Yarın okullar tatil mi? 1 Aralık Çarşamba günü okullar açık mı?

Asia's Tech News Daily

Yarın okullar tatil mi? 1 Aralık Çarşamba günü okullar açık mı?
© Milliyet tarafından sağlanmıştır

Son dakika haberleri arasında lodos ile ilgili haberler yakından takip ediliyor. Yaşam şartlarını zorlaştıran lodos okullar ile ilgili soruyu da akla getirdi. Okullar tatil mi, okullar tatil olacak mı soruları büyük ilgi görmeye başladı. Peki Milli Eğitim Bakanlığı konuya ilişkin açıklama yaptı mı?

1 ARALIK’TA OKULLAR TATİL OLACAK?

1 Aralık 2021 Çarşamba günü ile ilgili okullar hakkında resmi bir duyuru yayımlanmadı. Konuya ilişkin gelişme yaşanırsa haberimizin içeriğinde yer vereceğiz.

30 KASIM’DA OKULLARIN TATİL OLDUĞU İLLER

Olumsuz hava şartları dolayısıyla gündeme gelen okullar tatil mi, okullar tatil olacak mı sorularına yönelik Valilikten açıklama geldi. Buna göre:

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğünden alınan son verilere göre;

İlimizdeki kuvvetli rüzgâr ve fırtınanın, bu gece yarısına kadar 90-110 km/sa hızda devam ederek gece saatlerinden itibaren hızını biraz azaltacağı ve yarın saat 18.00’e kadar 70-90 km/sa hızda sürdüreceği tahmin edilmektedir.

İstanbullu vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin olumsuz hava koşulları sebebiyle mağduriyet yaşamamaları için Valiliğimizce; resmî-özel tüm okullar, halk eğitim merkezleri, olgunlaşma enstitüleri, özel öğretim kursları, motorlu taşıt sürücü kursları, çeşitli kurslar, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, resmî okullardaki destekleme ve yetiştirme kursları ile özel okullardaki takviye kursları da dahil olmak üzere; bütün eğitim kurumlarında “yüz yüze eğitim” faaliyetlerine 30 Kasım 2021 Salı günü bir (1) gün süreyle ara verilmiştir.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan malûl ve engelliler ile hamile personelimiz de ayrıca bir talimat veya talebe gerek kalmaksızın, belirlenen tatil süresince idari izinli sayılacaklardır.

Kocaeli Valiliği’nden yüz yüze eğitim açıklaması:

Olumsuz hava koşulları ve Lodos nedeniyle İlimiz genelinde ;

* Eğitim kurumlarımızda yüz yüze eğitime 30 Kasım Salı günü bir gün süreyle ara verilmiştir.

* Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel izinli sayılacaktır.

Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım açıkladı:Sevgili hemşehrilerim ilimizde hayatı olumsuz etkilemeye devam eden hava koşulları ve lodos nedeniyle eğitim kurumlarımızda yüz yüze eğitime 30 Kasım Salı günü bir gün süreyle ara verilmiştir. Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel izinli sayılacaktır” ifadelerine yer verdi.

Yalova Valiliği’nden açıklama:

”Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün değerlendirmelerine göre; ilimiz genelinde devam eden olumsuz hava koşulları ve lodosun (yarın) 30 Kasım 2021 Salı gününde de devam edeceği bildirilmiştir.

Hemşehrilerimizin, öğretmen ve öğrencilerimizin mağduriyet yaşamaması için; resmî-özel tüm okullar, halk eğitim merkezleri, özel öğretim kursları, motorlu taşıt sürücü kursları, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerimiz, resmî okullardaki destekleme ve yetiştirme kurslarımız ile özel okullardaki takviye kurslarımız da dahil olmak üzere bütün eğitim kurumlarında 30 Kasım 2021 Salı günü bir günlük ara verilmesi uygun görülmüştür.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan malûl ve engellilerimiz, hamile personelimiz de ayrıca bir talimat veya talebe gerek kalmaksızın bir gün süreyle idari izinli sayılacaklardır.”

Bursa Valisi Yakup Canbolat duyurdu:

Kıymetli Bursalı hemşehrilerim; hayatı olumsuz etkilemeye devam eden Lodos nedeniyle 30 Kasım Salı günü bir gün süreyle;

Bütün eğitim kurumlarımızda yüz yüze eğitime ara verilmiştir.

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli ve hamile personel idari izinli sayılacaktır.

