Krzysztof Piątek podsumował występ Polaków. W dwóch słowach

krzysztof piątek podsumował występ polaków. w dwóch słowach

Krzysztof Piątek

— Nie wytrzymaliśmy i przegraliśmy — powiedział wprost Krzysztof Piątek po porażce z Austrią. Napastnik strzelił jedyną bramkę dla naszej drużyny.

Niestety reprezentacja Polski zanotowała kolejną porażkę w mistrzostwach Europy. Po przegranej z Holandią, tym razem ulegliśmy Austrii 1:3.

Polacy rozpoczęli piątkowe spotkanie bardzo słabo. Z czasem zaczęli się jednak rozkręcać, a bramka Krzysztofa Piątka niewątpliwie przywróciła nadzieję. W drugiej połowie rywale dołożyli jednak kolejne dwa trafienia, na które już nie zdołaliśmy odpowiedzieć.

Krzysztof Piątek: nie wytrzymaliśmy

— Chcieliśmy wygrać ten mecz i zgarnąć trzy punkty, ale nie wytrzymaliśmy i przegraliśmy. Pressing był naprawdę dobry i przez piętnaście minut nie mogliśmy sobie poradzić. Później zabrakło kropki nad i, żeby strzelić drugą bramkę. Mamy jeszcze jeden mecz — podsumował spotkanie z Austrią Krzysztof Piątek.

Już we wtorek naszych piłkarzy czeka najtrudniejsze zadanie. Zmierzą się wówczas z Francją, która mecz w drugiej kolejce ma jeszcze przed sobą. Choć będą to zdecydowani faworyci, nasi zawodnicy nie zamierzają składać broni. — Wierzymy. Wychodzimy, żeby wygrać jak największą liczbą bramek — zakończył.

Dowiedz się jeszcze więcej. Sprawdź najnowsze newsy i bądź na bieżąco

42 minutes ago

Potężna ulewa w centrum i na Retkini. Burza szalała nad Łodzią. Utworzyły się spore rozlewiska, kierowcy utknęli w korkach

Wirus wraca z nową siłą. "W Polsce w ogóle się o tym nie mówi"

Posłanka Razem zawieszona. Nagła decyzja klubu

49 minutes ago

Oburzeni górale grożą blokadą Zakopianki i zapowiadają "walkę". "Domy będą zagrożone"

Apartament widmo w Gdańsku. Znany dziennikarz zdradził, co mu się przytrafiło

Chcą dyscyplinarki dla prokuratora Ostrowskiego. Mocna odpowiedź

Tani smartfon Xiaomi ze świetnym ekranem. Na ten model powinieneś zwrócić uwagę

Gigantyczna inwestycja ArcelorMittal w Świętochłowicach. Przedsiębiorstwo zainwestuje ponad 40 mln zł

"Zemsta Stalina" ponownie sieje grozę w Polsce. W trzech województwach jest jej najwięcej [MAPA]

Świątek podjęła ważną decyzję ws. igrzysk. "Potwierdzam"

Prezydent Bułgarii odmówił udziału w szczycie NATO w Waszyngtonie

Internauci już kpią z Cristiano Ronaldo. Najlepsze memy po porażce Portugalii z Gruzją

Turów odgrodzony nasypem od granicy. Tak chcieli Czesi

Spichrzowa i Mostowa odsłaniają tajemnice. Co kryło się pod ziemią?

Zaczęło się! Ceny gazu rosną o jedną czwartą

58 minutes ago

Gradobicie nad Gorlickiem. Z nieba razem z potokami wody spadały lodowe kulki. Synoptycy przewidują, że burze mogą potrwać do północy

800 plus. Rodzice stracą pieniądze, jeśli nie złożą wniosku. Termin wkrótce upłynie

Powstała polska rakieta kosmiczna. „Bursztyn” będzie ekologiczny i wyniesie satelity

60 minutes ago

Prognoza pogody na weekend. Działkowcy mogą mieć problem

Głośny transfer Górnika Zabrze. Prosto z Ekstraklasy

1 hour ago

Ilu i jakich nauczycieli szukają dyrektorzy szkół łódzkich? Ile wakatów nauczycielskich będzie do wypełnienia?

1 hour ago

Polska wejdzie do strefy euro? Komisja Europejska odpowiada

1 hour ago

Sędzia Pawłowicz do marszałka Hołowni: Proszę nie szczuć na mnie

1 hour ago

Ten dwuletni startup właśnie otrzymał 120 milionów dolarów na zbudowanie chipa AI i przeciwstawienie się Nvidii