourists And Residents7 of the best things to do in Hoi An on a budgetLOOK: Philippine Tarsier Spotted in Tacloban City for the First Time EverA Guide to the Best Staycation Hotels in Manila6 Fabulous Reasons To Take A Side Trip To Croatia When You’re Visiting Italy7 Reasons You Should Visit Canada’s Beautiful Georgian Bay6 Reasons To Explore Concord, California On Your Next Visit To San Francisco9 Key Tips For Hiking To Gorgeous Ta-Taki Falls In Okinawa, JapanTop 15 Best Things to Do in Islip, New YorkHawaii County Follows Maui’s Lead, Decides To Ban These Types Of SunscreensUnique Sign In New Mexico Had Highway Drivers Doing Double-Takes15 Best Things to Do in AberdeenIt Now Costs $250 To See A Real-Life Dragon, Here’s WhyHeavy Rains Cause Extremely Rare 1,000-Year Event In Death Valley15 Best Things to Do in Havre de Grace15 Best Things to Do in Elkton11 Best Beaches in Vietnam You Must Know About11 Money Tips If You’re Not Earning Well Enough to Build a Travel Fund7 Fantastic Hotels For A California Summer ExperienceThe Houseboat Getaway Near Ottawa Perfect for the Whole Family22 Amazing Outdoor Adventures I Loved In New Zealand5 Fantastic Stops On A Missouri Road Trip From St. Louis To St. JosephFolks Are Flocking To New Mexico For A High Flying Milestone This October15 Best Things to Do in New CarrolltonSurprising Shark Discovery Found Thousands Of Miles From Its HomeWhat You Need To Know About Road Closures At This National ParkThird-Culture Kid Blues: My Experience as an Indonesian Who Grew Up in MalaysiaA Guide to Ukay-Ukay Shopping in and Near Metro Manila7 Historic French Brasseries You Must Visit In Paris7 Amazing Outdoor Activities To Experience In Big Sky, Montana In The SummerTop 8 Questions To Ask Before Moving To Costa RicaEverything You Need To Know About Visiting Qatar¡Felices fiestas! A guide to Spain’s best annual events17 Amazing Things To Do In Beautiful Austin, TexasFancy Feast Isn’t Just For Felines, Where You Can Dine On Cat-Inspired Cuisine Why October Is The Best Time To See Elk In This StateBorobudur Temple – The World’s Largest Buddhist TempleMantigue Island: Camiguin’s Little Jewel | LakwatseroThe Wave of Utah and Arizona: Where “Amazing” is Understatement | LakwatseroMonad ShoalHow to Get to Luna ApayaoTales From Sadanga: The Trek to Fowa-as Falls | LakwatseroAbout BatadHow to Commute to 21 Kilometers Coffee and Back#13 Himalayan Mountain Range (Nepal)NATAS Travel Fair 2022: Best Travel and Tour Package Deals!Batanes: Sweet Rendezvous With My Playground | LakwatseroNaked IslandThe GreeneryBalabac Sojourn: Immersion in Bugsuk Island | Lakwatsero1. Chocolate HillsHow To Get to BulalacaoSurprises in Naujan | LakwatseroNatnat BeachScuba Diving in Mantigue Island: Revisiting Underwater HomeLubang: En Route to Big Surprises | LakwatseroAbout Cuyo1. Fortune Island (Nasugbu, Batangas)Climbing Mount MitsutogeWaterfalls of Mount Romelo: Buruwisan, Batya-Batya & MoreSurigao: Scuba Diving in Mabua | LakwatseroRooms and RatesBud Bongao: The Revered Mountain of Tawi-Tawi | LakwatseroHow to Get to CoronGoing In and Out of PokharaVisita Iglesia in Manila: Nine Churches to VisitA Day Trip to Seven Falls of Lake Sebu | LakwatseroBataan: Dunsulan Falls, Ambon-Ambon Falls & Limutan FallsHow to Get to MoalboalHow to Get to Kansalakan Enchanted RiverDetour to Mainland Sablayan | LakwatseroWaterfalls in Real, Quezon: Cawayan, Balagba & Noknok FallsRuwanwelisaya StupaSan GabrielColibra Island: Dasol’s Island Hideaway | LakwatseroHow to Get to Malamawi IslandHow to Get to Maosonon IslandBalabac Sojourn: Bugsuk Island Stole My Heart | LakwatseroAttractions in Igorot Stone KingdomNacpan & Calitang: The Twin Beaches of El Nido | LakwatseroCalinawan CaveClimbing Mount Fuji: Frequently Asked Questions1. Tropical Four SeasonsMasasa Beach Travel RequirementsPacsafe Toursafe Wheeled Duffel: The Ultimate Urban Adventure Buddy | LakwatseroHow to Get to Mount KitadakeKiltepan View Deck (Sagada, Mountain Province)A Solo DIY Trek to Kawah Ijen of Indonesia | LakwatseroFirst Time in NAIA Terminal 1: Seriously, It’s