Çanakkale Valiliği’nden açıklama:

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün 483-1_ÇNK numaralı uyarısı ile kuvvetli rüzgar ve fırtınanın bu gece ve yarın (30.11.2021 Salı)da Çanakkale İl Genelinde yüksek kesimler başta olmak üzere batı ve güneybatı yönlerden 60-90 km/sa, yüksek kesimlerde yer yer 100km/sa üzeri hızda tam fırtına şeklinde devam etmesinin beklendiği bildirilmiştir.

İlimizde hayatı olumsuz etkileyeceği değerlendirilen bu meteorolojik tahminler nedeniyle;

1- İlimiz genelinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmî ve özel tüm eğitim ve öğretim kurumlarımızda yüz yüze eğitime 30 Kasım 2021 Salı günü 1(bir) gün süreyle ara verilmesine karar verilmiştir.

2-Aynı gün Kamu kurumlarında çalışan hamile personeller ile engelli ve kronik rahatsızlığı bulunan personeller idari izinli sayılacaktır.

3- Kuvvetli rüzgar, fırtına ve tam fırtınanın oluşturabileceği çatı uçması, ağaç ve direk devrilmesi, soba ve baca gazı kaynaklı zehirlenmeler ve ulaşımda aksamalar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması önem arz etmektedir.

4- İl Afet Müdahale Planında görevli bulunan çalışma gruplarının personel, taşıt ve ekipman olarak müdahale için hazırlıklı bulunmaları gerekmektedir.

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak duyurdu:

“Sevgili Vatandaşlarımız, ilimiz genelinde etkisini sürdüren kuvvetli fırtınanın neden olabileceği olumsuz durumlar göz önüne alınarak 30.11.2021 Salı günü bir gün süreyle bütün ilk ve orta dereceli okullarda yüz yüze eğitime ara verilmiştir. Kamuda çalışan engelli ve hamile personelimiz bir gün izinli sayılacaktır. Lütfen tedbirli olalım! Anaokulları, ilkokul, ortaokul ve liselerde eğitime ara verilmiştir.” dedi.

Tekirdağ Valiliği’nden yapılan açıklama:

Tekirdağ’da şiddetli lodos sebebiyle eğitime 1 gün ara verildi.

Tekirdağ Valiliğinden yapılan açıklamada, “Meteorolojiden alınan verilere göre bugün ilimizde yaşanan olumsuz hava koşullarının yarın da (30 Kasım 2021 Salı günü) devam edeceği anlaşılmıştır. Tekirdağ’da görev yapan bazı kamu görevlileri ile öğrencilerimizin olumsuz hava koşulları sebebiyle mağduriyet yaşamamaları için resmi-özel tüm okullar, Halk Eğitim Merkezleri, özel öğretim kursları, motorlu taşıt sürücü kursları, her türlü kurslar, özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri, resmi okullardaki destekleme ve yetiştirme kursları ile özel okullardaki takviye kursları da dahil olmak üzere bütün eğitim kurumlarında yüz yüze eğitim faaliyetlerine valiliğimizce 30 Kasım 2021 Salı günü bir gün süreyle ara verilmiştir. İlimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan engelli, kronik rahatsızlığı bulunan personelimiz ile hamile personelimiz de ayrıca bir talimat veya talebe gerek kalmaksızın belirlenen aynı tarihte idari izinli sayılacaklardır. Değerli Tekirdağlı hemşehrilerimizin dikkatine sunulur” denildi.

Düzce’den tatil açıklaması:

Düzce Valisi Cevdet Atay, şiddetli fırtına sebebi ile ilde yarın yüz yüze eğitime ara verileceğini ve kamu kurumlarında çalışan engelli ile hamile personellerin de izinli sayılacağını duyurdu.

Marmara ve Ege Bölgesi’nde sabah saatlerinde etkisini artırmaya başlayan lodos hayatı adeta felç etti. Düzce kent merkezinde ağaçlar ve elektrik direkleri devrilirken, bazı binaların üzerindeki tenteler uçtu. Şiddetli fırtına sebebi ile İstanbul ve Kocaeli, Sakarya’dan sonra Düzce’de de yarın yüz yüze eğitime ara verildiği açıklandı. Eğitime bir gün ara verileceğini sosyal medya hesabı üzerinden duyuran Düzce Valisi Cevdet Atay, “Kıymetli hemşehrilerim Düzce’de hayatı olumsuz etkilemeye devam eden lodos nedeniyle eğitim kurumlarımızda yüz yüze eğitime 30 Kasım Salı günü bir gün süreyle ara verilmiştir. Kamu kurumlarında çalışan engelli ve hamile personel idari izinli sayılacaktır” dedi.

