Tragédie pro fanoušky Ordinace: Záchranář Marek tragicky zemře, Benoniho poslední scéna trhá srdce

tragédie pro fanoušky ordinace: záchranář marek tragicky zemře, benoniho poslední scéna trhá srdce

Štěpán Benoni se loučí se seriálem Ordinace v růžové zahradě 2.

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 se loučí s další postavou. Tentokrát do nemocničního nebe vstoupí herec Štěpán Benoni, který v pořadu účinkoval šest let. Hrál záchranáře Marka, jenž za tu dobu prožil různé vzestupy a pády. Za svou éru mileneckých eskapád miloval nejvíce Mariku Šoposkou, v jejíž náruči i naposledy vydechne v nadcházející epizodě. Redakci eXtra.cz o tom informovala televize Nova.

Štěpán Benoni po šesti letech natáčení končí v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Kromě záchrany celé řady pacientů se v nekonečném pořadu oženil, zplodil syna Tobíka, zamiloval se do mnoha žen, ale nejvíce měl slabost pro kolegyni Bibi, kterou hraje herečka Marika Šoposká. Právě v její náruči vydechne naposledy.

„Po dlouhé době se Ordinace rozloučí s jedním ze svých miláčků. Tento odchod ale zároveň znamená silný, emotivní příběh, v němž je prostor nejen na slzy, ale i na notnou dávku napětí. Ano, je to ještě smutnější, než jsme si všichni v tvůrčím týmu i ve štábu mysleli. Marek byl jedna z dramaticky nejsilnějších a emotivně nejvděčnějších postav současné Ordinace. Prožil v ní, co se dalo, a Štěpán to vždy znamenitě zahrál. S obrovským charismatem, se sympatickým nadhledem,” promluvila o konci Štěpána Benoniho kreativní producentka Simona Matásková.

Doporučené video: Štěpán Benoni a jeho poslední momenty v Ordinaci.

„Já rovněž za těch šest let všem v Ordinaci děkuji. Marek se mi dostal pod kůži. Aby ne, když jsem měl díky němu možnost aspoň vzdáleně poznat práci záchranářů a získat tak jasnější představu, jaká dřina to je. Ovšem můj hrdina se neflákal ani v soukromí: na všechny ty lásky, nevěry, shledání, na seriálové partnerky i syna určitě nezapomenu. Díky všem v Ordinaci,” řekl sám představitel Marka ve vyjádření poskytnutém pro redakci eXtra.cz.

Ke smrti přítele se vyjádřila i Bibi alias Marika Šoposká, která se prý snažila najít nějaké malé negativum na spolupráci se Štěpánem Benonim. Žádné však nenašla, protože dvojice se zná i z divadla a jsou na sebe zvyklí.

Na nový díl z Ordinace v růžové zahradě 2 se můžete podívat už nyní na platformě Voyo.

Související články

News Related

OTHER NEWS

EU pochopila chybu vítání migrantů až díky V4. S Green Dealem ale prohráváme, míní experti

Politický geograf Vladimír Baar a komentátor Martin Schmarcz Až díky V4 začal západ Evropy chápat, že je bezbřehé vítání migrantů obrovská chyba, řekl politický geograf Vladimír Baar ve vysílání CNN ... Read more »

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Podívejte se, v čem budou sportovci oblečeni

Olympijské kolekci dominují národní barvy. Do letní olympiády v Paříži zbývá sedm měsíců a už se ví, v jakém oblečení budou čeští sportovci pod pěti kruhy reprezentovat. Kolekci dominují národní ... Read more »

Američanka zaplatila za sendvič přes sedm tisíc dolarů. Na terminálu zadala omylem telefon

Subway Omyl za tisíce se stal ženě z Atlanty v americkém státě Georgia. V prodejně rychlého občerstvení Subway si objednala sendvič a při placení vyťukala na terminálu do kolonky spropitné ... Read more »

První adventní neděle letos připadá na 3.12. a je to tak správně. Víte proč?

Tradiční období před Vánoci, plné zdobení, pečení a radosti, to je advent. Jde o období čtyř neděl před 25. prosincem. Je to pohyblivý svátek, proto se každý rok koná v jinou dobu. ... Read more »

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení

Vlastní bydlení do 900 tisíc korun? Česká firma našla možné řešení Prvotní myšlenkou typizovaného projektu moderní maringotky byla situace na trhu nemovitostí, která mnohým rodinám neumožňuje pořídit si vlastní bydlení. ... Read more »

Kalousek a eurovolby? Pospíšil by návrat uvítal, Zdechovský se bojí více škod než užitku

Miroslav Kalousek Někteří představitelé TOP 09 možný návrat „otce zakladatele“ Miroslava Kalouska do politiky vřele vítají. Jiní jsou však zdrženlivější a zdůrazňují, že je třeba počkat na rozhodnutí stranického výboru. ... Read more »

Udělejte si netradiční adventní či vánoční věnec z perníku. Krásně voní a vypadá úžasně

Vánoční perníkový věnec Udělejte si letos netradiční, ale velice módní adventní věnec z perníku, který provoní předvánoční domov kořením a navodí sváteční atmosféru. A taky je to pěkný dárek. Protože ... Read more »
Top List in the World