Yay: Günlük Burç Yorumları - 8 Aralık

yay: günlük burç yorumları - 8 aralık

Yay

Genel

Sezgileriniz doğuştan kuvvetli ancak bugün muhtemelen bir tür psişik önsezi patlaması yaşayacaksınız. Kendi karakterinizle ilgili yaptığınız keşifler eski travmaları gün yüzüne çıkarabilir ve bu sayede onlardan kurtulma şansı bulabilirsiniz. Rüyalarınız, her ne kadar olumsuz yönde olmasa da normalden daha canlı ve de oldukça rahatsız edici olabilir. Onları not etmenizde fayda var! Ayrıca estetik anlayışınız da oldukça güçlü olacak. Empresyonist sanata bir hayli düşkün olduğunuzu keşfederseniz, hiç şaşırmayın!Koruyucu melekler nasıl çağırılır?

Aşk Burç Yorumları – 8 Aralık

Sevgilinizin, hayatınızda destekleyici bir figür olması önemli. Sürekli ilgiye ihtiyaç duymayan, güçlü ve bağımsız bir kişi istiyorsunuz. Fakat sorun şu ki, sevgiyi bir ihtiyaç hali olarak görüyorsunuz. Bugün, sevgilinizin biraz yalnız kaldığını ve ihmal edildiğini hissedebilirsiniz. Son davranışınıza bakarsanız, birçok şeyde kendinizi ona karşı kapattığınızı fark edebilirsiniz. Eğer uğraşırsanız, bu durumu düzeltebilirsiniz.

İş ve Kariyer Burç Yorumları – 8 Aralık

İç sesiniz diğer insanlar için çok net olmasa da, içinizden geçen şeylerin ana fikrini bulup hayatınızda denemek için bugünden faydalanın. Kendinizi ortaya koymaktan korkma. İş yerinizde, iş arkadaşlarınıza iyi bir kişi olduğunuzu ama bunun üstünüze gelmek için bir sebep olmadığını söylemek için bugün uygun bir gün olabilir.

Maddi Durum Burç Yorumları – 8 Aralık

Zihniniz çok açık, aktif, her türlü zorlukla başa çıkabilecek kadar hazır, ve istekli. İnsanlar bunu hemen fark edecek bu nedenle eğer kendinizi insanların yardım ve tavsiye istekleriyle boğulmuş halde bulursanız şaşırmayın. Bunlarla başa çıkabilirsiniz. Başkaları için yapabileceklerinizi yapın fakat kendiniz pahasına değil. Ateşlenebilirsiniz, dikkat edin. Bütün haftasonunu yatakta hasta halde geçirmek istemezsiniz. Hızınızı kendinize göre ayarlayın böylece yarın için de enerjiniz kalır.

İyi Yaşam Burç Yorumları – 8 Aralık

Yatağında kıvrılıp oturmak istiyorsun. İnsanları görmezden gelip sadece kendine vakit ayırmak isteyeceğin bir gün. Dinlenip şarjını doldurmak sağlıklı bir tercih. Sosyal zorunluluklarla kendine yüklenme. Yaşadığın yoğunluklardan sonra ruhunun biraz sakinleşmeye ihtiyacı var. Öyleyse huzurlu bir gün yarat.

Depresyon, fark ettiğinizden çok daha fazla insan için gerçek bir meydan okumadır. Doğrudan harekete geçmezseniz, zorunda olduğunuzdan çok daha fazla acı çekebilirsiniz. Bu sizin de yaşadığınız bir şeyse, kabuğunuza saklanmayın. Bunda utanılacak bir şey yok – tıpkı grip gibi bir hastalık. İlaçlar hakkında doktorunuzla konuşun.Denemekten kaybedeceğiniz bir şey yoktur, eğer rahatlayabilirseniz kazanacağınız şeyler de vardır.