Sinop Valiliği:

Sinop Valiliği tarafından yapılan açıklamada, “Olumsuz hava koşulları ve şiddetli fırtına nedeniyle ilimiz ve tüm ilçelerimizde; 30 Kasım Salı günü tüm resmi ve özel okullar, özel eğitim kurumları, Halk Eğitim kursları, özel öğretim kursları bir gün tatil edilmiştir” denildi. Açıklamada ayrıca kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan hamile ve engelli çalışanların bir gün süre ile idari izinli sayılacağı belirtildi.

Internet Explorer Channel Network
Asia's Tech News Daily
News Related

OTHER NEWS

Gabon'da Aubameyang ve Lemina şoku! Kadrodan çıkarıldılar...

© Hürriyet Gabon’da Aubameyang ve Lemina şoku! Kadrodan çıkarıldılar… Gabon Futbol Federasyonu, koronavirüs sonrası kalp rahatsızlıkları yaşayan Pierre-Emerick Aubameyang ve Mario Lemina’nın kamp kadrosundan çıkarıldığını duyurdu. Arsenal’da kadro dışı olmasına ... Read more »

Afyonspor, Vanspor maçı hazırlıklarına başladı

© Haberler.com tarafından sağlanmıştır Afyonspor, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Van Spor maçı hazırlıklarına başladı. Afyonspor, hafta sonu deplasmanda karşılaşacağı Van Spor maçı hazırlıklarına başladı. Geçtiğimiz hafta sonu evinde Bodrumspor’a 2-0 ... Read more »

Taksi plakası kiralama ihalesi

© Milliyet tarafından sağlanmıştır Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Bismil ilçesindeki taksi duraklarında 29 yıl süre ile hizmet verecek 78 adet taksi plakasını açık teklifle kiraya verecek. İhale şartnamesi Mali Hizmetler Dairesi ... Read more »

TCDD Genel Müdürü Akbaş, işçilerle birlikte buz kırdı

© Milliyet tarafından sağlanmıştır Kars-Erzurum demiryolu hattında bulunan 2 bin 70 metre uzunluğundaki Aşıt Tüneli’nde yılın 5 ayı kar ve buzla mücadele eden TCDD görevlileri, görevlerine devam ediyor. Demiryolu hattında ... Read more »

Özel hastane ruhsatı ihaleyle satılacak

© Milliyet tarafından sağlanmıştır Ankara Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü’ne ait 1 adet C tipi özel hastane açılış ruhsatı ihaleyle satılacak. Birinci satış ihalesi, 10 Şubat 2022 tarihinde 1 Nolu Mezat ... Read more »

Kars'ta 2 bin 270 rakımda buz mesaisi

© Milliyet tarafından sağlanmıştır Erzurum-Kars demir yolu hattında, 217 kilometrelik mesafede, yılın 5 ayı kar ve buz ile mücadele eden TCDD görevlileri, en yoğun mesaiyi Sarıkamış ve Top Dağı istasyonları ... Read more »

MEMUR MAAŞ ZAM FARKI 2022 || Memur maaş farkı ne zaman yatacak , memur zam farkı yattı mı?

© Milliyet tarafından sağlanmıştır Memur maaşı farklarının yatırılacağı zaman araştırılan konular arasında bulunuyor. 2022 memur maaşı belli oldu. Memur maaşı zammı farklarındaki son durum merak konusu. Peki Memur maaşı zam ... Read more »

Bingöl'de maske ve mesafe unutuldu, vakalar 30 kat arttı

© Haberler.com tarafından sağlanmıştır Bingölde maske ve mesafe unutuldu, vakalar 30 kat arttı7 Ocak arasında vaka yoğunluğunun bir önceki haftaya göre en çok artan 10 il arasında yer aldı. Bingöl’de ... Read more »

Kovid-19 vaka yoğunluğu hızla artan Karabük'te "aşı ve tedbir" çağrısı

© Haberler.com tarafından sağlanmıştır Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka yoğunluğu önceki haftaya göre en çok artan ilk 10 il arasında bulunan Karabükte, vatandaşlara aşı olmaları ve tedbirlere uyulması çağrısında bulunuldu. ... Read more »

İstanbul'da fabrikada korkutan yangın!

