Teściowa Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej olśniła w czerwonej stylizacji. Ale to Joanna Racewicz przyciąga wzrok

teściowa anny czartoryskiej-niemczyckiej olśniła w czerwonej stylizacji. ale to joanna racewicz przyciąga wzrok

Michał Niemczycki, Zbigniew Niemczycki, Katarzyna Frank-Niemczycka

W sobotni wieczór odbyła się gala “Cała Polska czyta dzieciom”, na której zjawiła się cała plejada gwiazd. Na czerwonym dywanie królowała czerń w każdym wydaniu. Mama Michała Niemczyckiego wyłamała się, wkładając czerwoną suknię.

  • W sobotę 2 grudnia odbyła się gala “Cała Polska czyta dzieciom”, a na czerwonym dywanie zjawiło się mnóstwo gwiazd
  • Joanna Racewicz postawiła na elegancką czarną suknię z butą twistu. Całości uzupełniły rękawiczki oraz cekinowa torebka do ręki
  • Teściowa Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej wybrała czerwoną kreację. Anna Frank-Niemczycka wyróżniała się z tłumu
  • Więcej takich artykułów znajdziesz na stronie głównej Onetu 
News Related

OTHER NEWS

Horoskop dzienny - wtorek 28 listopada 2023 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny – wtorek Horoskop dzienny na wtorek 28 listopada. Księżyc u wielu zodiaków zamiesza. Co cię czeka pod koniec miesiąca? Nie zwlekaj, sprawdź. Horoskop dzienny – Baran Horoskop dzienny ... Read more »

O co gra Mateusz Morawiecki? „Żadnej innej logiki nie ma”

– To, co widzimy obecnie, to po prostu próba ratowania Mateusza Morawieckiego, który od początku był „inicjatywą” Jarosława Kaczyńskiego. I nieprzypadkowo to właśnie prezes PiS angażuje się w przedłużanie politycznej ... Read more »

To ciasto było hitem lat 80. Dziś o nim zapomnieliśmy, a jest pyszne i zawsze się udaje

Ciasto Izaura to wspniały deser do kawy Trochę sernik, trochę murzynek. Izaura była odpowiedzią na zapotrzebowanie na desery w dobie słabej dostępności składników. I jak widać, mimo ograniczeń, udało się ... Read more »

Rudi Schuberth powiedział "dość" i spakował walizki. Tak dziś wygląda jego życie

Rudi Schubert, który jeszcze parę lat temu był jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, w pewnym momencie niemal zupełnie zniknął z mediów. Muzyk i prezenter postanowił bowiem radykalnie odmienić swoje ... Read more »

Zmiany dla pobierających 500 plus, a od 1 stycznia 2024 roku w 800 plus? Chodzi o wprowadzenie progu dochodowego

Ponad 6 na 10 respondentów uważa, że nowy rząd powinien wprowadzić próg dochodowy, od którego nie przysługuje świadczenie 800 plus, które od 1 stycznia zastąpi dotychczasowe 500 plus. Od Nowego ... Read more »

Wyciek danych ALAB. Sprawdź, czy twoje dane też wykradziono

Sprawdź, czy twoje dane wyciekły w ataku na ALAB Wyciek danych medycznych Polaków z ALAB odbił się szerokim echem. Przeprowadzony jesienią 2023 r. atak hakerski wiązał się z przejęciem danych ... Read more »

Quiz wiedzy o urządzeniach popularnych w PRL. Wiesz czym był prodiż i do czego używano farelkę? [28.11.2023]

Sprawdź się w quizie wiedzy o urządzeniach w PRL. Pytania dotyczącą m.in. urządzeń kuchennych i sprzętu RTV. Sprawdź czy pamiętasz do czego służył prodiż, co produkował Romet czy gdzie powstawały ... Read more »
Top List in the World