4 Aralık – 10 Aralık haftalık burç yorumları

Bu hafta kazancınızı arttırma şansınız oldukça yüksek. Aşk hayatınızda sağlam ilişkiler kurmak için daha çok zamana ihtiyaç duyuyorsunuz.

aralık aylık burç yorumları

8 Aralık: Oğlak burcundaki Merkür – Boğa burcundaki Jüpiter Üçgeni

8 Aralık’ta finansal durumunuzu geliştirmek için nasıl yatırımlar yapmanız gerektiğini çok iyi biliyorsunuz. Planlarınız iser küçük ister büyük olsun, Oğlak burcundaki Merkür ile Boğa burcundaki Jüpiter Üçgeni sayesinde pazarlık yapmak veya iş anlaşması imzalamak konusunda ideal bir dönem içinde olduğunuz kesin.

News Related

OTHER NEWS

Sağlıklı Yaşam Merkezleri asırlık çınarların hizmetinde

SAĞLIK BAKANLIĞININ GENELGESİ DOĞRULTUSUNDA, 80 YAŞ VE ÜZERİ BİREYLERİN AKTİF ÜRETKEN VE SAĞLIKLI YAŞAM SÜRMESİNİ DESTEKLEMEK AMACI İLE HASTANEDE SAĞLIKLI YAŞ ALMA MERKEZİ YANİ YAŞAM MERKEZİ HİZMET VERMEKTEDİR. Eskişehir İl ... Read more »

Tarihi ve kültürel eserlerin olduğu Taşhan Meydanı iyileştiriliyor

BİLECİK’İN GÖLPAZARI İLÇESİNDE BULUNAN TAŞHAN MEYDANI’NDA SOKAK SAĞLIKLAŞTIRMA VE CEPHE İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARINA BAŞLANDI. Bilecik’in Gölpazarı ilçesinde bulunan Taşhan Meydanı’nda sokak sağlıklaştırma ve cephe iyileştirme çalışmalarına başlandı. Gölpazarı Belediyesi Taşhan Meydanı’nda ... Read more »

Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında hem verimlilikte artış hedefleniyor

TÜDKİYEB Genel Başkanı Nihat Çelik, “Sağlanan destekler, üretimin sürdürülebilirliği, küçükbaş hayvan sayısının ve verimliliğin artmasına vesile olması bakımından sektörümüz açısından son derece değerlidir.” dedi. Küçükbaş hayvancılık destekleriyle hem hayvan sayısında ... Read more »

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı

Türkiyenin petrol ithalatı eylülde arttı Enerji Piyasası Düzenleme Kurumunun eylül ayına ilişkin “Petrol Piyasası Sektör Raporu”na göre, Türkiyenin toplam petrol ithalatı içinde en büyük kalemi oluşturan ham petrolde ithalat yüzde ... Read more »

Melikgazi Kayseri Basketbol, Eurocup’ta son 32 turunda

MELİKGAZİ KAYSERİ BASKETBOL, YARIN SON 32 TURUNA KALMAYI GARANTİLEDİĞİ EUROCUP WOMEN F GRUBU’NDA SON MAÇINI OYNAYACAK. Melikgazi Kayseri Basketbol, yarın son 32 turuna kalmayı garantilediği Eurocup Women F Grubu’nda son ... Read more »

Uzman isim uyardı: "Radyasyon maruziyeti, lösemi vakalarını artırabilir"

Kanser alanındaki çalışmalarıyla tanınan Emory Üniversitesi’nden Prof. Dr. Deniz Peker Barclift, İstanbul Atlas Üniversitesi’nde düzenlenen Kan Hastalıkları Sempozyumu’nda önemli bilgiler verdi. Prof. Dr. Deniz Peker Barclift radyasyon maruziyetinin artması nedeniyle ... Read more »

Van Gölü’nde dalgalar kartpostallık görüntüler oluşturdu

VAN’DA DÜN İTİBARİYLE ETKİLİ OLAN KUVVETLİ RÜZGAR BUGÜN ETKİSİNİ HAFİFLETİRKEN VAN GÖLÜ’NDE SABAH SAATLERİNDE OLUŞAN DALGALAR İSE KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜ OLUŞTURDU. Van’da etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle Van Gölü’nde oluşan dalgalar, ... Read more »
Top List in the World