"Szaleństwo". Pokazali reakcję Mbappe na wynik Anglików

Na zdjęciu: Kylian Mbappe

W niedzielę reprezentacja Anglii cudem uniknęła porażki ze Słowacją w ramach 1/8 finału Euro 2024. W trakcie tego spotkania odbywała się konferencja prasowa drużyny Francji. Media pokazały, jak Kylian Mbappe zareagował na wynik Wyspiarzy.

Kibice reprezentacji Anglii przeżyli w niedzielę wielkie emocje. Po golu Ivana Schranza w 25. minucie Słowacja prowadziła z "Synami Albionu" 1:0 i bardzo długo utrzymywał się taki rezultat. Wydawało się, że nasi południowi sąsiedzi odniosą wielkie zwycięstwo i awansują do ćwierćfinału Euro 2024.

W tym samym czasie w Duesseldorfie odbywała się oficjalna konferencja prasowa reprezentacji Francji przed meczem 1/8 finału z ekipą Belgii. Gdy już dobiegała końca, lider "Trójkolorowych", Kylian Mbappe, zapytał dziennikarzy o aktualny wynik w spotkaniu Anglia - Słowacja.

Gdy nowy gwiazdor Realu Madryt usłyszał, że Anglia ciągle przegrywa 0:1, nie mógł w to uwierzyć. Kamery brytyjskiej telewizji BBC zarejestrowały, że 25-latek był w dużym szoku (zobacz wideo poniżej).

Mbappe poprosił jeszcze o informację odnośnie czasu, jaki pozostał do zakończenia spotkania. Gdy utytułowany napastnik został poinformowany, że jest jeszcze tylko pięć minut, stwierdził krótko, że to "szaleństwo".

Opuszczając konferencję prasową Francuz zmienił nastrój. Wyraźnie uradowany przyznał, że taki wynik w meczu Anglików jest oczywiście w stanie zaakceptować. Wszak chodziło o ewentualną porażkę zespołu, który ma w swoim składzie wiele gwiazd i duży potencjał.

Tymczasem jeszcze w 90. minucie wyrównujące trafienie dla Anglików zdobył w doliczonym czasie gry Jude Bellingham. Ostatecznie o zwycięstwie zadecydowała dogrywka, na początku której kluczową bramkę strzelił Harry Kane (czytaj relację).

Mimo kiepskiej gry podopieczni Garetha Southgate'a zwyciężyli Słowację 2:1. Tym samym w ćwierćfinale zmierzą się ze Szwajcarami.

56 minutes ago

Zaskakujący ruch Aleksandra Łukaszenki. Dotyczy więźniów politycznych

Messenger usuwa Twoje starsze wiadomości! Stracisz wszystkie wiadomości i zdjęcia. Jest na to sposób 03.07.2024

Kaczyński pytany o zarzuty dla posła PiS. „Nie obowiązuje prawo, likwidowana jest demokracja”

Czy będzie druga waloryzacja emerytur w tym roku? Jest odpowiedź minister Marzeny Okły-Drewnowicz

Wyższe emerytury w 2025 roku - tyle mogą zyskać emeryci. Zobacz wyliczenia świadczeń oraz 13 i 14 emerytury [4.07.2024 r.]

Zagadka z lat 50. Tylko mistrz odkryje, co tu nie gra

Złoty chłopak - to wydarzy się do połowy lipca. Koszmarne odkrycie w sypialni Hattuce! [4.07.2024 r.]

Co kupić na Temu? Gadżety, które przydadzą ci się w podróży. Świetnie nadadzą się na wakacje i całoroczne wyjazdy

Takie będą emerytury w lipcu 2024 - oto stawki brutto i netto. Oto wyliczenia wypłat dla seniorów [4.07.2024]