Vše bylo jinak! Nové odhalení o jméně dcery Harryho a Meghan!

vše bylo jinak! nové odhalení o jméně dcery harryho a meghan!

Lilibet Diana Mountbattenová-Windsorová na první fotografii

Tvrdí se, že Harry a Meghan dali své dceři jméno Lilibet podle přezdívky, kterou měla v dětství královna Alžběta II. (†96). Podle nejnovější knihy to ale není pravda a zesnulá britská královna se údajně dokonce pořádně naštvala.

Královský pár veřejně tvrdil, že panovnice jim dala povolení k tomu, aby své dceři Lilibet dali jméno podle přezdívky, kterou měla Alžběta II. v dětství.

To však podle knihy Charlese III: New King, New Court od Roberta Hardmana nebyla pravda. Podle informací, které citoval deník Daily Mail, byla královna po těchto tvrzeních Harryho a Meghan naštvaná tak, jako nikdy předtím.

Dvojice přitom několikrát podotkla, že by toto jméno bez jejího zvolení své dceři nikdy nedali. Jak se ale zdá, bylo tomu přesně naopak!

Svatba Meghan a prince Harryho se konala v květnu 2018 na královském hradě Windsor. Obřad, vnímaný jako symbol moderní, multikulturní a multirasové Británie, byl přítomný královskou rodinou a mnoha celebritami.

Meghan si během této výjimečné události oblékla bílé šaty od britské návrhářky Clare Waight Kellerové a zdobila je diamantovou tiárou vyrobenou pro královnu Marii v roce 1932.

Princ Charles ji doprovázel k oltáři, protože její otec nemohl dorazit z důvodu zdravotních problémů. Na svatbě byli přítomni i královna Alžběta II., princ Philip a Meghanina matka Doria Raglandová.

Tímto spojením se stala vévodkyní ze Sussexu a pozornost médií i veřejnosti zaměřila na tuto moderní a na královskou rodinu netradiční členku.

News Related

OTHER NEWS

EU pochopila chybu vítání migrantů až díky V4. S Green Dealem ale prohráváme, míní experti

Politický geograf Vladimír Baar a komentátor Martin Schmarcz Až díky V4 začal západ Evropy chápat, že je bezbřehé vítání migrantů obrovská chyba, řekl politický geograf Vladimír Baar ve vysílání CNN ... Read more »

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »
Top List in the World