© İstanbul da fabrikada korkutan yangın İstanbul da fabrikada korkutan yangın İstanbul Pendik’te demir boru üretilen fabrikada yangın çıktı. İtfaiye ekipleri yangını büyümeden söndürürken, polis yangınla ilgili soruşturma başlattı. İstanbul’un ... Read more »

Son dakika! Osman Kavala için karar!

© Son dakika Osman Kavala için karar Son dakika Osman Kavala için karar Osman Kavala’nın tutukluluk hali devam edecek. 52 sanıklı Gezi ve Çarşı davasının tek tutuklu sanığı Osman Kavala ... Read more »

Bayrampaşa'da demir telleri çalan şüpheliler yakalandı

© Haberler.com tarafından sağlanmıştır BAYRAMPAŞAda viyadük altındaki demir telleri çalan 2 şüpheli yakalandı. BAYRAMPAŞA’da viyadük altındaki demir telleri çalan 2 şüpheli yakalandı.  Polis ekipleri bugün sabaha karşı Bayrampaşa Altıntepsi Mahallesi ... Read more »

Koronavirüse yakalanmayan kişiler için kullanılan ''Covirgin'' kelimesinin sözlüğe girdiği iddiası

Dünya pandemiyle mücadelede iki yılı geride bırakırken, bu süreçte birçok yeni kelime günlük hayatımıza dahil oldu. Bunlardan biri de son olarak ”Covirgin’ kelimesi oldu. KOVİD’E YAKALANMAYANLAR İÇİN KULLANILIYOR Uluslararası bir ... Read more »

Motosi̇klet hirsizlik şüpheli̇leri̇ni̇ yakit aldiklari kredi̇ karti yakalatti

© Haberler.com tarafından sağlanmıştır GÜNGÖRENde, 5 hırsızlık şüphelisi, çaldıkları motosiklete yakıt aldıkları kredi kartı bilgilerinden yola çıkılarak kimlikleri tespit edilip yakalandı. GÜNGÖREN’de, 5 hırsızlık şüphelisi, çaldıkları motosiklete yakıt aldıkları kredi ... Read more »

Takdir, teşekkür belgesi kaç puanla alınır, hesaplama nasıl yapılır 2022? Karne ortalaması kaç olursa takdir-teşekkür alınır

© Milliyet tarafından sağlanmıştır Takdir ve teşekkür belgesinin alınacağı puanlar öğrenciler tarafından araştırılıyor. Okulların 15 tatile girmesine sayılı günler kala gözler takdir-teşekkür hesaplamasına çevrildi. Peki teşekkür belgesi kaç puanla alınır? ... Read more »

Son Dakika: Fenerbahçe Beko'da başantrenör Aleksandar Djordjevic koronavirüse yakalandı

© Hürriyet Son Dakika: Fenerbahçe Beko’da başantrenör Aleksandar Djordjevic koronavirüse yakalandı Fenerbahçe Beko, başantrenör Aleksandar Djordjevic’in koronavirüse yakalandığını açıkladı. Kulüpten yapılan açıklama şu şekilde: “Hastalığı nedeniyle 16 Ocak Pazar günü ... Read more »

Cengiz Ünder'i duygulandıran an: Ömrüm boyunca unutmayacağım

© Aksam Fransa Ligue 1 takımlarından Marsilya’da forma giyen milli futbolcu Cengiz Ünder, adına hazırlanan koreografi için taraftarlara teşekkür etti. Fransa Ligue 1 takımlarından Marsilya’da forma giyen milli futbolcu Cengiz ... Read more »

Uganda'da penaltıyı tekrarlatan hakemlere 120 gün ceza

© Hürriyet Uganda’da penaltıyı tekrarlatan hakemlere 120 gün ceza Uganda Futbol Federasyonu (FUFA), yanlış bir kararla penaltıyı tekrarlatan orta hakem ve yardımcı hakemini 3 ay sahalardan men etti. Uganda Futbol ... Read more »

Transfer haberi: Vedat Muriç'in tercihi Fenerbahçe!

