Týdenní horoskop: Raci dostanou zajímavou nabídku, Beranům se bude dařit ve vztazích

týdenní horoskop: raci dostanou zajímavou nabídku, beranům se bude dařit ve vztazích

Zamilovaný pár při západu slunce.

Týdenní horoskop přináší astrologický výhled na období od 26. února do 3. března 2024. Přečtěte si váš horoskop a zjistěte, co vám hvězdy přichystaly. Na co se mohou těšit zrozenci jednotlivých znamení zvěrokruhu v aktuálním týdnu? Dozvíte se, jak se vám bude dařit nejen v práci, ale i ve vztazích.

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Milí Vodnáři, budete mít pocit, že na pracovišti vládne napjatá atmosféra. Zkuste zjistit, co je toho příčinou. Budete se muset rovněž rozhodnout, na čí stranu se postavíte. Problémy v práci se vám bohužel podaří převést i do soukromého života. Tento týden si za rámeček nedáte.

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Vážené Ryby, uvědomte si, že stabilita v citové oblasti je důležitá i pro vaše úspěchy v práci. Dlouhodobě vynaložená snaha se vám vyplatí, čeká vás uznání od ostatních, ale také zasloužený finanční příspěvek. Pohoda zavládne i v kruhu rodinném. Konečně se bude dařit!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Drazí Berani, horoskop prozrazuje, že kolegové v práci chystají nějakou kulišárnu. Měli byste je trochu krotit, neboť nadřízení by pro podobné záležitosti nemuseli mít pochopení. Ale legrace bude, to zase ano.

Čínský horoskop lásky na rok 2024: Šťastný rok Draka bude přát vztahům a jejich prohlubování

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Milí Býci, hvězdy naznačují, že vaše finanční situace by mohla zaznamenat zlepšení. Nečekejte obrovský skok, ale jakékoli zvýšení mzdy bude vítáno. Před kolegy to ale raději nezmiňujte. Mohlo by z toho být velké mrzení.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Vážení Blíženci, hvězdy vám napovídají, že pokud máte obavy ohledně své práce, ať si je nenecháváte jen pro sebe. Zkuste jednat. Předložte svému nadřízenému alternativní přístup k řešenému problému. Budete mile překvapeni, s jakým ohlasem bude vaše iniciativa přijata.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Milí Raci, hvězdy slibují, že tento týden obdržíte nabídku na povýšení, dobře zvažte oběť, kterou budete muset přinést v osobním životě. Bude-li to možné, vezměte si čas na rozmyšlenou a proberte to s rodinou, jíž se to rovněž týká.

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Drazí Lvi, horoskop vás nabádá, že byste se neměli před kolegy v práci tolik naparovat. Je sice pochopitelné, že chcete na svého šéfa udělat co nejlepší dojem, ale neměli byste to činit příliš okatě. Nezapomínejte ale také na své nejbližší. Zkuste pro ně připravit nějaké překvapení.

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Milé Panny, tento týden pro vás bude mimořádně příznivý, zejména co se týká pracovní oblasti. Pokud všechno stihnete včas a neuděláte chyby z roztržitosti, můžete se těšit na řádné ocenění od nadřízených.

Velký horoskop zdraví na rok 2024: Ryby potrápí psychika, Býci si musí dát pozor na zuby

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Vážené Váhy, horoskop na tento týden prozrazuje, že se vám především v práci bude dařit výtečně. Dočkáte se nejen uznání od ostatních kolegů, ale finanční odměna by vás také minout neměla.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Drazí Štíři, horoskop vám radí, abyste za situace, kdy budete potřebovat na pracovišti dosáhnout svého, slevili ze svých požadavků a nároků na ostatní kolegy. Nebuďte tvrdohlaví, bez kompromisu to nepůjde.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vážení Střelci, hvězdy vás povzbuzují, abyste si v práci promluvili se svým nadřízeným o svých dalších plánech, které jsou pro vaši kariéru důležité. Zavažte se, že uděláte maximum pro to, abyste je doopravdy uskutečnili.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Drazí Kozorozi, hvězdy prozrazují, že se v práci dočkáte překvapení. Nadřízený, z něhož jste vždy měli pocit, že vás přehlíží, vám přede všemi vysekne poklonu za práci, kterou odvádíte. Tak pak nebuďte moc namyšlení.

Jak se vám bude dařit ve vztazích, to se dozvíte ve fotogalerii.

Pokud chcete vědět víc, přečtěte si váš měsíční horoskop ➔

Související články

  News Related

  OTHER NEWS

  EU pochopila chybu vítání migrantů až díky V4. S Green Dealem ale prohráváme, míní experti

  Politický geograf Vladimír Baar a komentátor Martin Schmarcz Až díky V4 začal západ Evropy chápat, že je bezbřehé vítání migrantů obrovská chyba, řekl politický geograf Vladimír Baar ve vysílání CNN ... Read more »

  Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

  Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

  Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

  Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

  První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

  Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

  Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

  Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

  Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

  Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

  Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

  Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »
  Top List in the World