Vystrašená Kate Middletonová: Starost o princátka v nemocnici!

Ani dokonalá Kate Middletonová (41) není vždycky tak v klidu, jak se na první pohled může zdát. Během návštěvy dětské nemocnice v úterý přiznala, že i její tři děti George (10), Charlotte (8) a Louis (5) nejednou skončily v péči lékařů! A ji jako mámu pokaždé zachvátil velký strach.

vystrašená kate middletonová: starost o princátka v nemocnici!

Kate přiznala, že její děti několikrát musely do nemocnice.

Budoucí královna Velké Británie Kate v úterý navštívila londýnskou dětskou nemocnici Evelina London Children’s Hospital (jejíž je od roku 2018 patronkou), aby tam slavnostně otevřela nové centrum jednodenní chirurgie. Prohlédla si nové křídlo a při té příležitosti pohovořila s přítomnými dětmi, rodiči i zaměstnanci.

Jedné z rodin na předoperačním princezna dokonce prozradila, že byla sama se svými dětmi nejednou v podobné situaci! „Pro rodiče je to obrovský stres. Moje děti také z různých důvodů skončily v nemocnici. Člověk se vždy bojí, ale tady máte úžasný tým,“ uklidňovala podle časopisu Hello! máma princů George a Louise a princezny Charlotte rodiče jedné z dětských pacientek.

„Jako rodič se vždycky bojíte. Musíme navenek zůstat klidní, ale je to tak těžké,“ obrátila se na maminku holčičky, kterou dokonce vřele objala.

Několik slov prohodila Kate i s recepční. „Nejdřív jsem byla hrozně nervózní, ale byla moc milá a lidská,“ rozplývala se po návštěvě Alice Greenová pro časopis People. „Myslela jsem si, že to bude formální a strohé, ale bylo moc příjemné s ní mluvit. Ptala se na naši práci – říkala, že jsme tváří Eveliny, první kontakt, a popřála nám veselé Vánoce,“ prozradila.

contenteditable=”false” data-url=”https://twitter.com/KensingtonRoyal/status/1732098725076418859?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1732098725076418859%7Ctwgr%5E5e29c5bf41337e55bbabead564149c0150826224%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fpeople.com%2Fembed%3Furl%3Dhttps3A2F2Ftwitter.com2FKensingtonRoyal2Fstatus2F1732098725076418859id%3Dmntl-sc-block_1-0-17-iframeoptions%3De303DdocId%3D8411608″>

„Je o ní známé, že pracuje s dětmi. Bylo od ní moc milé, že přišla, mluvila s lidmi a projevila skutečný zájem. Bylo to opravdu moc hezké,“ vychvalovala recepční princeznu do nebes.

Trapas Gábiny Soukalové: Chtěla se zeštíhlit filtrem?! Drsný příběh nového moderátora Událostí Josefa Kvasničky: Přišel o čtvrtinu úst! Kvůli nádoru Petra Faltýnová a její nový život: Bydlí v domku za Prahou! Z vrat vycházel tajemný muž

News Related

OTHER NEWS

EU pochopila chybu vítání migrantů až díky V4. S Green Dealem ale prohráváme, míní experti

Politický geograf Vladimír Baar a komentátor Martin Schmarcz Až díky V4 začal západ Evropy chápat, že je bezbřehé vítání migrantů obrovská chyba, řekl politický geograf Vladimír Baar ve vysílání CNN ... Read more »

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »
Top List in the World