© Transfer haberi Vedat Muriç in tercihi Fenerbahçe Transfer haberi Vedat Muriç in tercihi Fenerbahçe Son dakika transfer haberi… Lazio, devre arasında yollarını ayırmak istediği Vedat Muriç için Rus ekibi ... Read more »

FETÖ şüplelileri Zaman gazetesi editörü ile eski hakim tutuklandı

© Milliyet tarafından sağlanmıştır Güvenlik Güçleri, geçen cuma günü Meriç’te 1’inci derece askeri yasak bölgede yaptıkları kontrolde Yunanistan’a kaçmaya çalışan 2 şüpheliyi yakalayarak, gözaltına aldı. Yakalananların FETÖ şüphelileri kapatılan Zaman ... Read more »

Son dakika... Osman Kavala'nın tutukluluk hali devam edecek

© Milliyet tarafından sağlanmıştır İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi’nde birleştirme sonrasında görülen üçüncü duruşma büyük duruşma salonunda yapıldı. Duruşmaya tutuksuz sanıklar Can Atalay, Ayşe Mücella Yapıcı, Tayfun Kahraman ile bazı ... Read more »

Manisa Büyükşehir'de 4 mevsim asfalt çalışması

© Haberler.com tarafından sağlanmıştır Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesine bağlı Güzelyurt Mahallesi Birlik Caddesinde sıcak asfalt çalışmalarına başladı. Kış mevsiminde de asfalt çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşların takdirini topladı. ... Read more »

İtfai̇ye yanan araca müdahale ederken hortumun üzeri̇nden geçti̇

© Haberler.com tarafından sağlanmıştır AKARYAnın Karasu ilçesinde itfaiye ekibi alevlerin sardığı otomobili söndürmeye çalışırken, bir sürücü otomobili ile hortumun üzerinden geçti. AKARYA’nın Karasu ilçesinde itfaiye ekibi alevlerin sardığı otomobili söndürmeye ... Read more »

Vedat Muriqi'nin yeni adresi belli oldu

© Aksam Fenerbahçe’den Lazio’ya transfer olan Vedat Muriqi’yi, İngiliz ekipleri kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor. Fenerbahçe’den 2020-2021 sezonu başında Lazio’ya transfer olan Vedat Muriqi’ye, İngiliz kulüpleri talip oldu. Sarı-lacivertlilerin de ... Read more »

Öğrencilerden kitap kampanyasına büyük destek

© Haberler.com tarafından sağlanmıştır Keşan Belediyesi ve Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde gerçekleşen 5 Kitap Getir Sinema Biletini Kap kampanyasının 1. ayağı tamamlandı. Keşan Belediyesi ve Keşan İlçe Milli ... Read more »

Son dakika: Birleştirilen Gezi Parkı ve Çarşı davasında Osman Kavala kararı

© Hürriyet Son dakika: Birleştirilen Gezi Parkı ve Çarşı davasında Osman Kavala kararı Birleştirilen Gezi Parkı ve Çarşı davalarına İstanbul Adalet Sarayı’nda devam edildi. 52 sanıklı Gezi ve Çarşı davasının ... Read more »

İç Anadolu'da aşılamada sarı listede tek Aksaray kaldı

© Haberler.com tarafından sağlanmıştır SAĞLIK Bakanlığı tarafından illere göre Covid-19 aşılama oranına göre Aksaray, 100 bin kişide 73,3 oranla İç Anadolu bölgesinde sarı listede kalan tek il oldu. SAĞLIK Bakanlığı ... Read more »

Sezen Aksu hakkında Hz. Adem ve Hz. Havva'ya yönelik sözleri nedeniyle suç duyurusu

Şarkıcı Sezen Aksu’nun ‘Şahane Bir Şey Yaşamak’ adlı şarkısındaki ‘Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e’ sözleri yargıya taşındı. Ankara’da aralarında avukat Mikail Yılmaz’ın da bulunduğu bir grup vatandaş, Sezen ... Read more »

Memur maaşı zam farkı ne zaman verilecek 2022? Memur maaş farkları yattı mı?

© Milliyet tarafından sağlanmıştır Memur maaşı farklarının yatırılacağı zaman araştırılan konular arasında bulunuyor. 2022 memur maaşı belli oldu. Memur maaşı zammı farklarındaki son durum merak konusu. Peki Memur maaşı zam ... Read more »

GÜNSEL, metaverse dünyasına hızlı bir giriş yaptı!