Not As Bad As You Think! | LakwatseroHow to Get to Mount Cayabu and MaynobaTagbilat Falls: The Curtain Falls of Zamboanga SibugayHow to get to Quitinday Falls and Underground RiverPaoay Church: UNESCO World Heritage Site in Ilocos NorteThe Island in FocusBicycle Diary: Kaybiang Tunnel Loop | LakwatseroSelf Guided 6D/5N Annapurna Base Camp TrekA Weekend of Ultimate Adventure in Baler | LakwatseroHow to Get to Camotes IslandsHail to Hulugan FallsIloilo: Where to Indulge in the City of LoveIntroducing SibaltanHow to Get to Kabutongan FallsHow to Get to Calinawan CaveAbout CaramoanHow to Get to Cabagnow Cave PoolFive Hours in Jakarta: A Walk in the Old Batavia (And Misadventures in Jakarta) | LakwatseroRacuh a Payaman (Marlboro Hills)Machu Picchu HouseAbout LubangHow to Get to Nagpatong Rock by Public Transport:A Glimpse of Manila Metropolitan Theater | LakwatseroAbout LunaAbout Capul IslandAlalum Falls: Shared Majesty of Sumilao and Impasug-ongSnake IslandZunsibarPico de Loro Frequently Asked Questions (FAQs)Tulay na Bato Falls48 Hours in Brisbane: A Quick Guide & ItineraryAbout BiriTales of a True Wanderer: The Joys and Pains of Solo Travel | LakwatseroWelcome to Surigao del SurMt. Palay-Palay  National ParkAbout PagudpudFive Levels of Aguinid FallsIntroducing San Pascual, MasbateMount Manmanoc ItineraryAdventures in Fortune Island of Nasugbu | LakwatseroNext Level Mobile Photography with Sony Xperia XZ1 | LakwatseroScuba Diving in Siargao: Discovering the Underwater Treasures of Daku Island | LakwatseroAbout Davao CityHow to Get to AndaJanuary: Cebu & IloiloHow to Get to Mines View ParkKamay ni Hesus: Pilgrimage Site in Lucban | LakwatseroPoon Hill: Three Days of Himalayan AdventureCalvary Hill Cemetery of SagadaHow to Get to TambobongMilford SoundTen Things To Do in Sagada: Bucket List for NewbiesDahoyhoy FallsPilot for a Day: The Ultra Light Aircraft Experience | LakwatseroReal Coffee and Tea Cafe of Boracay | LakwatseroGhorepani Poon Hill TrekAbout Maniwaya IslandHow to Get to Binanga FallsPalo Alto Falls of Baras, Rizal | LakwatseroExplore Moscow: Best Things to Do in the City | LakwatseroStairway to HeavenMount Guiting-Guiting Overnight Trek Complete ItineraryCape Melville LighthouseLa Cathedral Café: Restaurant with a View in IntramurosKapurpurawan Rock Formation: White and BeautifulDay Hike ItineraryThe Sandbox at AlvieraHow to go to Mararison IslandA Weekend of Adventures in South Cebu and DumagueteCalayan Island: A Virtual Diary of Our Epic Journey | LakwatseroFaro de Isla Jintotolo (Jintotolo Island Lighthouse)Low’s PeakAbout Taal VolcanoHow to Get to Mag-aso Falls of BoholSamar: Biri Rock Formations Up Close | LakwatseroBonbon BeachIntroducing Jomalig IslandAbout Cotabato CityAbout TabukLeyte Landing Memorial: A Memorial for a Fulfilled Promise | LakwatseroSilyang Bato, Mount MaramiPanimahawa Ridge and Cedar Falls Day Hike ItineraryFun in the World’s Best IslandSample Albay ItinerariesMagpupungko Beach and Tidal Pools6 Tips for Living in the Philippines | LakwatseroDaraga Church: The Nuestra Señora dela Porteria ChurchTulgao Rice TerracesCape Melville Lighthouse (Faro del Cabo Melville)Canyoneering to Kawasan FallsLake FewaLong Weekend: Five-Day Suggested Itineraries in Luzon | LakwatseroAbout CaponesThe Wichcraft Café of Zamboanga City | LakwatseroHow to Get to GuiuanAll-Female FloorHow to Get to Neri’s VilleDiotay’s EateryShort but Sweet Melaka Getaway | LakwatseroHow to Get to Tinuy-An FallsOslob: The Lost Grandeur of Tumalog Falls | LakwatseroIlocos ItineraryDitumabo Falls: The Mother Falls of San Luis, Aurora!Biking in Kalinga: Trek and Bike to TabukParadise Garden: A Haven for Sea TurtlesSiargao: Magpupungko Beach and Tidal Pools | LakwatseroAbout Bucas GrandeCoral GardenSagadaA Walk in Sangay Siapo Island Before it is Gone? | LakwatseroAmbaguio-Akiki ItineraryCorregidor Island Lighthouse (Faro dela Isla de Corregidor)Faro de Punta de Malabrigo (Malabrigo Point Lighthouse)About CulionNaidi Hill LighthouseBoquete IslandHow to Commute to Temple of LeahCatanduanes: The Heritage Church of Bato | Lakwatsero1. White Water Rafting or KayakingMount Fuji Overnight Climb ItinerarySip & Gogh Paint Studio: Unleash Your Inner Van Gogh | LakwatseroBatanes ItineraryHow to Get to Quitinday HillsAbout Callao CaveDiscover LakawonBiking to Taal: A Fun Ride to Batangas’ Heritage TownAntique Blooming: The Rafflesia of San RemigioMalasimbo Lights and Dance FestivalBacolod ItineraryPoon HillAttractions in Mirador Heritage and Eco ParkHulhumale Public BeachRomblon Island: Bonbon Beach, Tiamban Beach & MoreAdventure in Sabah: White Water Rafting in Padas River | LakwatseroHow to Get to Hinakpan Mystical HillsWelcome to Lake SebuAbout CasiguranAbout BuscalanHow to Go to Kalanggaman IslandFaro de Cabo Bojeador (Cape Bojeador Lighthouse)Backpacking Maldives: Budget Itinerary, Expenses & TipsHow to Get ThereOffbeat Bohol Itinerary: 3D/2N of AdventuresHow to Get to Tawi-TawiAlona BeachPangilatan Falls: The Forgotten Gem of Tapaz, CapizWorld War I: SMS Cormoran II3D/2N Taiwan Itinerary: Taipei – Yehliu – ShiffenLaos for Backpackers: Getting There on a BudgetBasic RequirementsHow to Get to Antong FallsCathedral CaveHow to Go to Gubat, SorsogonAbout SadangaHow to Get to Bugui Point LighthouseHow to Get to Cabra Island LighthouseCebu Itinerary: Three-Day Adventures in the SouthAbout AndaLuna: A Day in the Show Window of Apayao | LakwatseroMargues Blue LagoonFinding Palaui’s Cape Engaño Lighthouse | LakwatseroHow to Get to Mantayupan Falls of Barili, CebuHow to Get to MaligcongLinapacan Islands: Between Paradise | LakwatseroKLIA to KLCCHow to Get to JomaligBanaug ShoalEspadang Bato – Payaran Falls Day Hike Itinerary10 Remarkable Philippine Destinations for Solo TravelMiagao Church: A UNESCO World Heritage Site in IloiloAbout Carbin ReefAbout Parola IslandCabra WreckageCobra Falls: Ozamiz City’s Best Kept SecretBasco: The Chapel on the Hill of Tukon | LakwatseroBack in Kathmandu’s Lovely Mess | LakwatseroHimalayan Adventure: Kathmandu to Pokhara Overland | LakwatseroItineraryChinatown Vancouver (Stop #23)Situbo Falls: Tampilisan's Awesome SurpriseHow to Get to Inambakan FallsTuasan Falls: Another Camiguin’s Charmer | LakwatseroHow to Get to Lake SebuMarinduque Loop: Biking in the Heart of the Philippines1. Batanes: A Piece of HeavenMe Gusta Sunzibar Tacloban! | LakwatseroHitachi Seaside Park: Quick Guide from Tokyo and NaritaBeautiful Islands and BeachesSunzibarTrekking NotesSnapshot: In Love with Batulao | LakwatseroPalaui IslandHow to Get to Mount PinatuboBicycle Diary: The Ride to Infanta | LakwatseroSwimHow to Get to Osmeña PeakDaranak Falls of Tanay Rizal | LakwatseroHow to Get to Stobosa Hillside Homes ArtworkSurf or Learn to SurfDIY Solo and Self-Guided Trek to Annapurna Base CampBatanes by Bike: North Batan Tour | LakwatseroThe BeachSta. Cruz Grande IslandBasilica de San Martin de ToursBaguio Budget Stay: Upstairs Bed & Bath | LakwatseroBiking in Batanes: Batan Island Loop | LakwatseroCandaba Bird SanctuaryCape EngañoAbout HungduanIligan Tourism Triangle: Mimbalut, Tinago & Maria CristinaAbout Jose PanganibanCadapdapan Rice TerracesHow to Get to Casaroro FallsKiltepan: Sagada’s Best Sunrise | LakwatseroBeguet: Colorado Falls of Tuba | LakwatseroFollow the Call of the Great Outdoors: Go Out & Get More | LakwatseroSanga-Sanga ReefMasbate City: Where to Eat in the City | LakwatseroAbout Carabao IslandRain Vortex at the Jewel of ChangiPacsafe Venturesafe 65L GII Travel PackIrakoWhere to Stay in CarmenHow to Get to Tangadan FallsHow to Get to Samal IslandEverest Base Camp Trek: Into the Dream ZoneTop Things To Do in Gangwon-do: Korea’s Adventure ProvinceJomalig: The Golden Sand of Salibungot Beach | Lakwatsero1. Tubbataha Reefs (Cagayancillo, Palawan)IitineraryAbout Anini-yNacpan BeachAbout Legazpi CityHow to Get to Shifen FallsScuba Diving in Pearl Island of Guiuan, Eastern SamarHow to Get to Nagtabon BeachSiargao Travel RequirementsHow to Go to TanayHow to Get to Garin FarmDay 1: Paoay and San Nicolas (Ilocos Norte)Nueva Vizcaya Weekend ItineraryHow to Climb Mount HamiguitanHow to Get to Santa Cruz IslandMount Talamitam