© InsideEVs Türkiye GÜNSEL Meta Showroom Açıklamalar Yakın Doğu Oluşumu Mütevelli Heyeti ve GÜNSEL Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. İrfan Suat Günsel’den geldi. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde geliştirilen elektrikli otomobil ... Read more »

Vedat Muriqi için Leeds ve West Brom devrede! Fenerbahçe kiralayacak mı?

© Hürriyet Vedat Muriqi için Leeds ve West Brom devrede! Fenerbahçe kiralayacak mı? Fenerbahçe’den Lazio’ya transfer olan Kosovalı forvet Vedat Muriqi’yi, İngiliz ekipleri kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor. Fenerbahçe’den 2020-2021 ... Read more »

Cengiz Ünder taraftara teşekkür etti! Marsilya artık benim ailem...

Fransa Ligue 1 takımlarından Marsilya’da forma giyen milli futbolcu Cengiz Ünder, adına hazırlanan koreografi için taraftarlara teşekkür etti. Fransa Ligue 1’in 21. haftasında Marsilya, son şampiyon Lille’i ağırladı. Milli futbolcu ... Read more »

Piyasaların gözü Merkez Bankası faiz kararında! Merkez Bankası PPK toplantısı ne zaman saat kaçta?

© Milliyet tarafından sağlanmıştır Merkez Bankası toplantısı ne zaman sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Piyasaların gözü Merkez Bankası toplantısından çıkacak olan karara çevrildi. FED toplantısı öncesinde gerçekleşecek olan Merkez ... Read more »

Migros ve CarrefourSA'dan rekabet cezasıyla ilgili açıklama

© Milliyet tarafından sağlanmıştır CarrefourSA ve Migros, Rekabet Kurulu para cezası tutarını yüzde 25’lik oranda erken ödeme indiriminden yararlanacağını bildirdi. Migros ve CarrefourSA’dan KAP’a yapılan açıklamada, her türlü itiraz ve ... Read more »

Yeni Malatyaspor, Gaziantep FK maçı hazırlıklarını tamamladı

© Haberler.com tarafından sağlanmıştır Öznur Kablo Yeni Malatyaspor, Spor Toto Süper Ligin 22. haftasında yarın Gaziantep FKye konuk olacağı maçın hazırlıklarını tamamladı. Öznur Kablo Yeni Malatyaspor, Spor Toto Süper Lig’in ... Read more »

Halis Karataş ve Ahmet Çelik, Antalya Hipodromu'nda piste çıkacak

Antalya Hipodromu, 19 Ocak Çarşamba günü saat 13.30’da gerçekleştirilecek açılış töreniyle kapılarını açıyor. Antalya Hipodromu; Adana Yeşiloba, Ankara 75. Yıl, Bursa Osmangazi, Diyarbakır, Elazığ, İstanbul Veliefendi, İzmir Şirinyer, Kocaeli Kartepe ... Read more »

Novak Djokovic, Sırbistan'a döndü

© Haberler.com tarafından sağlanmıştır Avustralya Açık Tenis Turnuvasına katılmak üzere aşı muafiyetiyle gittiği Melbournede, sunduğu belgeler kabul edilmeyerek hükümet tarafından iki kez vizesinin iptal edilmesi yönünde verilen kararın mahkeme tarafından ... Read more »

Vedat Muriqi, İngiltere yolcusu

© Haberler.com tarafından sağlanmıştır Fenerbahçeden Lazioya transfer olan Kosovalı forvet Vedat Muriqiyi, İngiliz ekipleri kiralık olarak kadrosuna katmak istiyor. Fenerbahçe’den Lazio’ya transfer olan Kosovalı forvet Vedat Muriqi’yi, İngiliz ekipleri kiralık ... Read more »

Kaçkarlar'da Heliski heyecanı bugün başladı

© Haberler.com tarafından sağlanmıştır Dünyadaki en pahalı, elit ve tehlikeli spor dalları arasında gösterilen Helikayak dünyaca bilinen adı ile Heliski heyecanı bugün Rizeye gelen ilk sporcu grubu ile başladı. Dünyadaki ... Read more »

Son Dakika: Galatasaray'da Selim Sefada suç duyurusunda bulundu

Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Selim Sefada, savcılığa suç duyurusunda bulundu. Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Selim Sefada, geçtiğimiz hafta sosyal medyada kendisine ait olduğu iddia edilen tweet ile alakalı ... Read more »
On free-english-test.com you will find lots of free English exam practice materials to help you improve your English skills: grammar, listening, reading, writing, ielts, toeic